ایجاد محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس


ایجاد محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس

سلام به تمام دوستداران مبنای وردپرس !
همانطور که میدانید از ویژگی های مهم در وردپرس امنیت آن میباشد ، امروز میخواهیم با یک افزونه بسیار کاربردی ایجاد محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس را امکان پذیر سازیم و با افزونه معرفی شده ورود به پیشخوان مدیریت وردپرس را ایمن کنیم . همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس Limit Login Attempts Reloaded.

افزونه امنیتی ورود به سایت وردپرس

افزونه Limit Login Attempts Reloaded قادر خواهد بود تا با استفاده روش ها و کارایی هایی که دارد ما را یک گام به سمت امنیت وردپرس همراهی کند افزونه ای که در مخزن وردپرس به ثب رسیده است و دارای بیش از ۳,۰۰۰ نصب فعال میباشد. این افزونه دارای تنظیمات پنل فارسی است که میتواند به شما کمک کند تا راحت تر تنظیمات این افزونه را ویرایش کنید.

محدود سازی ورود به پنل مدیریت وردپرس

افزونه Limit Login Attempts Reloaded کارایی های بسیار زیادی برای امنیت وردپرس دارد از جمله این کارایی ها میتوان به محدودیت تعداد دفعات وارد کردن نام کاربری و رمز عبور برای ورود به پنل مدیریت وردپرس (پیشخوان) اشاره کرد. همچنین میتوانید برخی از IP هایی که میخواهید دسترسی برای آن ها برداشته شود را در لیست سفید وارد کنید تا این کار را امکان پذیر سازید.

افزونه Limit Login Attempts Reloaded

حال که قابلیت های افزنه Limit Login Attempts Reloaded را میدانیم بهتر است به آموزش کاربا این افزونه بپردازیم ، همراه ما باشید.

برای ایجاد محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس  کافی است تا افزونه Limit Login Attempts Reloaded را نصب و فعال  کنید (نصب افزونه وردپرس). بعد از اینکه افزونه نصب و فعال شد یک بخش با عنوان Limit Login Attempts  به بخش تنظیمات در پیشخوان وردپرس اضافه خواهد شد روی آن کلیک کنید.

ورود ایمن به پنل مدیریتی وردپرس

از آنجایی که این افزونه فارسی شده میباشد میتوانید تنظیمات را به راحتی انجام دهید ، امیدوارم این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس