ایجاد سیستم کاریابی در وردپرس با افزونه Job Manager


ایجاد سیستم کاریابی در وردپرس با افزونه Job Manager

ایجاد سیستم کاریابی با افزونه Job Manager | سیستم کاریابی در وردپرس | فرصت های شغلی و استخدامی در سایت 

ایجاد فرصت های شغلی یکی از مسائلی است که امروزه بسیار در سطح اینترنت دیده می شود چرا که هر شرکتی که دارای کسب و کاری هستند و یا در زمینه کاریابی اینترنتی فعالیت دارند، حتما از سیستم کاریابی و استخدام در سایت خود استفاده خواهند کرد. قرار دادن چنین سیستمی برای هر سایتی که به چنین قابلیت نیاز دارد، امکان‌پذیر خواهد بود چرا که ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به سادگی بتوانید یک سیستم فرصت های شغلی را به سایت خود اضافه کنید.

ایجاد سیستم کاریابی در وردپرس با افزونه Job Manager

یکی دیگر از افزونه های کاربردی وردپرس که بسیار نیز محبوب و مورد استفاده افراد زیادی است افزونه Job Manager می باشد که بیش از ۹۰,۰۰۰ هزار بار نصب و فعال سازی شده است. WP Job Manager یک افزونه سبک برای اضافه کردن قابلیت های کار هیئت مدیره به سایت وردپرس شما است. مبتنی بر کد کوتاه ، می تواند با هر موضوعی کار کند و تنظیم آن بسیار ساده است . کد کوتاه به شما امکان می دهد تا به راحتی شغل های فردی را در قالب های مختلف لیست کارها، فرم ارسال شغل و حتی داشبورد کارفرمایانی که در کاربران وارد شده اند به راحتی تولید کنید تا لیست های شغلی خود را مشاهده ، ویرایش و حذف کنید.

امکانات و ویژگی های افزونه

 • امکان ایجاد سیستم شغل‌ یابی
 • قابلیت تعریف کارفرما
 • امکان افزودن شغل به سیستم
 • امکان شخصی‌سازی ظاهر سیستم
 • قابلیت مدیریت شغل‌ها
 • جستجوی حرفه‌ای شغل ها
 • پشتیبانی از فیلتر های مختلف و کارآمد
 • امکان ثبت شغل توسط کاربران
 • امکان نمایش پیش نمایش شغل قبل از انتشار
 • کاملا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • و…

چگونگی کار با افزونه Job Manager

برای استفاده از این افزونه باید آن را از مبنای وردپرس دانلود کرده سپس وارد مسیر افزونه ها > افزودن > بارگذاری افزونه > نصب افزونه شده و نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید. تا به این جا شما مراحل ابتدایی را انجام داده اید حالا باید بر روی گزینه ادامه نصب برگه ها کلیک کنید و برگه ها را ایجاد نمایید. بعد از آن شما یک قسمت با عنوان فرصت های شغلی در پیشخوان سایت خود خواهید دید که مختص افزونه است.

این افزونه دارای چندین زبانه و بخش است که در این مقاله آنها را بررسی می‌کنیم.

 افزونه Job Manager

همه شغل ها

در این بخش شما تمام شغل های ایجاد شده توسط کاربران و مدیر سایت را خواهید دید و می‌توانید آنها را کنترل و مدیریت کنید در واقع هر شغلی را که با استفاده از افزونه ایجاد می کنید به همراه وضعیت کلی آنها، می‌توانید مشاهده کنید. زمانی که شما شغلی را ایجاد میکنید این بخش برای شما نمایان خواهد شد.

 افزونه Job Manager

افزودن

شما در این بخش به عنوان مدیر می توانید شغل ها یا آگهی های استخدامی جدید را ایجاد و منتشر می کنید. البته گاهی لازم است این امکان را در اختیار کاربران قرار دهید تا خود کاربران بتوانند آگهی استخدام خود را پر کرده و آن را منتشر کنند.

همان برگه هایی که در ابتدا ایجاد کرده ایم اینجا به سراغ ما می آیند چرا که این برگه ها به کاربران نمایش داده می شوند و ما با استفاده از این افزونه می توانیم این امکان را در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

نحوه همکاری

نحوه همکاری کاربران در این بخش قابل انتخاب است که می خواهند به صورت تمام وقت یا نیمه وقت و… کار کنند که خود افزونه چندین گزینه له در این بخش قرار داده است که می توان آنها را تغییر داد.

افزونه Job Manager

تنظیمات

مهم ترین قسمت افزونه این بخش است که دارای سه قسمت با عنوان های فرصت های شغلی، ارسال شغل وبرگه هاست.

فرصت های شغلی :

افزونه Job Manager

ارسال شغل :

ایجاد سیستم کاریابی با افزونه Job Manager

برگه ها :

سیستم کاریابی در وردپرس

همراه این افزونه ۳ برگه به قسمت برگه ها سایت اضافه می شود که با نمایش آنها به کاربران می‌توان بستر کاریابی را در اختیار آنها قرار داد.

ارسال شغل: در این قسمت به کاربران امکان ارسال آگهی جدید را می دهید.

شغل ها: در این برگه کاربران امکان جستجوی شغل مورد نظر خود را همراه با فیلترها خواهند داشت.

مدیریت کار: در این برگه نیز کاربران میتوانند شغل هایی را که ایجاد کرده اند را مدیریت و کنترل نمایند.

سخن پایانی : شما با استفاده از این افزونه می توانید فرصت های شغلی، استخدامی و کاریابی را در سایت خود ایجاد کرده و آن را در اختیار کاربران قرار دهید. این افزونه تمام ویژگی ها و امکاناتی را که شما برای چنین کاری نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد. با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

پارس وی دی اس