آموزش ترکیب دو سایت وردپرسی بدون از دست رفتن سئو


آموزش ترکیب دو سایت وردپرسی بدون از دست رفتن سئو

 ادغام دو سایت وردپرسی بدون نتیجه منفی در سئو

همانطور که همه ما می دانیم سئو و بهینه سازی سایت امر بسیار مهمی است و حتما برای آن انرژی و زمان زیادی را صرف کرده اید و راضی نیستید این مورد با مشکل مواجه شود. طبق درخواست یکی از کاربران گرامی خود تصمیم داریم آموزش ادغام دو سایت وردپرسی بدون آنکه بهینه سازی و سیو آن با مشکل مواجه شود را در اختیار شما قرار و دوست عزیزمان قرار دهیم.
گاهی اوقات ما چندین سایت وردپرسی را در اختیار داریم و زمانی به این نتیجه می رسیم که تصمیم می گیریم آنها را با هم ادغام کنیم جالب است بدانید که وردپرس با ابزارهای داخلی این کار را امکان پذیر کرده است. ما در این مقاله دو سایت وردپرسی را باهم ادغام کرده و این آموزش را با افتخار به شما ارائه می دهیم.
دلایل بسیاری برای ادغام سایت ها وجود دارد به طور مثال یکی از سایت ها به درستی کار نکند ولی دارای محتویات با ارزشی است پس باید آن را با سایت دیگر ادغام نمایید از طرف دیگر داشتن یک سایت جامع زمان کمتری را برای راه اندازی، به روز رسانی و پشتیبان گیری را از ما می گیرید تا چندین سایت مجزا پس بهتر است زمان و انرژی خود را برای نگهداری از یک سایت متمرکز کنیم.

استخراج محتویات از یک سایت

اولین مرحله برای ادغام این است که از هر دو سایت نسخه پشتیبان تهیه کنیم. سپس وارد سایت قدیمی شده و از قسمت مدیریت منوی tools گزینه export را انتخاب کنید

استخراج محتویات از یک سایت

سپس all content را برای استخراج تمامی محتویات برگزینید سپس بر روی download export file کلیک کنید.

استخراج محتویات از یک سایت۲

در اینجا فایلی را که حاوی محتوای سایت قدیمی است را دریافت کنید این یک فایل xml است که وردپرس برای مرورگر شما ارسال می کند پس این فایل را ذخیره نمایید.

ادغام سایت قدیمی با جدید

به قسمت مدیریت سایت جدید خود بروید منوی tools قسمت import را انتخاب کنید. این قسمت ابزارهایی را که می خواهید روی وردپرس نصب کنید

ادغام سایت قدیمی با جدید

در این قسمت وارد شده است پس بر روی install now کلیک و بعد از نصب وارد کننده بر روی سایت روی run importer کلیک کنید.

ادغام سایت قدیمی با جدید
مرحله بعدی باید فایل استخراج شده از سایت قدیمی را آپلود کنید روی دکمه upload بزنید بعد از آپلود به صفحه تنظیمات هدایت می شوید در این مرحله نویسنده را تعریف کرده و بر روی submit بزنید.

ادغام سایت قدیمی با جدید
و کار تمام شد.
به همین راحتی شما توانستید دو سایت را با هم ادغام کنید و محتویات را از یک سایت به سایت دیگر منتقل کنید. ممنون از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس