تصورات غلط در رابطه با وردپرس


تصورات غلط در رابطه با وردپرس

حدود ۲۱/۲ درصد وب سایت ها با وردپرس است این آخرین آمار گفته شده است این درصد خود گویای محبوبیت این سیستم مدیریت محتواست ولی هنوز هستند کسانی که دارای تصورات اشتباه و غلط به دلیل عدم آگاهی نسبت به این سیستم مدیریت محتوا است.

تصورات اشتباه

۱_ ضعف این سیستم مدیریت محتوا
۲_ عدم کارکرد راحت و درست
این دو تصور در بین کسانی که چندان با وردپرس کار نکرده اند بسیار دیده میشود و در بین آنها مشترک است وما علت این تصورات را عدم آگاهی افراد میدانیم سعی می کنیم در این مقاله این تصورات غلط را برطرف سازیم.
۱_ وردپرس یک ابزار برای وبلاگ نویسان است: در ابتدای آغاز فعالیت وردپرس برای ایجاد وبلاگ بوده و برای وبلاگ نویسان مناسب ولی امروزه با کمک وردپرس می توان وب سایت های حرفه ای بدون هیچ محدودیتی در حوزه شرکتی،فروشگاهی، خبری و… راه اندازی کرد.
۲_ وردپرس فاقد امنیت است: وردپرس open source است یعنی به راحتی می توان آن را مورد بازبینی قرار داد و حفره های امنیتی آن را یافت. باید بگوییم وردپرس کاملا دارای ایمنی و امنیت است بدافزارهاddos در تمام وب سایت ها وجود دارد که در وب سایت های وردپرسی می توان از افزونه های امنیتی برای جلوگیری از اثرات منفی آنها استفاده کرد.
۳_ وردپرس برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مناسب نیست : وردپرس به طور پیش فرض دارای سیستم پرداخت و فروش نیست اما از تجارت الکترونیک پشتیبانی می کند و برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی کافی است از افزونه ووکامرس برای ایجاد فروشگاه بهره مند شوند.
۴_ وردپرس آینده ندارد: وردپرس آینده ای ندارد چرا که رایگان است این یکی از تصورات اشتباه می باشد وردپرس توسط یک تیم قدرتمند ایجاد شده است، و بسیاری از سایت های تجاری کوچک و بزرگ به وسیله آن ایجاد شده اند پس نمی تواند ناگهان از بین برود.
۵_ پشتیبانی محدود برای وردپرس: وردپرس دارای منابع، افزونه و امکانات بسیاری برای پشتیبانی است و این پشتیبانی کاملا رایگان و از مخزن وردپرس در دسترس است.
۶_ وردپرس دارای کیفیت پایینی است: وردپرس توسط یک فرد ایجاد نشده است که کیفیت پایینی داشته باشد بلکه توسط،یک گروه توسعه یافته است تمام فعالیت های وردپرسی به راحتی و انعطاف پذیری خوبی دارند شما می توانید راحت با آن ارتباط برقرار کرده و کارهای خود را با کیفیت بالا انجام دهید.
۷_ تمام سایت های وردپرسی شبیه هم هستند: سیستم مدیریت محتوا دارای قالب های متنوع و بسیاری است که می توان برای هر فعالیتی از آنها استفاده کرد پس چنین تصوری کاملا اشتباه است.
۸_ وردپرس برای مبتدیان است: وردپرس برای تمام کاربران از مبتدی تا حرفه ای مناسب است چرا که سطح آن توسط شما انتخاب می شود و اینکه بگوییم برنامه نویسی چندانی ندارد پس ساده است و برای مبتدیان است کاملا اشتباه می باشد.
۹_ وردپرس برای ترافیک بالا مناسب نیست : وردپرس نهمین سایت برتر در اینترنت است با بهره گیری از تکنیک های فوق العاده دارای امکانات زیادی برای افزایش ترافیک است و افزونه های بسیاری برای این کار نیز وجود دارد.
با تشکر از همراهی شما.

 

از وردپرس تا وردپرس !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس