آموزش مخفی کردن نام کاربری وردپرس با htaccess

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
۹۶/۰۳/۱۲ 10 بازدید
آموزش مخفی کردن نام کاربری وردپرس با htaccess

شما در این مطلب مطالعه میکنید :

بسیاری از سایت ها هستند که مورد حملات هکر ها قرار می گیرند این کار اصولا با استفاده از نام کاربری صورت می گیرد یکی از حملات خطرناک هکرها brute force است که با استفاده از نرم افزار هایی نام کاربری پیدا شده و سپس طیف وسیعی از پسورد ها تست می شود مدت زمان هک شدن سایت به قدرت رمز شما بستگی دارد ما در این مقاله نحوه مخفی سازی نام کاربری را به شما آموزش می دهیم که اگر نام کاربری مخفی شود سایت را از بسیاری از حملات می توان محافظت کرد.

مخفی کردن نام کاربری با htaccess

روش های دیگری از جمله کپچا و محدود کننده ها وجود دارد که تعداد دفعات ورود اطلاعات را در صفحه ورود وردپرس را کنترل می کند که با استفاده از آنها می توان از حملات هکر ها جلوگیری کرد ولی شما می توانید نام کاربران و نویسندگان خود را مخفی کنید تا از این حملات مصون بمانید توجه داشته باشید اگر هکر بتواند نام کاربری شما را بیابد نصف مسیر را رفته است و بقیه مسیر را به راحتی خواهد پیمود.
با یک نرم افزار مانند ftp client به هاست خود متصل شوید تا فایل htaccess را ویرایش کنید بعد از اتصال فایل htaccess را دانلود و ویرایش کنید سپس کد زیر را در این فایل قرار دهید.

اکنون فایل را ذخیره و در هاست خود آپلود نمایید با این کد رباط ها نمی توانند نام کاربری را آنالیز کنند. توجه داشته باشید اگر فایل htaccess را پیدا نکردید از قسمت تنظیمات فایل های مخفی را نمایش دهید تا به سادگی به این فایل دست یابید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از