معرفی بهترین سیستم ارسال پوش نوتیفیکیشن در ایران ۱۳۹۸

بازدید : 84
نویسنده : خانم نوروزی
معرفی بهترین سیستم ارسال پوش نوتیفیکیشن در ایران ۱۳۹۸
5 امتیاز از 4 رای
زمان مطالعه : 9 دقیقه
انتشار : ۱۱ خرداد , ۱۳۹۸
بروزرسانی : ۱۱ خرداد , ۱۳۹۸
معرفی بهترین سیستم ارسال پوش نوتیفیکیشن در ایران ۱۳۹۸

این سرویس امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن را برای کاربران خود امکان پذیر می کند به گونه ای که می توان از آن به عنوان یک هدف برای حفظ وگسترش ارتباطات بین کاربر و سایت در هر حوزه ای که شما بخواهید ، مورد استفاده قرار گیرد .

ارسال پوش نوتیفکشن در سایت

امروزه با وجود تحریم هایی که برای ایرانی ها در نظر گرفته شده است سرویس پوش ایرانی نجوا جایگزین سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن وان سیگنال برای ایرانیان شده است تا بتواند نیاز های کاربران فارسی زبان را رفع کند . رایگان بودن و بازدهی بالای ارسال پوش نوتیفیکیشن موجب شده است تا این سرویس به یکی از کارآمد ترین ابزار های دیجیتال مارکتینگ رسانه تبدیل شود .

پوش نوتیفیکیشن (PUSH NOTIFICATION) چیست؟

همه ی ما که دارای کسب و کار و یا یک رسانه هستیم به خوبی می دانیم که ارتباط با مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان همیشگی یک امر مهم است که می تواند ما را در رسیدن به اهداف نزدیک و نزدیک تر کند . راهکارهای مختلفی نیز برای این کار وجود دارد که می توان از هر یک با صرف هزینه استفاده نمود و گاها نتایجی را نیز به دست آورد . یکی از سرویس هایی که می توان در چنین زمینه ی از آن استفاده کرد پوش نوتیفیکیشن، وب‌پوش و سرویس‌های ارسال نوتیفیکیشن می باشد . پوش نوتیفیکیشن پیامی مانند پیام کوتاه یا SMS می باشد با این تفاوت که می تواند در ابزار هایی مانند مرورگر وب ، اپلیکیشن و یا سیستم عامل نیز ارسال شود و هیچ نیازی به اطلاعات مشتری برای ارسال پیام نمی باشد و کاربران با اختیار خود و با عضویت درون چنین سرویسی می توانند پیام های شما را دریافت کنند .

مزایای سیستم پوش نوتیفیکیشن

 • بازگشت کاربر به سایت : این سرویس دارای قدرت برگرداندن کاربران به وب سایت شما را داراست . چرا که با ارسال این پیام زمانی که کاربر در سایت شما نیست و یا سایت شما را فراموش کرده می توان با یک پیام همه چیز را به او یادآوری کرد و او را برای استفاده از سایت به سایت برگرداند .
 • افزایش ترافیک سایت : شما با استفاده از این سرویس می توانید اخبار های مهم سایت خود را برای کاربران ارسال کنید و آنها را به سمت مطالب مهم و جذاب بکشانید و با این کار میزان ترافیک سایت خود برای لینک هدف بالا ببرید.
 • افزایش تعداد مشتریان وفادار و همیشگی سایت : شما با ارسال پیشنهادات لحظه ای و روزانه برای کابران عضو می توانید آنها را از یک مشتری عادی به یک مشتری بالقوه و همیشگی تبدیل کنید.
 • اطلاع از بروزرسانی ها : کاربران خود را با ارسال نوتیفیکشن از انواع بروزرانی های سایت ، اپلیکیشن و یا تغییرات دیگر مطلع کنید .
 • افزایش گستره ی تبلیغات : با ارسال پوش نوتیفیکشن ها می توانید پست های تبلیغاتی را برای کاربران ارسال کنید و از این طریق هزینه های تبلیغاتی را کاهش داده و کسب و کار خود را رونق ببخشید .

نحوه ی کار در پنل نجوا

ثبت نام در نجوا

شما برای ثبت نام در این سرویس باید وارد صفحه ثبت نام شده و اطلاعات خود را ب طور مستقیم وارد کنید . همچنین می توان از طریق اکانت گوگل وارد پنل خود شوید .

ارسال پوش نوتیفیکیشن نجوا

افزودن وب سایت

بعد از ورود و ثبت نام در پنل نجوا ، اولین کاری که باید انجام دهید ، اضافه کردن آدرس وب سایت خود در این پنل می باشد تا دسترسی به سایر نقاط پنل برای شما باز شده و شما بتوانید از قسمت های مختلف پنل استفاده کنید .

ثبت نام در نجوا

حال باید بر روی دکمه ی “اضافه کردن وب سایت جدید” کلیک کنید و اطلاعات وب سایت را در قسمت های مشخص شده وارد کنید . توجه داشته باشید اگر لوگوی سایت خود را در این بخش وارد می کنید دیگر در مرحله ساخت نوتیفیکشن نیازی به افزودن آیکون نخواهد بود و همین لوگو به عنوان آیکون نوتیفیکیشن نمایش داده خواهد شد .

بعد از آن که اطلاعات را ذخیره کردید صفحات “وب‌سایت” و “نوتیف‌ها” و گزینه “اضافه کردن نوتیف” برای شما در سمت راست نمایان می شوند و در سمت چپ نیز ” اسکریپت نجوا ” به امکانات پنل شما اضافه خواهد شد .

در مرحله ی اول جذب کاربران شما باید اسکریپت نجوا را کپی کنید و در تگ هد وب سایت خود قرار دهید .

اسکریپت نجوا

در کادر بالا سمت راست می توانید با انتخاب نام کاربری سایر سایت های خود را به این پنل اضافه کنید و با داشتن یک پنل نوتیفیکیشن هر تعداد وب سایتی را که در اختیار دارید را به صورت جداگانه مدیریت کنید .

تنظیمات نوتیف وب‌سایت

برای آن که به کادر درخواست ارسال نوتیف و علامت زنگوله دسترسی داشته باشیم باید به صفحه ی ” وب سایت ” بروید و بر روی گزینه ی ” ویرایش ” کلیک کنید . چندین بخش در اختیار شما قرار دارد که عبارتند از :

تنظیمات نوتیف وب‌سایت

 1. متن درخواست اجازه ارسال نوتیف : در بخش اول باید متن مد نظر خود را در کادر درخواست وارد کنید .
 2. تنظیمات نمایش درخواست : در بخش دوم می توان تنظیمات مربوط به درخواست نوتیف را انجام دهید و در زیر بخش ها می‌توانید متن دکمه تایید و رد درخواست را مطابق با متن نوشته شده ، تعیین کنید . همچنین شما می توانید مشخص کنید که بعد از چند ثانیه حضور کاربر در سایت و یا بعد از چه مقدار اسکرول صفحه توسط کاربر ، کادر درخواست نشان داده شود .
  اگر کاربری درخواست را رد کرد و یا بعد از باز شدن صفحه درخواست بر روی دکمه ی Allow  کلیک نکند ، میتوانید تعیین کنید که چند روز بعد از درخواست ، کادر درخواست مجددا برای کاربر نمایش داده شود .
  تنظیمات نمایش درخواست
 3. تنظیمات نمایش زنگوله : کاربرد زنگوله به این شکل است که اگر کاربر درخواست را رد کند می تواند با استفاده از زنگوله وارد صفحه ی دریافت اجازه شود و شما در این بخش است که می توانید مشخص کنید که زنگوله در سایت شما قرار بگیرد یاخیر . اگر جواب شما مثبت بود می توانید محل قرار گیری زنگوله را در سایت تعیین کنید . همچنین رنگ زنگوله را می توانید در زمان انتخاب و یا عدم انتخاب مشخص نمایید .
  تنظیمات نمایش زنگوله
 4. تنظیمات گوگل آنالیتیکس : اگر بخواهید آمار دقیق کلیک ها را در سایت خود داشته باشید می توانید این بخش را فعال کنید ولی اگر نیازی به این بخش ندارید ، پس از این مرحله بگذرید و به مرحله ی بعدی بروید . اگر این بخش را فعال کنید ، می توانید وارد بخش تنظیمات گوگل آنالیتیکس شوید و آمار تاریخ و زمان لحظه کلیک را برای هر نوتیفیکیشن ها مشاهده کنید .
 5. درخواست دسترسی به مکان : در بخش آخر نیز می توان اطلاعات مکان کاربران را به دست آورد . اگر این گزینه را فعال کنید بعد از دریافت اجازه برای ارسال نوتیف ، می توانید درخواست دسترسی به مکان کاربر را نیز نمایش دهید . در صورتی که شما به مکان کاربران دسترسی داشته باشید می توانید نوتیف ها را با توجه به مکان کاربران سفارش سازی کنید .

وارد کردن اطلاعات one-signal

اگر اکانت one-signal را ندارید و فاقد آن هستید می توانید از آن بگذرید و به مرحله ی بعد بروید در غیر این صورت گزینه ی “اطلاعات one-signal” را انتخاب کرده و اطلاعات اکانت خود را وارد کنید و با این کار می توانید نوتیف هایی را که در پنل نجوا می سازید را به کاربران خود در اکانت “ one-signal” ارسال کنید .

وارد کردن اطلاعات one-signal

اگر به مشکلی برخورد کردید و نیاز به راهنمایی داشتید می توانید بر روی ” راهنما ” کلیک کنید و راهنمای تصویری برای اطلاعات اکانت  one-signal مشاهده کنید .

ساخت نوتیف

وارد صفحه ی داشبورد شوید و بر روی دکمه ی “اضافه کردن نوتیف”  کلیک کنید . در صفحه ای که برای شما باز می شود آدرسی را می خواهید بعد از آن که کاربر بر روی نوتیف کلیک کرد وارد آن شود را وارد کنید . سپس عنوان نوتیف و متن مد نظر خود را برای نوتیف وارد نمایید . آیکون خود را نیز وارد کنید ، شکل آیکون مربعی است و باید عکس شما حداقل در سایز ۷۸×۷۸ باشد .

ساخت نوتیف

 1. اضافه کردن حساب  one-signal : اگر در مراحل قبل چنین حسابی را ایجاد کرده اید آن را می توانید در این جا انتخاب کنید .
 2. ایجاد بخش‌بندی مشتریان : اگر “ایجاد بخش مشتریان” را انتخاب کنید می توانید کاربران را متناسب با ویژگی های مورد نظر خود بسته بندی کنید و سپس برای دریافت یا عدم دریافت نوتیف مشخص کنید . همچنین در این بخش می توانید کاربرانی را که نوتیف دریافت می کنند را براساس زمان آخرین کلیک بر روی نوتیف و یا زمان آخرین مراجعه به سایت و یا براساس کلیک کردن بر روی نوتیف خاص دسته بندی کنید .
 3. تنظیمات زمان‌بندی ارسال نوتیف : با استفاده از این گزینه می توانید زمانی را برای آینده در نظر بگیرید تا نوتیف در زمان مشخص شده ارسال گردد .

گزارش ارسال نوتیف

بعد از آنکه نوتیف هایی را برای کاربران خود ارسال کردید می توانید با رفتن به صفحه ی “نوتیف‌ها” لیست نوتیف های زمان بندی شده و یا ارسال شده ها و حتی کنسل شده ها را مشاهده کنید و با انتخاب یکی از نوتیف ها می توانید جزییات ارسال ، تعداد و درصد کلیک ها و حتی تعداد بسته شدن نوتیف ها را به طور کامل مشاهده کنید .

 1. مشاهده آمار نوتیف : در این صفحه ی تعداد کلیک ها در طول یک زمان و یا توزیع کلیک ها در مرورگر ها و سیستم عامل های مختلف را می توانید به صورت نمودار مشاهده فرمایید .
 2. کپی کردن نوتیفیکیشن : با انتخاب این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که شبیه صفحه ی ساخت نوتیف می باشد و اطلاعات اولیه نوتیف را در خود ذخیره کرده است و شما می توانید دریافت کننده را تعیین و یا تنظیمات مربوط به ارسال نوتیف در آینده را انجام دهید و برنامه ریزی کنید .

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید

ضمنن شما میتوانید برای ثبت نام در سیستم نجوا اینجا کلیک کنید


دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
قالب فروشگاهی دیجی کالا پنل کاربری پیشرفته ووکامرس قالب آموزشی هنرستان برای وردپرسقالب فروشگاهی دیجی کالا

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

Scroll Up
کانال آپارات ما اینستاگرام مبنای وردپرس