خبرنامه فارسی وردپرس افزونه MailPoet Newsletters


خبرنامه فارسی وردپرس افزونه MailPoet Newsletters

سلام امروز قصد داریم یک افزونه خبرنامه فارسی وردپرس را در این مقاله معرفی کنیم اما قبل از آن بهتر است در رابطه با خبرنامه وردپرس توضیح مختصری بدیم !

همانطور که شاید بعضی از دوستان هم بدانند سیستم خبرنامه وردپرس با گرفتن آدرس ایمیل کاربران در یک فرم و ارسال پیغام به ایمیل کاربران میتواند آنها را از آخرین بروز رسانی های سایت با خبر کند. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه خبرنامه فارسی وردپرس.

افزونه خبرنامه وردپرس

 افزونه MailPoet Newsletters

افزونه MailPoet Newsletters یک افزونه خبرنامه وردپرس است که کاملا فارسی میباشد ، این افزونه از جمله بهترین افزونه های خبرنامه فارسی وردپرس است که دارای تنظیمات پنل بسیار پیشرفته است. کارکردن با این افزونه بسیار راحت است و در ارسال خبرنامه به ایمیل کاربران بسیار قدرتمند عمل میکند و مشکلی برای سرور به وجود نمی آورد.

در افزونه MailPoet Newsletters  این قابلیت وجود دارد که شما پیام های عضویت در خبرنامه را مانند (لغو اشتراک،تایید اشتراک و… ) به راحتی ویرایش کنید.با افزونه MailPoet Newsletters بعد از اینکه فرم مد نظر خود را ساختید میتوانید از قسمت تنظیمات >> فرم ها ، فرم مورد نظر خود را در ابزارک سایت نشان دهید.

خبرنامه فارسی وردپرس

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید ، با تشکر از همراهی شما شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس