افزونه بررسی و تست سرعت افزونه و قالب های وردپرس p3


افزونه بررسی و تست سرعت افزونه و قالب های وردپرس p3

این افزونه بسیار حرفه ای برای مشاهده میزان مصرف هر افزونه از هاست و میزان زمان لازم برای لود شدن هر افزونه و قالب مورد استفاده است.
امروز تصمیم داریم در زمینه سرعت بارگذاری سایت ها با هم گفت و گو کنیم یکی از دلایلی که تعدادی از سایت ها را از بقیه متمایز می کند سرعت و امنیت آن است که باید به آنها توجه ویژه ای داشت.

افزونه plugin performance profiler

این افزونه که به اختصار به آن p3 نیز گفته می شود جز بهترین افزونه های آنالیز سرعت بارگذاری قسمت های مختلف سایت است اگر شما سایتی با سرعت بسیار پایین دارید و دنبال راه حل هستید این افزونه یکی از بهترین راه هاست که به راحتی مشکل پایین بودن سایت خود را پیدا خواهید کرد.

نحوه کار با افزونه p3

ابتدا این افزونه را یافته و نصب و فعال سازی کنید نحوه کار کرد این افزونه به این صورت است که قسمت های مختلف سایت شما را باز میکند و بر حسب زمان و سرعت بارگذاری هر قسمت را می سنجد و در آخر کل سایت را با نتیجه به صورت نمودار نشان می دهد. بعد از نصب آن در بخش افزونه ها،  زیر افزونه p3 افزوده شده است که با کلیک بر روی آن وارد تنظیمات افزونه خواهید شد و با زدن دکمه scan now صفحه ای باز خواهد شد که با زدن دکمه start scan افزونه شروع به کار می کند..

بعد از آن صفحه ای به صورت پاپ آپ برای شما باز خواهد شد که باید بر روی دکمه auto scan کلیک کنید

سپس صبور باشید تا اسکن به اتمام برسد سپس صفحه ای نشان داده می شود که در آن صفحه باید بر روی view results کلیک نمایید .


حال شما یک نمودار دایره ای شکل را که زمان لود شدن هر بخش را نشان می دهد را مشاهده می کنید

همچنین یک نمودار دقیق تری نیز برای بررسی و آنالیز حرفه ای تر برای شما نشان داده خواهد شد.


لازم به یاد آوری است که امکان خطا و اشتباه در هر افزونه ای وجود دارد پس در یک بار اسکن افزونه ای را غیر فعال نکنید. امیدوارم از این آموزش استفاده کافی را ببرید.

بررسی و تست سرعت افزونه و قالب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس