نوشتن کدهای PHP در وردپرس با PHP Code Widget


نوشتن کدهای PHP در وردپرس با PHP Code Widget

نوشتن کدهای PHP – افزونه PHP Code Widget – تغییر کدهای PHP با پلاگین پی اچ پی کد ویجت – ویرایش کد های پی اپ پی وردپرس 

گاهی اوقات نیاز دارید تا یک کد php را در بخش ابزارک های وب سایت وردپرسی خود اجرا کنید .در وردپرس ابزارک پیشفرضی با نام متن وجود دارد که تنها از کد های html و کد های کوتاه پشتیبانی می کند. خب، برای این کار باید وارد فایل ابزارک ها شده و آن را دستخوش تغییرات کنید اما چنانچه شما نیاز داشته باشید تا به صورت متغیر از این قابلیت استفاده کنید. کار کمی پیچیده و مشکل می شود. افزونه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم به راحتی امکان نوشتن php را در ابزارک ها فراهم می کند. کافیست بعد از نصب و فعال سازی در قسمت ابزارک ها، ابزارک مربوطه را در جای دلخواه خود مورد استفاده قرار دهید. شما با کمک افزونه PHP Code Widget میتوانید به راحتی این امر را محقق سازید.

افزونه PHP Code Widget یک راه برای نوشتن کد های PHP در وردپرس

افزونه PHP Code Widget همان افزونه ای است که با استفاده از آن می توان کد های PHP  را در بخش ابزارک های وردپرس نوشت و یا قرار داد. این افزونه در مخزن وردپرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. یکی از راحت ترین و بهترین راه برای برنامه نویسی php استفاده از یک افزونه است. این افزونه php code widget امکان قرار دادن کد های php در ساید بار وردپرس را فراهم می کند. این افزونه بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار نصب شده است و این عدد نشان دهنده اطمینان این افزونه است.
کاربران حرفه ای و مسلط به زبان های برنامه نویسی همیشه می خواهند خود را محک بزنند و از مهارت خود استفاده کنند. یکی از قسمت هایی که برنامه نویسان حرفه ای در یک سایت وردپرسی انتخاب می کنند سایدبار سایت می باشد نوشتن کد ها در وردپرس به صورت پیش فرض امکان پذیر نیست و اگر مایلید برای اولین بار این کار را انجام دهید با ادامه مطالب همراه ما باشید.

نصب و فعالسازی و نحوه کار با افزونه

این افزونه را در مخزن وردپرس یافته و آن از نصب و سپس فعالسازی کنید توجه داشته باشید این افزونه با وردپرس نسخه ۲٫۳ به بالا سازگار است ولی در نسخه پایین تر به خوبی کار نخواهد کرد.

نوشتن کدهای PHP در وردپرس با PHP Code Widget
زمانی که افزونه را نصب کردید وارد قسمت ابزارک ها شوید در این قسمت یک ابزارک جدید با نام php code مشاهده می کنید آن را به ساید بار مورد نظر خود اضافه کنید و کد php خود را در آن تایپ کنید و در انتها بر روی ذخیره کلیک کنید و در صفحه اصلی سایت خود مهارت خود را به راحتی خواهید دید.

نوشتن کدهای PHP در وردپرس با PHP Code Widget

شما می توانید خروجی را در هر قسمت که می توانید ابزارک ها را قرار دهید، مشاهده کنید.

باتشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس