افزونه stream ، مشاهده فعالیت های کاربران در وردپرس


افزونه stream ، مشاهده فعالیت های کاربران در وردپرس

مشاهده فعالیت های کاربران در وردپرس  یکی از قابلیت های ویژه وردپرس است که در این چند ساله رواج داشته است و با اضافه شدن قابلیت مشاهده فعالیت کاربران در وردپرس میتوان فعالیت کاربران را آنالیز کرد و اگر یکی از کاربران مشکل ایجاد کرد میتوان کاربری که باعث ایجاد مشکل در سایت شده است را سریعا پیدا کرد. یکی از آنالیز های فعالیت کاربران این است که میتوانید ببینید آنها به دنبال چه چیزی در وبسایت شما هستند و شما میتوانید بیشتر روی همان چیزی که کاربر به دنبال آن است مانوور داد. اما آنالیز تنها کاربرد مشاهده فعالیت کاربر در سایت نیست ، اگر یک سایت کاملا حرفه ای داشته باشید یعنی به صورتی که مقاله های بسیار زیاد و ورودی های بسیار سنگین وزیادی دارد سایت شما احتیاج پیدا میکند به مدیریت گسترده ، چرا که ورودی های مخرب هم در سایت شما نفوذ میکند.

به این فکر کنید که هر کاربر را به صورت جدا بخواهید آنالیز کنید قبل از این که بخواهید از کاربر ۱ به سراغ کاربر دیگه بروید خیلی زمان زیادی میبرد و در این حالت متوجه میشوید اگر بخواهید تمام کاربران با به صورت جدا زیر نظر داشته باشید چقدر زمان میبرد ، در این زمان مدیریت گسترده در این زمینه را احساس کنید ، نیازی را درسایت خود احساس میکنید که بتوانید تمام کاربران را به صورت همزمان مدیریت کنید ، همراه مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه stream ، مشاهده فعالیت های کاربران در وردپرس.

 مشاهده فعالیت های کاربران وردپرس افزونه stream

افزونه Stream  افزونه ای است که امروز به شما معرفی میکنیم ، افزونه Stream امکان این را ایجاد میکنید که هر تغییر در قسمت نوشته ها ، برگه ها ، تغییرات در قالب و افزونه ها را به ثبت برسانید و در یک لحظه تمام کاربران خود را مشاهده کنید و اگر مشکلی توسط کاربران ایجاد شد سریعا متوجه میشوید که کدام یک از کاربران مشکل را ایجاد کرده اند.

افزونه Stream

افزونه Stream  را نصب کنید (آموزش نصب و فعالسازی افزونه) که در پیشخوان وردپرس یک بخش با عنوان Stream افزوده میشود. زمانی که وارد آن میشود تمام تغییرات ریز و درشت در آن به ثبت رسیده اند.  در این بخش میتوانید تعیین کنید که اطلاعات تا چه مدت نگهداری شوند و همچنین اطلاعات چه کاربران با چه درجه ای نمایش داده شود و اطلاعات سابق را حذف کنید و میتوانید لیست خود را به دلخواه خود تغییر دهید مانند مثال بر اساس فعالیت های کاربران همچنین میتوانید خوراک سایتتان را خصوصی کنید.

فعالیت ها feed

با استفاده از ویژگی مانند feedly میتوانید تمام کار هایی که یوزر ها روی سایت توسط موبایل و…  را انجام داده اند ببینید. که با استفاده از این افزونه استفاده از فید های فعالیت برای مدیر مجاز میشود. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید وارد بخش تنظیمات افزونه شوید و تیک گزینه Private Feed را بزنید. و سپس با مراجعه به صفحه ای که مشخص شده آدرس فید خصوصی را به کار ببرید.

افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس به شما معرفی کردیم یکی از بهترین افزونه های وردپرس میباشد که دارای یک تیم کاملا فعال میباشد که نسخه های جدیدی در فواصل زمانی کم ارائه میدهند. افزونه Stream  را نصب کنید و نهایت استفاده را از این افزونه برای مشاهده فعالیت کاربران ببرید.

 

باتشکر از همراهی شما شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس