قالب ها و افزونه های اورجینال با نال چه تفاوتی دارند ؟

بازدید : 43
نویسنده : خانم نوروزی
1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۶
قالب ها و افزونه های اورجینال با نال چه تفاوتی دارند ؟

اگر میخواهید تفاوت قالب و افزونه های اورجینال با نال را بدانید؟ و یا مایلید از خطرات استفاده از قالب و افزونه نال مطلع شوید؟ مقایسه آنها را ببینید و دلایل استفاده نکردن از آنها را بفهمید؟ با مبنای وردپرس همراه باشید.

تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال

به طور حتم برای همه ما استفاده از امکانات و ویژگی ها به صورت رایگان بسیار بهتر و راحتتر است تا اینکه برای قالب و یا افزونه ای هزینه صرف کنیم ولی بهتر است بدانیم در این روزگار کسی به صورت کاملا رایگان و بدون قصد و قرض برای ما کاری را انجام نمی دهد. پس بیایید تفاوت این دو را با هم بررسی کنیم.

قالب و افزونه نال چیست؟

تمام برنامه ها و فایل های اورجینال در ابتدا دارای قفل هستند و این قفل توسط کسانی شکسته می شود که آن را به صورت رایگان برای عموم قرار می دهند ولی آیا کسی حاضر این بدون هیچ نیتی وقت خود را صرف کند و این برنامه ها را برای دانلود عموم قرار دهد؟ خب قالب و افزونه های وردپرسی هم به همین صورت هستند یعنی این قالب و افزونه ها گرفته می شوند و سپس کدهای آنها دست کاری شد و کد هایی در آن قرار می گیرد که بعد از نصب به صورت خودکار عمل میکند و یا باعث ایجاد حفره امنیتی می شود و یا سرعت سایت ها را کاهش می دهد. دلیل این کار چیست؟ خب اگر این افراد روزی بخواهند تبلیغات کنند و یا پاپ آپ در سایت ها قرار دهند سایت شما را به طور رایگان و بی دردسر در اختیار خود، دارند.

چرا از قالب و افزونه اورجینال استفاده کنیم؟

خب جواب این سوال کاملا واضح می باشد اولین دلایل امنیت و سرعت افزونه و قالب های اورجینال است که بسیار قابل اطمینان می باشد.
دومین دلیل در زمینه به روز رسانی این گونه قالب و افزونه هاست چرا که آپدیت های بعدی را به راحتی می توانید دریافت کنید.
سومین دلیل هاستینگ ها می باشند چرا که به دلایل امنیتی ممکن است هنگام استفاده از افزونه و قالب های نال یک اخطار از سمت هاست دریافت کنید و اگر جواب ندهید هاست شما بسته شود و اجازه انجام این کار را به شما نمی دهد.
اگر مایل هستید فقط روی لوکال هاست کار کنید می توانید از افزونه و قالب های نال استفاده کنید و اگر حتی سایتی را دارید که مطالب و بازدید کننده ای ندارد می توانید آنها را در سایت به کار ببرید. ولی اگر شما طراح سایت هستید و می خواهید برای مشتری سایت طراحی کنید بهتر است از این قالب و افزونه های نال استفاده نکنید
شاید در اینجا سوال اینکه پس چرا سایت ها از افزونه ها و قالب های نال استفاده می کنند: یکی از این دلایل می تواند سود باشد ولی این بی انصافی است که در مورد همه سایت ها به این موضوع توجه کنیم چرا که به یقین ما می توانیم این اطمینان را به همراهان خود بدهیم که افزونه و قالب های رایگان مبنای وردپرس کاملا عاری از هر گونه کد اضافی و مخرب می باشد و صرفا در جهت کمک به وردپرس کاران در نظر گرفته شده است.


مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر