آشنایی با افزونه I Recommend This


آشنایی با افزونه I Recommend This

افزونه ای که میخواهیم به شما معرفی کنیم یکی از افزونه های ساده وردپرس اما در عین حال پر استفاده است.این افزونه در ابتدا افزونه ای برای تصویه ی یک نوشته یا مطلب و یا برگه به کاربران بود.

آشنایی با افزونه I Recommend This

اما این افزونه در نسخه ی جدید تبدیل به افزونه ای برای لایک کردن و پسندیدن مطالب وب سایت توسط کاربران شده است.وبیشتر به خاطر  ساده و فارسی بودن، این افزونه یکی بهترین افزونه ها برای مسئله لایک و پسندیدن است.از ویژگی های این افزونه امکان لایک نوشته است، در ادامه بیشتر به ویژگی ها این افزونه خواهیم پرداخت. البته لازم به ذکر است شما می توانید از افزونه WP Ulike که همین کارایی را برای شما دارد استفاده کنید.

لایک کردن و پسندیدن مطالب وب سایت یکی از ویژگی های که اغلب وب سایت ها از آن استفاده می کنندکه این ویژگی از مدت ها قبل در شبکه های اجتماعی استفاده می شده است. افزونه  I Recommend This یک افزونه قدرتمند در این زمینه می باشد و با استفاده از آن در سایت خود امکان لایک مطالب وب سایت توسط کاربران به وجود می آید.

بعضی از ویژگی افزونه  I Recommend This

 1. نمایش یک دکمه بطور خودکار برای لایک کردن
 2. امکان نمایش متن مورد نظر شما
 3. امکان نمایش تعداد لایک ها در یک ستون
 4. امکان تغیر شکل به شکل مورد نظر شما
 5. کاملاً فارسی بودن این افزونه
 6. ذخیره IP افراد جهت جلو گیری از لایک مجدد
 7. امکان نمایش پر لایک ترین مطلب
 8. و…

نصب و فعال سازی افزونه  I Recommend This

 این افزونه را ازهمین مقاله دانلود و سپس نصب و فعال کنید. بعد اتمام عمل نصب منوی به نام افزونه لایک به بخش تنظیمات منوی پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود.که از این طریق امکان انجام تنظیمات این افزونه وردپرس فراهم می شود.

تنظیمات افزونه I Recommend This

دراین بخش شما می توانید انتخاب کنید که سیستم لایک هم برای مطالب (Posts) و هم برای صفحات (Pages) فراهم شود که متناسب با نیازتان می توانید یکی از سه حالتی که در این افزونه لایک مطالب وردپرس وجود دارد را انتخاب کنید.

 1. صفر لایک
 2. یک لایک
 3. بیش از یک لایک

شما می توانید برای هر کدام از حالات بالا یک متن دلخواه قرار بدهید به عنوان مثال شما می توانید در صورتی که هیچ لایکی انجام نشده(صفر لایک) متنی را نمایش دهید که کاربر را ترغیب به لایک کردن بکند همانند سیستم نظرات در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس