قالب خبری وردپرس Point


قالب خبری وردپرس Point

قالب خبری وردپرس Point | بهترین پوسته خبری پوینت | قالب خبری رایگان وردپرس |قالب وردپرس خبری magazine point

وقتی صحبت از سایت خبری می شود همه ما به فکر یک سایت شلوغ و خسته کننده می افتیم ولی همیشه اینطور نیست یک سایت خبری می تواند خلوت و شیک نیز باشد و این تنها به انتخاب قالب شما بستگی دارد پس اگر به دنبال یک قالب برای سایت مجله ای و خبری WordPress هستید ما Point را به شما پیشنهاد می کنیم. یک قالب وردپرس چندمنظوره بسیار انعطاف پذیر است که از طریق پنل تنظیمات آن میتوانید چند طرح مختلف از قالب و همچنین رنگ بندی های متفاوت با پس زمینه های مختلف ایجاد کنید و بر جذابیت سایت خود بیافزایید.

قالب خبری وردپرس Point

قالب وردپرس خبری Magazine Point یکی از محبوب ترین پوسته وردپرس رایگان می باشد که برای سایت های خبری، شخصی، چند منظوره و اخبار فناوری و … مناسب هستند. دارای طرحی کاربر پسند و بسیار زیباست و شما به راحتی می توانید آن را در اختیار داشته و سایت خود را پیاده سازی کنید. قالب Point با سفارشی سازی وردپرس سازگاری بسیاری دارد و می‌ توان تنظیمات کلی را از طریق سفارشی سازی انجام داد.

سایت های مجله ای معمولاً شامل تبلیغات هستند و قالب Point دارای دو ابزارک برای این موارد است. یک ویجت ۱۲۵ × ۱۲۵ با ۶ اسلات برای تبلیغات و یک ویجت ۳۰۰ × ۲۵۰ برای قرار دادن تبلیغات بزرگتر و بهترین مکانی است که می توانید تبلیغات خود را در سایت قرار دهید.

همچنین ۳ افزونه محبوب وردپرس در قالب وجود دارد که کاملا با آن سازگار است و می‌تواند امکانات و کاربرد آن را تقویت کند. کد های کوتاه، پست ها و برگه ها به راحتی در وب سایت شما اضافه می شوند و به شما امکان می دهند ترافیک خود را افزایش داده و به سایت امکانات بیشتری را اضافه کنید.

قالب خبری وردپرس point

چیدمانه دوستان

قابلیت ها و امکانات این قالب بسیار زیاد است به گونه ای که شما برای طبقه بندی پست های خود می توانید از بخش هایی که در اختیار دارید، استفاده کنید یک بخش “گرایش” در بالا، یک بخش برجسته با اندازه تصویر بزرگتر و پست های معمولی مهم وردپرس که می‌توان از هر یک استفاده کرد. این قالب دارای طرح های منحصر به فرد است که هر یک دارای جعبه هایی برای پست های سفارشی و مهم است.

ابزارک های سفارشی

در پوسته پوینت از ویجت ها یا ابزارک های حرفه ای استفاده شده است که می‌توان از هر یک برای کاربرد های متفاوت استفاده کرد و با وجود ابزارک ها نیازی به نصب افزونه های دیگر نخواهد بود.

زمینه های نامحدود

از طریق پنل گزینه های قالب می توانید زمینه های مختلف و متنوعی از الگوها گرفته تا رنگ ها، تصاویر و موارد دیگر را با امکانات نامحدود تنظیم کنید.

طرح های رنگی نامحدود
قالب پوینت دارای پالت رنگ نامحدود است که شما با توجه به سایت خود می توانید رنگ دلخواهی را برای هر بخش از سایت تنظیم کنید.

HTML5 و CSS3
این قالب با جدیدترین نشانه گذاری HTML5 و CSS3 کدگذاری شده و همین امر موجب شده سایت شما دارای سرعت چشمگیری باشد و همین مورد بر سئو نیز تاثیر گذار خواهد بود.

پست های مرتبط
با ویجت پستهای مرتبط می‌توان بازدیدهای بیشتری از هر پست ایجاد کرد و کاربران یا بازدید کنندگان را ترغیب کرد تا محتوای بیشتری را که دوست دارند، را مشاهده کنند.
پشتیبانی از RTL
مهم ترین ویژگی قالب این است که با زبان های راست به چپ (RTL) سازگار است. شما می توانید تنها با یک کلیک از این ویژگی استفاده کنید و سایت را برای خود آماده سازی کنید.

قالب خبری وردپرس point

امکانات و ویژگی های قالب خبری وردپرس Point

  • کاملا واکنش گرا
  • دارای سرعت بالا و بهینه
  • دارای ابزارک دو یا سه ستونه
  • جایگاه های مشخص برای تبلیغات
  • قابل استفاده برای وبلاگ های شخصی
  • بهینه سازی شده موتور های جستجو
  • سازگار با ووکامرس در جهت ایجاد فروشگاه اینترنتی
  • و…

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

پارس وی دی اس