آموزش رفع مشکل وردپرس در محدودیت تعداد منو ها


آموزش رفع مشکل وردپرس در محدودیت تعداد منو ها

یکی از مشکلاتی که در وردپرس وجود دارد محدودیت در تعداد منو آن است ترجیح دادیم در یکی از مقالات خود به آموزش این مورد بپردازیم.
با مبنای وردپرس همراه باشید.

آموزش رفع مشکل وردپرس در محدودیت تعداد منو ها

بسیاری از دوستان وردپرس کار ما، در این زمینه مشکلاتی را داشتند و از ما درخواست راه حل کردند پس بهتر است تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.
اگر شما مدیر یک وب سایت وردپرسی هستید و مایل باشید تعداد منو های خود را افزایش دهید مثلا تعداد ۱۰۰ را در نظر بگیرید این تعداد در منوی وردپرس ذخیره نخواهد شد و این بخاطر محدودیت در منوی وردپرس است. باید بدانیم که این مشکل فقط برای تعداد بالای ۱۰۰ تا نیست ممکن است در تعداد ۵۰ نیز با این مشکل مواجه شویم دلیل این محدودیت نیز در ساخت و قرار دادن منوها معلوم نیست ولی راه حلی نیز برای آن وجود دارد یک راه حل ساده و بی دردسر.
این راه حل یک کد ساده به یکی از فایل های وردپرس است و بعد از انجام و قراردادن کد دیگر با این محدودیت مواجه نخواهید شد.
یکی از مهم ترین فایل های وردپرس که کدهای زیادی در آن وجود دارد فایل php.ini است که این فایل در پوشه WP_admin یا پوشه پیشخوان وردپرس قرار گرفته است وارد هاست خود شوید سپس فایل منیجر هاست خود را باز کنید و بر روی فایل public _html کلیک کنید سپس وارد پوشه Wp_admin شوید و فایل php.ini را پیدا کنید. در صورتی که این فایل را نیافتید این فایل را ایجاد کنید. سپس در این فایل کد زیر را قرار دهید.

suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000

بعد از قرار دادن کد بالا در فایل php.ini مشکل محدودیت تعداد منوها در وردپرس رفع خواهد شد و شما از آن پس می توانید به تعداد دلخواه منو در وردپرس و سایت خود ایجاد و اضافه کنید.
استفاده از کد در برطرف سازی سایت بسیار بهتر از روش های دیگر است چرا که سرعت سایت شما را پایین نمی آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس