ارسال ایمیل گروهی وردپرس با افزونه Mass Email To users


ارسال ایمیل گروهی وردپرس با افزونه  Mass Email To users

زمانی که میخواهید یک سایت پر مخاطب داشته باشید باید اقدامات بسیاری در خصوص جذب کاربر انجام دهید از جمله این اقدامات اطلاع رسانی های مداوم میباشد که یکی از روش های اطلاع رسانی ارسال ایمیل میباشد ، ارسال ایمیل گروهی همواره یکی از بهترین روش های تبلیغ بوده است که امروز میخواهیم این امکان را برای سایت های وردپرسی ایجاد کنیم. همراه مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه ارسال ایمیل گروهی وردپرس.

ارسال ایمیل گروهی وردپرس با افزونه Mass Email To users

زمانی که افزونه Mass Email To Users را نصب میکنید ( آموزش نصب افزونه دروردپرس ) یک بخش با عنوان Mass Email To Users  در پنل مدیریت وردپرس اضافه میشود و با کلیک برروی آن وارد بخش تنظیمات افزونه میشوید و کاربران برای شما در این بخش به نمایش در می آیند که میتوانید آنها را جهت ارسال ایمیل انتخاب نمایید.

خب همانطور که در قسمت بالا گفتیم باید کاربران را انتخاب کنید وزمانی که کاربران را اتنتخاب کردید با کلیک برروی دکمه send email to users  وارد قسمتی میشود که میتوانید متن ایمیل خودرا بنویسید و با تنظیمات دلخواه برای کاربران ارسال نمایید.

 

امیدوارم با نصب این افزونه بتوانید روش های اطلاع رسانی و تبلیغات خوبی را استفاده البته که ایمیل های تبلیغاتی همواره برای کاربران دردسرساز هستند پس باید روی متن ایمیل خود کار کنید تا قبل از اینکه کاربر ایمیل را پاک کند ایمیل شما توجه وی را جلب نماید.

باتشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس