افزونه وردپرس برای تبدیل نوشته به پست تایپ سفارشی


افزونه وردپرس برای تبدیل نوشته به پست تایپ سفارشی

Post Type Switcher mabnawp

وردپرس دارای ۵ نوع پست پیش فرض است که شامل پست ها، صفحات، فایل پیوست، نظرات و منوها می باشد. البته توجه داشته باشید که کاربران خود نیز می توانند انواع پست های سفارشی را ایجاد کنند ویژگی ها و امکاناتی که در وردپرس وجود دارد بسیار قدرتمند برای ایجاد انواع مختلف محتوا و نمایش متفاوت آنها بر روی سایت وجود دارد در این آموزش به شما نشان خواهیم داد که چگونه پست سفارشی را بدون کد تغییر دهید با ما همراه باشید.

در گام اول باید یک افزونه را در قسمت مدیریت سایت خود نصب کنید پس شروع می کنیم.
افزونه post type switcher را نصب و فعالسازی کنید بعد از انجام این کار بر روی صفحه ویرایش پست یک منو کشویی زیر گزینه انتشار در جعبه متا می بینید. نوع پستی را که می خواهید سوییچ کنید را انتخاب کنید و بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید.

سوییچ کردن پست ها

در این قسمت شما می توانید نوع پست شخصی را از روی صفحه ویرایش در هنگام مشاهده تمام پست ها تغییر دهید. این افزونه به شما اجازه می دهد تا برای پست های متعدد در حالت ویرایش سوییچ کنید که به این مراحل action bulk می گویند.
ما را دنبال کنید.
۱_ برو به همه نوشته ها
۲_ نوشته ای که تصمیم دارید تغییر دهید را اضافه نمایید
۳_ برای انجام هر گونه کارهای دسته جمعی در سمت چپ بالای صفحه نمایش منوی کشویی وجود دارد، ویرایش را انتخاب کنید و دکمه اعمال را بزنید.
۴_مشاهده تمام پست های انتخاب شده در حالت ویرایش سریع و همچنین پیش نمایش از پست های که انتخاب کرده اید و در صورت نیاز می توانید نوع آنها را نیز تغییر دهید.

تبدیل پست های متعدد پیشرفته

یک راه ساده و عالی برای انجام این کار post type switcher می باشد ولی همیشه شرایط خاصی نیز وجود دارد مثلا ممکن است شرایطی ایجاد شود، نه شما در آن نیاز به انتخاب نوع پست در یک دسته خاص و یا برچسب و حتی نوع پست با فرمت خاص داشته باشید در این مواقع شما باید از افزونه convert post types استفاده کنید.
این افزونه را در سایت خود نصب و فعالسازی کنید و بعد یک آیتم جدید در منو ظاهر می شود که با عنوان افزونه می باشد که با کلیک بر روی آن متوجه خواهید شد که این افزونه بسیار قدرتمند است و امکاناتی همچون فیلتر کردن پست ها به دسته ها، صفحات اصلی، برچسب ها و… را انجام دهید.
اگر شما بخواهید یک پست را به صفحه تغییر دهید و یا یک صفحه را به پست تبدیل کنید و یا آنها را ادغام نمایید و یا حتی اگر بخواهید دو نوع پست سفارشی را به یکی تبدیل کنید با این افزونه قادر به انجام این کارها خواهید بود.
امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید.

 

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس