نوشتن php در ابزارک ها

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
۹۵/۰۷/۲۵ 12 بازدید
نوشتن php در ابزارک ها

شما در این مطلب مطالعه میکنید :

گاهی اوقات نیاز دارید تا یک کد php را در بخش ابزارک های وب سایت وردپرسی خود اجرا کنید .در وردپرس ابزارک پیشفرضی با نام متن وجود دارد که تنها از کد های html و کد های کوتاه پشتیبانی می کند خب برای این کار باید وارد فایل ابزارک ها شده و آن را دستخوش تغییرات کنید اما چنانچه شما نیاز داشته باشید تا به صورت متغیر از این قابلیت استفاده کنید . کار کمی پیچیده و مشکل می شود . افزونه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم به راحتی امکان نوشتن php را در ابزارک ها فراهم می کند . کافیست بعد از نصب و فعال سازی در قسمت ابزارک ها ، ابزارک مربوطه را در جای دلخواه خود مورد استفاده قرار دهید . شما با کمک افزونه PHP Code Widget میتوانید به راحتی این امر را محقق سازید .

PHP Code Widget

کاربران حرفه ای و مسلط به زبان های برنامه نویسی همیشه می خواهند خود را محک بزنند و از مهارت خود استفاده کنند. یکی از قسمت هایی که برنامه نویسان حرفه ای در یک سایت وردپرسی انتخاب می کنند سایدبار سایت می باشد نوشتن کد ها در وردپرس به صورت پیش فرض امکان پذیر نیست و اگر مایلید برای اولین بار این کار را انجام دهید با ادامه مطالب همراه ما باشید.

نوشتن کد های php

یکی از راحت ترین و بهترین راه برای برنامه نویسی php استفاده از یک افزونه است. این افزونه php code widget امکان قرار دادن کد های php در ساید بار وردپرس را فراهم می کند.
این افزونه بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار نصب شده است و این عدد نشان دهنده اطمینان این افزونه است. این افزونه را در مخزن وردپرس یافته و آن از نصب و سپس فعالسازی کنید توجه داشته باشید این افزونه با وردپرس نسخه ۲٫۳ به بالا سازگار است ولی در نسخه پایین تر به خوبی کار نخواهد کرد.
زمانی که افزونه را نصب کردید وارد قسمت ابزارک ها شوید در این قسمت یک ابزارک جدید با نام php code مشاهده می کنید آن را به ساید بار مورد نظر خود اضافه کنید و کد php خود را در آن تایپ کنید و در انتها بر روی ذخیره کلیک کنید و در صفحه اصلی سایت خود مهارت خود را به راحتی خواهید دید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از