تبدیل پست تایپ های وردپرس به یکدیگر با افزونه های Post Type Switcher و Convert post types


تبدیل پست تایپ های وردپرس به یکدیگر با افزونه های Post Type Switcher و Convert post types

افزونه Post Type Switcher و تغییر پست تایپ پست های ایجاد شده

پست ها، صفحات، فایل پیوست، نظرات و منو ها این ۵ مورد انواع پست های پیشفرضی هستند که در وردپرس وجود دارند. علاوه بر این موارد نوعی دیگر از پست ها در وردپرس وجود دارد که آن پست هایی است که کاربران می توانند به صورت سفارشی ایجاد کنند. ایجاد پست تایپ های  سفارشی توسط کاربر را می توان یکی از ویژگی های وردپرس دانست که این قدرت را به ما می دهد تا محتوا هایی به شکل هایی خاص تولید کنیم و نحوه نمایشی متفاوت را بر روی وب سایت اعمال کنیم.

در این مقاله آموزشی وردپرس ما قصد داریم نحوه تغییر بدون کد نوع پست سفارشی را آموزش دهیم. اگر کمی بیشتر بخواهیم درباره این آموزش صحبت کنیم می توان این طور گفت که شما پس از مطالعه این مقاله توانایی این را دارید که پستی را که ایجاد کرده اید را به یک صفحه تبدیل کنید یا صفحه ای را که ایجاد کرده اید به یک پست.

افزونه Post Type Switcher

post-types

در مرجله اول شما باید افزونه Post Type Switcher را دریافت کرده و نصب وفعال سازی نمایید. آموزش نصب افزونه وردپرس

بعد از اینکه شما این افزونه را نصب و فعال سازی کردید در صفحه ای که مربوط به ادیت پست ها می باشد در جعبه متا گزینه انتشار را می بینید که در اصل یک منوی کشویی است. برای این که شما نوع پست مورد نظرتان را تغییر دهید باید بر روی آن کلیک کرده و گزینه های آن پست تایپ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شما می توانید با استفاده از این افزونه به سادگی نوع یک پست شخصی وقتی که دارید به تمام پست ها نگاه می کنید تغییر دهید.

افزونه Post Type Switcher به شما این اجازه را می دهد که در حالت bulk action پست های زیادی را تغییر دهید.

حتما می پرسید که چطور می توانیم این کار را انجام دهیم؟ برای فهمیدن این موضوع به ترتیب زیر عمل کنید.

در مرحله اول بر روی گزینه همه نوشته ها کلیک کرده و به آن قسمت می روید سپس نوشته ای را که مد نظرتان است و قصد تغییر آن را دارید را انتخاب و سپس اضافه می کنید.

در مرحله بعد در کار های دسته جمعی از منوی کشویی که در قسمت سمت چپ و بالای صفحه مشاهده می کنید گزینه ویرایش را انتخاب می کنید بعد از این که این کار ها رو انجام داید دکمه اعمال را بزنید.

در آخرین مرحله شما می توانید در حالت ویرایش سریع تمام پست هایی را که انتخاب کرده اید را به سادگی مشاهده کنید و  در همین قسمت هم می توانید به سادگی تغییری را در پست تایپ آن ها با توجه به نیاز خوداعمال کنید.

تغییر در چند پست تایپ به صورت پیشرفته

از مطالب بالا نتیجه می گیریم که افزونه Post Type Switcher این قدرت را به شما می دهد که به سادگی پست تایپ های پست ها را تغییر دهید. اما در بعضی مواقع امکان دارد شما با توجه به نیازتان بخواهید سریعا نوع پست را در یک دسته خاص یا برچسب یا نوع پست با فرمت پست خاص تغییر دهید.

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که در بالا گفتیم اصلا نگران نباشید برای این کار هم افزونه ای در وردپرس وجود دارد که شما می توانید آن را نصب کرده و به سادگی از آن استفاده کنید.

افزونه Convert post types

برای اینکه شما بتوانید نوع پست را در یک دسته خاص، برچسب یا نوع پست با فرمت پست خاص را انتخاب کنید در اولین مرحله باید پلاگین Convert post types نصب و فعال سازی کنید، بعد از اینکه افزونه را نصب کردید در منو گزینه جدیدی با عنوان “Convert post types” برای شما قابل مشاهده است.

دانلود افزونه تبدیل پست تایپ

شما می توانید با زدن بر روی این گزینه و رفتن به صفحه مربوطه به سادگی پست هایتان را به نوع های مختلف فیلتر کنید این انواع عبارتند از دسته بندی های مختلف، صفحات اصلی، تگ ها و موارد دیگر .

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس