آموزش سئو وردپرس ویژگی های اصلی محتوا


آموزش سئو وردپرس ویژگی های اصلی محتوا

همه وبمستران امروزه روز برای انجام سئو سایت خود از افزونه yoast seo استفاده می کنند و اگر شما هم یکی از میلیون ها وبمستران وردپرس هستید و از این افزونه استفاده می کنید بهتر است از ویژگی های اصلی محتوا که توسط این افزونه قدرتمند ارائه می شود با خبر و آگاه باشید و حتما به آنها توجه نمایید چرا که حتما با این ویژگی ها در محتوا برخورد خواهید داشت. ما می خواهیم در این مقاله به ویژگی مهم محتوا بپردازیم.

ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس

سوالاتی که ممکن است در این زمینه برای کاربران پیش بیاید بدین شرح است:
چرا محتوا مهم است؟ چرا باید از محتوا مراقبت کرد؟ چگونه می توان از ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس استفاده کرد؟ ویژگی های محتوا چه چیزهایی هستند؟
اگر موافقید در این زمینه با هم صحبت کنیم.

ویژگی های اصلی محتوا

همه ما که دارای سایت هستیم و مایلیم از طریق آن کسب درآمد کنیم باید سایت خود را به یک منبع برای کاربران تبدیل کنید و شما حتما به تاکتیک های سئو نیاز دارید و باید به آنها اهمیت دهید چرا که توجه به روش های سئو می تواند موجب افزایش رنک سایت شود و همین مورد برای سایت بسیار مفید و ضروری است.
اینکه شما چگونه به این ویژگی ها دست پیدا کنید کار سخت و دشواری نیست فقط کافی است در سطح اینترنت یک جستجو ساده ای را انجام دهید سپس نتایج خوبی را در پیرامون ویژگی های اصلی محتوا خواهید رسید.

چرا گوگل از سایت های محتوایی غنی حمایت می کند؟

لینک های داخلی: یکی از ویژگی های مهم و اصول اساسی در ایجاد محتوا لینک دادن به مطالب در سایت شما می باشد که به آنها لینک های داخلی گفته می شود البته این تعداد باید بهینه و به اندازه باشد تا موجب محبوبیت سایت شما در گوگل خواهد شد.
لینک خارجی: این لینک ها همانطور که لینک های داخلی اهمیت دارند نیز مفید و مهم می باشند و باید به صورت بهینه و موثر مورد استفاده قرار گیرند.
محتوای کامل و بهینه: همواره سعی کنید که از محتوای کامل و بهینه برای سایت خود استفاده نمایید و توجه داشته باشید مقالاتی که جامع هستند و به صورت طولانی ارائه می شوند از لحاظ سئو بهتر می باشند و شانس بیشتری برای رنک دارند.

چگونگی انتخاب محتوای غنی در سایت

من در اینجا لازم می دانم که به شما این اطمینان را بدهم که شما اگر ۴ و یا ۵ محتوای غنی تولید کرده و در سایت قرار دهید به زودی تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

اثرات بک لینک ها بر سئو | آموزش سئو وردپرس

نکات مهم برای تولید محتوای غنی

۱_ محتوایی را ایجاد کنید که مشکلات کاربران را رفع و آنها را،به هدف خود برساند چرا که اصولا کاربران دارای مشکلات مشابه ای هستند تنها کافی است زمان گذاشته و آنها را شناسایی و در مقاله خود از بین ببرید
۲_ محتوای شما باید دارای کلمات کلیدی بهینه باشد. همانطور که می دانید کلمات کلیدی نقش مهمی در محتوا دارند شما می توانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب و در محتوای خود قرار داده و نتایج خوب و موثری را به دست خواهید آورد.
۳_ جستجو برای مقالات جامع و کامل. سعی خود را بکنید که برای متون خود یک عنوان عالی و کاملی را انتخاب کنید و براساس آن یک محتوای جامع و همه جانبه ارائه دهید.
۴_ یافتن بهترین عنوان و مقالات بهتر از رقبا چرا که یکی از رموز موفقیت شما بهتر بودن است باید مقالات خود را بهتر از رقبای خود بنویسید و حتما ویژگی های محتوا را در آن رعایت کرده و به کار ببرید.

 

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس