افزونه فارسی ساز گراویتی فرم وردپرس


افزونه  فارسی ساز  گراویتی فرم وردپرس
افزونه فارسازی ساز  که امرزو در اختیار شما قرار میدیم شما را قادر میسازد که فرم ساز گراویتی را فارسی کنید. با استفاده از Gravity Forms  بدون برنامه نویسی فرم بسازید و به آن چیزی که در ذهن شما از یک فرم وجود دارد با فیلد های متنوع برسید . و فرم ساخته شده را طوری تنظیم کنید که در یک زمان خاص نمایش داده شود  که متوانید شکل فرم را با ظاهری که شما میپسندید بسازید که میتوانید آن ها را محدود سازید چرا که این فرم ها دارای دستورات شرطی میباشند. همچنین میتوانید فرم هایی بسازید  که محاسبات را برای شما انجام دهند مانند وزن ، و همچنین به درگاه های پرداخت نیز متصل میشوند و کاربران میتوانند پرداخت را از طریق این فرم ها نیز انجام دهند.

افزونه  فارسی ساز  Gravity Forms

افزونه فرم ساز  Gravity Forms  نام افزونه ای است که امروز به شما معرفی میکنیم و  Persian Gravity Forms  یعنی افزونه  Gravity Forms  را برای شما فارسی میکند که فرم ساز  Gravity Forms دارای امکانات فراوانی میباشد از جمله پست های خصوصی برای فیلد های ارسال شده و فرم هایی برای نشان دادن واحدپول ایران و نشان دادن شهر های مختلف و همچنین ترجمه کامل افزونه های کمکی.

ساخت فرم با گراویتی فرم فارسی

برای این که بتوانید یک فرم با افزونه Gravity Forms فارسی بسازید کافی است پس از دانلود و نصب و فعال سازی افزونه (آموزش نصب و فعال سازی افزونه) بدون اینکه یک خط برنامه نویسی بلد باشید با کشیدن و رها کردن میتوانید یک فرم زیبا بسازید. آین افزونه با استفاده  از ajax  کار میکند  (ajax قابلیتی است که به عنوان مثال میتواند  بدون اینکه صفحه رفرش شود صفحه را عوض کند)

با استفاده از فرم ساز فارسی Gravity Forms میتوانید با استفاده از php فرم را به نوشته ها اضافه کنید و اطلاعات را بدون اینکه از پلاگین کمکی استفاده کنید در پایگاه داده ذخیره کنید وزمانی که اطلاعات ارسال میشوند پاسخگویی کاملا به صورت خودکار انجام میشود .

از قابلیت های بزرگی که این افزونه فارسی شده دارد این است که میتوانید از عبارات منظم  php  استفاده کنید تا یک فیلد را محدود سازید و از جمله محدود سازی ها میتوان به (ایمیل ، اعداد بزرگتر یک عدد خاص (بزرگتر از ۶) ، ساخت فیلد براساس حروف الفبا یا عدد ، اعداد کوچکتر از عدد یک عدد خاص ) اشاره کرد.

با استفاده از Gravity Forms اطلاعات ذخیره شده را export کنید و یا اطلاعات را درون ریزی کنید. همچنین این افزونه از reCAPTCHA نیز پشتیبانی میکند.

آپلود پیشرفته یکی دیگر از امکانات این افزونه میباشد که میتواند دسترسی شما را برای آپلود چندین فایل باز کند و در زمانی که فایل آپلود میکنید با درصد مقدار آپلود شدن را نشان میدهد.

یکی از کار های بزرگی که افزونه میتواند انجام دهد این است که زمانی که شما اطلاعات را در یک فرم ارسال میکنید میتواند یک متن خاص را به کاربر نمایش دهد یا کاربر را به صفحه ای دیگر منقل کند.

گیرنده های زیادی برای فرم ارسال شده اضافه کنید و یک فرم برای ایمیل بسازید و قالب به آن اختصاص دهید که شامل تولتیپ های بسیار بی شمار میباشد. اگر بخواهید یک فیلد اضافه کنید که شهر را برای کاربران نمایش دهد لازم نیست تمام شهر ها را بنویسید کافی است گزینه عمومی را را به فرم اضافه کنید که میتواند فیلد های کشورها (تمام کشورها) ، استان های ایران ، جنسیت و … را اضافه کند.

زمانی که فرم ساخته شد و رضایت شما را جلب کرد میتوانید به حالت پیش نمایش بروید و آن را تماشا کنید. ایمدوارم از این افزونه نهایت استفاده را ببرید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس