افزونه WP Rankie – افزونه ردیابی و مشاهده رنک گوگل


افزونه WP Rankie یکی از پلاگین های حرفه ای و بسیار قدرتمند سئو می باشد. افزونه ردیابی و مشاهده رنک گوگل به شما کمک می کند تا رتبه و رنک کلمات کلیدی سایت خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید. اگر می خواهید بدانید که کلمات کلیدی در سایت شما در چه جایگاهی در گوگل قرار گرفته اند. بهتر است این افزونه را مورد استفاده قرار دهید.

معرفی افزونه WP Rankie

آیا نظارت بر کلمات کلیدی برایتان مهم است ؟آیا شما خود را در تلاش برای نظارت بر کلمات کلیدی خود در گوگل پیدا کرده اید؟ بسیاری از افراد در حساب کاربری با سایت های مختلف ردیابی ماهیانه ثبت نام می کنند. بخش بد این است که شما در این سایت ها باید ماهانه هزینه کنید. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه های خود هستید بنابراین منطقی است که یک پلاگین وردپرس را نصب کنید که بتواند کلمات کلیدیتان را دنبال کند و گزارشاتی را ارائه دهد.

 

 افزونه وردپرس مشاهده و ردگیری رتبه سایت در گوگل به راحتی این کار را برای شما انجام خواهد داد. این افزونه که فارسی و راستچین شده افزونه WP Rankie می باشد با ضمانت بازگشت وجه به همراه فایل راهنما در راستچین ارائه شده است. افزونه رنکی یا نمایش رنک گوگل یک افزونه ضروری برای تمام سایت های وردپرسی به حساب می آید. 

اگرچه در زمینه کنترل و ردگیری رنکینگ و رتبه سایت در گوگل نرم افزارهایی وجود دارد که بعضا دارای کاربری پیچیده ای هستند. اما ابزاری که بتوان در خود محیط وردپرس رتبه کلمات کلیدی سایت را در گوگل مشاهده، کنترل و ردگیری کرد تنها این افزونه است.

افزونه ردیابی رتبه کلمات کلیدی وردپرس

این افزونه بصورت روزانه رتبه کلمات کلیدی سایت شما را تا سقف ۱۶۸۰ عبارت بصورت خودکار در اختیار شما قرار می دهد و با ارائه گزارشات جامع از تغییرات رتبه سایت ، شما را در کنترل سئوی سایت یاری می کند.

امکانات افزونه WP Rankie – افزونه مشاهده و پیگیری رتبه کلمات کلیدی در گوگل

برخی از این ویژگی های این افزونه عبارتند از :

  • بروزرسانی خودکار گزارش رتبه کلمات کلیدی بصورت روزانه
  • وجود تنظیمات جامع
  • جستجو و اضافه کردن کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل
  • ارائه گزارشات جامع و نموداری از تغییرات رتبه کلمات کلیدی
  • اضافه کردن کلمات کلیدی تا سقف ۱۶۸۰
  • امکان تنظیم کرون جاب
  • امکان ردگیری رتبه سایت در گوگل کشورها مثلا گوگل فارسی
  • و …

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول