نشانه دار کردن مطالب وردپرس با افزونه Post Badges


نشانه دار کردن مطالب وردپرس با افزونه Post Badges

نشانه دار کردن مطالب در وردپرس در گاهی اوقات به ما کمک میکند که یک منظور را به کاربر برسانیم مثل بروز رسانی مطلب  ، مطلب ویژه و …

با سلام خدمت کاربران عزیز مبنای وردپرس امروز در خدمت شما هستیم با آموزش نشانه دار کردن مطالب وردپرس با استفاده از افزونه ، خوشبختانه وردپرس این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده که با استفاده از افزونه بتوانند مطالب خود را نشانه دار کنند ، با  افزونه ای که امروز به شما معرفی میکنیم میتوانید کنار مطالب خود متنی را قرار دهید و مطالب خود را نشانه دار کنید.

افزونه نشانه دار کردن مطالب وردپرس Post Badges

بعد از اینکه افزونه Post Badges را نصب کردید (نصب افزونه وردپرس) یک ابزار به ادیتور شما تحت عنوان Templatic badge اضافه میشود. با استفاده از این ابزار میتوانید مطلب خود را نشانه دار کنید.

قسمت bsdge title عنوانی است که در کنار مطلب شما به نمایش در می آید که میتوانید متن رلخواه خود را بنویسید و پس از آن به انتخاب رنگ بپردازید و یک رنگ برای آن از بخش انتخاب رنگ برگزینید.

تبریک میگم شما توانستید مطلب خود را نشانه دار کنید ، نشانه دار کردن مطالب در وردپرس حاوی پیام رسانی به کاربر میباشد که میتواند رابط کاربری بین شما و کاربر ایجاد کند.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس