افزونه LiveBlog وبلاگ نویسی زنده در وردپرس


افزونه LiveBlog وبلاگ نویسی زنده در وردپرس

وبلاگ نویسی زنده در وردپرس به ما کمک میکند تا مطالب را سریع تر ایجاد کنیم و این موضوع باعث سرعت و روند کار سریع تر سایت میشود. مطالبی وجود دارد که قابلیت آپدیت های لحظه ای را دارند وما احتیاج پییدا میکنیم به یک ابزار که کار را سریع تر انجام دهیم ، با استفاده از افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس به شما معرفی میکنیم میتوانید وبلاگ نویسی به صورت زنده را تجربه کنید. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه وبلاگ نویسی زنده در وردپرس.

افزونه وبلاگ نویسی زنده در وردپرس

 افزونه LiveBlog وبلاگ نویسی زنده در وردپرس

در دنیای امروز سرعت حرف اول را میزند هر کسی که سریع تر کار کند زود تر به پیشرفت دست پیدا میکند و از رقیبان خود پیشی میگیرد. در دنیای وب هم هزاران نفر سعی و تلاش بر این دارند که سریع تر از همه ی رقبای خود کار کنند تا کاربران را به سمت سایت خود بکشانند.

یکی از کار هایی که وبمستران انجام میدهند انتشار پست میباشد  ، پس از انتشار پست در وبسایت پست های سایت مانند تمامی المنت های سایت احتیاج به بروز شدن دارند. وردپرس این امکان را ایجاد کرده است تا کاربران سایت ها بتوانند برای پست های انتشار یافته وبلاگ نویسی کنند.

 افزونه LiveBlog

 افزونه LiveBlog وبلاگ نویسی زنده در وردپرس

پس از نصب افزونه (نصب افزونه در وردپرس) در پنل مدیریتی وردپرس به قسمت نوشته ها > افزودن نوشته مراجعه کنید و یک مطلب ایجاد کنید و آن را انتشار دهید.

سپس باید روی گزینه Enable از قسمت LiveBlog کلیک کنید تا امکان  وبلاگ نویسی به  صورت زنده برای مطلب منتشر شده شما شروع شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس