تاثیر پیج رنک گوگل بعد از مرگ آن


تاثیر پیج رنک گوگل بعد از مرگ آن

تاثیر پیج رنک گوگل

با سلام. امروز با مقاله تاثیر پیج رنک گوگل بعد از مرگ آن در خدمت شما هستیم همه ما می دانیم حدود یک سال است که خبری از بروز رسانی پیج رنک گوگل نیست آپدیت و بروزرسانی که در ابتدای شروع کار پیج رنک حدودا ۸ بار در سال انجام می شد ولی یک دفع از سال ۲۰۱۶ گوگل اعلام کرد که این آپدیت ها به طور کلی متوقف شده است و رتبه های سایت از ۰تا ۱۰ دیگر انجام نخواهد شد.
عمر پیج رنک گوگل به انتها رسیده بنابر شرایط و مدارک موجود مانند:

۱_ کاهش بروز رسانی پیج رنک از سال ۲۰۰۶ به بعد
۲_ حذف اطلاعات پیج رنک در سال ۲۰۰۹ از وبمستر تولز
۳_ متوقف شدن کامل بروز رسانی پیج رنک در سال ۲۰۱۳
۴_ صفر شدن ناگهانی پیج رنک تمامی وب سایت ها در ۲۰۱۶

به طور مثال: فرض کنید شما مدیر یک تیم هستید و می خواهید با روش های مختلف به زیر دستان و کارمندان خود امتیاز دهید و هر کس امتیاز بالاتری داشت از امکاناتی برخورد دار شود با این وجود آیا شما تمام مواردی را که منجر به کسب امتیاز آنها می شود را به آنها خواهید گفت؟ این کار درست نیست چرا که یک مدیر خبره مواردی را در نزد خود نگه می دارد و مواردی را که به صورت علنی گفته است را برای امتیاز دهی به کار می برد خب بدیهی است کسانی که مواردی را که در ذهن مدیر است را اگر ناخودآگاه و یا طبق عادت و یا هر چیز دیگری انجام بدهند از امتیاز های ویژه ای برخورد دار شوند. گوگل هم همین کار را می کند تعدادی از متغیر ها و روش های افزایش رتبه و اعتبار را نزد خود نگه می دارد و از انتشار آنها خودداری می کند.
نکته پایانی: وب سایت خود را تنها برای کاربران طراحی و محتوا گذاری کنید چرا که گوگل تمام تلاش خود را می کند تا بهترین نتایج را به کاربران ارایه دهد.

مقالات سئو وردپرس را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس