افزونه Social Auto Poster ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی


افزونه Social Auto Poster فارسی یک انتخاب عالی برای انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی است. این افزونه وردپرس از محبوب ترین شبکه های اجتماعی نظیر Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer App, Instagram و Pinterest پشتیبانی می کند. امکان اتصال وردپرس به شبکه های اجتماعی با پلاگین Social Auto Poster فارسی به سادگی و با تنظیمات ساده فراهم شده است. پس از اتصال وردپرس به شبکه های اجتماعی شود به سادگی می توانید محتوای جدید سایت خود را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی خود داشته باشید. همچنین با ویرایش نوشته های گذشته نیز می توانید آن ها را در صفحات اجتماعی خود بازنشر کنید. بازنشر مطالب قدیمی سایت موجب بازدید بیشتر سایت و زنده نگه داشتن مطالب شما خواهد شد.

توجه: با توجه به تغییرات اخیر در api اینستاگرام ، تنظیمات مربوط به این شبکه در به روزرسانی اخیر از افزونه حذف شده است و به صورت یک افزودنی جداگانه ارائه شده است. در این محصول هم افزونه اصلی و هم افزودنی اینستاگرام ارائه شده است.

مرکز راهنمایی و آموزش افزونه 

افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی

افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی

ارسال خودکار پست به شبکه های اجتماعی نظیر

 • حساب ها یا پیج و گروه فیسبوک
 • حساب های توییتر
 • حساب ها یا پیج لینکدین
 • حساب های پینترست
 • تامبلر
 • اینستاگرام
 • و…
افزونه Social Auto Poster

افزونه Social Auto Poster

 ارسال مطالب به شبکه اجتماعی در 3 مرحله

تنظیمات افزونه Social Auto Poster فارسی بسیار ساده بود و فرایند ارسال مطلب به شبکه اجتماعی تنها در 3 قدم راه اندازی می شود.

1- اتصال شبکه اجتماعی به وردپرس:

در قدم یکم شبکه اجتماعی خود مثل فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، تامبلر، بافراپ، پینترست و… را توسط پلاگین Social Auto Poster فارسی به وردپرس متصل کنید. همچنین تنظیمات لازم جهت انتشار محتوا در شبکه ها تنظیم کنید. همچنین می توانید برای هر یک از سوشیال ها تنظیمات جداگانه انجام دهید.

2- تولید محتوا در سایت:

در قدم دوم یک نوشته برای انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی تولید کنید. برای مثال می توانید یک نوشته، برگه یا هر نوع نوشته دلخواه دیگری را در سایت منتشر کنید.

3- کاری نکنید! بقیه کار را به افزونه Social Auto Poster فارسی بسپارید:

در قدم سوم کاری نیاز نیست انجام دهید. افزونه SAP به طور خودکار و همزمان با انتشار نوشته در سایت، محتوای شما را در شبکه های اجتماعی مورد نظر منتشر می کند. با این کار محتوای شما در شبکه های اجتماعی مختلف در سطح جهانی بیشتر دیده خواهد شد.

نمونه پست ارسال شده برای اینستاگرام

نمونه پست ارسال شده برای اینستاگرام

پست خودکار محتوای جدید

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی این امکان را به شما می دهد که محتوای جدید را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی ارسال کنید. همچنین به کمک پلاگین SAP امکان انتشار نوشته های قدیمی سایت شمت نیز فراهم شده است. محبوب ترین شبکه های اجتماعی در این افزونه وردپرس پشتیبانی می شوند.

پشتیبانی از پست تایپ دلخواه

افزونه SAP فارسی برای سایت های اختصاصی با انواع نوشته دلخواه نیز برنامه ویژه ای تدارک دیده است. با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس تفاوتی ندارد از چه قالبی و در چه نوع نوشته ای مطلب می نویسید. این پلاگین از تمام پست تایپ های محبوب نظیر مطالب وبلاگ، برگه ها، محصولات ووکامرس، دانلود های افزونه EDD و هر نوع پست تایپ سفارشی دیگر پشتیبانی می کند. با نوشتن مطلب خود در هر نوع نوشته در وردپرس امکان انتشار خودکار مطالب آن در شبکه های اجتماعی را خواهید داشت.

انتشار هوشمند محتوا در شبکه اجتماعی خاص

به کمک تنظیمات قدرتمند افزونه Social Auto Poster فارسی به راحتی می توانید مطالب ارسالی را مدیریت نمایید. با این تنظیمات پیشرفته امکان تعریف انتشار مطالب یک دسته بندی خاص به یک حساب شبکه اجتماعی خاص نیز وجود دارد. بنابراین مطالب دسته بندی خاص شما فقط برای دنبال کنندگان کانال خاص مخاطبان شما ارسال خواهند شد. مثلا مطالب دسته آشپزی در صفحه اختصاصی آشپزی شما در قیسبوک ارسال می شود و مطالب دسته آموزشی شما در لینکدین سایت شما. بنابراین یک سوشیال هدفمند برای سایت خود خواهید داشت که به مراتب نتیجه بهتری در این زمینه خواهید گرفت.

تنظیم نامحدود اکانت ها در هر شبکه اجتماعی

در دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی امکان اتصال به چندین اکانت در یک شبکه اجتماعی را نیز خواهید داشت. مثلا شما می توانید در چند پیج فیسبوک، چند گروه فیسبوک، چند صفحه توییتر، چند حساب تامبلر و… به طور همزمان متصل شوید و مطلب ارسال نمایید. هیچ محدودیتی در کار نیست! افزونه با پروفایل، صفحه بیزنسی، صفحات کامیونیتی، گروه ها و… حتی چندین اکانت در یک شبکه به خوبی کار خواهد کرد.

درج هشتگ ها براساس دسته بندی و تگ های وردپرس

هشتگ ها یکی از عوامل بسیار محبوب در شبکه های اجتماعی می باشند. یکی از عامل موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی همین هشتگ ها خواهند بود. هنگام ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی با پلاگین Social Auto Poster فارسی نگران ارسال هشتگ ها نباشید. با افزونه SAP کار برای شما بسیار آسان شده است. با تنظیمات دلخواه می توانید دسته بندی ها، تگ ها یا تکسونامی دلخواه خود را به عنوان هشتگ، همراه با مطالب به شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

انتشار زمان بندی شده

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی با دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی کاملا در دست شماست. شما می توانید زمان انتشار شبکه اجتماعی را متفاوت از زمان انتشار مطلب در سایت در نظر بگیرید. مثلا شما روزانه ساعت 13 در سایت خود مطلب منتشر می کنید. با تنظیمات دلخواه می توانید زمان انتشار مطلب در شبکه اجتماعی را روی ساعت 21 تنظیم نمایید. زمان ارسال سوشیال مستقل از زمان انتشار مطلب در سایت و کاملا در کنترل شما خواهد بود.

انتشار خودکار و مجدد پست های موجود

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی شما با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس متوقف نخواهد شد. شما می توانید طبق برنامه ریزی دلخواه یک مطلب را بارها و بارها به شبکه های اجتماعی خود ارسال کنید. افزونه SAP امکان ارسال مجدد مطلب دلخواه را با فیلترهای مختلفی در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی

هماهنگ با سرویس های کوتاه کننده لینک

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی فکر همه جای کار را کرده است: یکی از مسائل مهم در شبکه های اجتماعی محدودیت کاراکتر در ارسال مطلب می باشد. آدرس لینک مطالب وردپرس ممکن است به دلیل طولانی شدن زیبایی پست ارسالی در سوشیال نتورک را کاهش دهد. این مشکل در زبان فارسی بیشتر به چشم می خورد. لینک های شامل حروف فارسی در اکثر سرویس های خارجی با کاراکترهای ناخوانا نمایش داده می شوند. راه حل کلی برای رفع این مشکل استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک می باشد. اما کوتاه کردن تک تک لینک ها و آمده کردن آن ها برای انتشار در شبکه های اجتماعی کار دشوار و زمان بری خواهد بود.

افزونه Social Auto Poster

افزونه Social Auto Poster

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی با توجه به این مسئله، امکاناتی جهت کوتاه کردن لینک ها، برای انتشار در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته است. این افزونه با چندین سرویس کوتاه کننده لینک محبوب هماهنگی کامل دارد. کافی است در تنظیمات افزونه گزینه کوتاه کردن لینک را بر روی سرویس مورد نظر تنظیم نمایید. همچنین سرویس کوتاه کننده لینک داخلی وردپرس نیز در این افزونه پشتیبانی می شود.

سرویس های کوتاه کننده لینک در افزونه SAP

 • کوتاه کننده لینک وردپرس
 • سرویس bit.ly
 • سرویس TinyURL
 • سرویس shorte.st

آمار پست های شبکه های اجتماعی با افزونه Sosial Auto Poster

در پلاگین Social Auto Poster فارسی امکان مشاهده آمار دقیق برای هر شبکه اجتماعی وجود دارد. همچنین با نمودار گرافیکی ارائه شده در این افزونه مکان مقایسه بازخورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز وجود خواهد داشت. همچنین فیلتر های متعددی جهت بررسی دقیقتر نظیر بازه زمانی دلخواه و… در این آمارها پیش بینی شده است.

کنترل کامل بر اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی

فرقی ندارد شما برای انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی چه چیزی در نظر دارید. با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس هر آنچه در نظر دارید را می توانید پیاده سازی نمایید.

 • شاید بخواهید تنها عنوان مطلب خود را همراه با هشتگ ها ارسال کنید.
 • یا شاید بخواهید یک نام کاربری را در پست خود منشن کنید.
 • یا شاید بخواهید مقداری متن دلخواه به نوشته ارسالی اضافه کنید.

به کمک افزونه SAP تمام این موارد و موارد دیگری که در نظر دارید امکان پذیر خواهند بود. همچنین امکان درج تصویر از مطالب وبلاگ شما و ضمیمه کردن آن در مطالب شبکه اجتماعی شما نیز فراهم شده است.

ردیابی کلیک ها

یکی از بهترین ابزار ها برای بررسی و آنالیز کمپین های ایجاد شده گوگل آنالیتیکس می باشد. به کمک ابزار آمارگیر محبوب گوگل می توانید آمار دقیقی از وبسایت خود داشته باشید. دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی به سادگی با آنالیتیک یکپارچه می شود. با هماهنگ کننده افزونه SAP با آنالیتیکس می توانید میزان محبوبیت مطالب خود را در شبکه های اجتماعی رسد کنید. میزان ترافیک و آمار کلیک های شبکه های اجتماعی خود را نیز دنبال کنید.

گزارش های دقیق

گزارش دقیقی از مطالب ارسالی و زمان و توضیحات تکمیلی هر ارسال در افزونه ذخیره می شوند. همچنین امکان فیلتر کردن لیست گزارش ها و دسترسی سریعتر به گزارش مورد نظر وجود دارد.

سایر ویژگی ها

 • عدم انتشار مطالب دسته بندی خاصی
 • انتشار چندباره یک مطلب
 • سفارشی سازی فرمت پیام ها
 • انتشار یک مطلب دلخواه در تمام شبکه های اجتماعی با یک کلیک
 • ساخت آدرس لینک منحصر بفرد
 • ایموجی ها در شبکه های اجتماعی
 • افزایش سئو خارجی سایت با سوشیال سیگنال
 • داکیومنت آموزش کار با افزونه

سازگار با بهترین افزونه های وردپرس

برای دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی جای هیچ نگرانی از نظر سازگاری با سایت شما نیست. این افزونه از تمام انواع نوشته پشتیبانی کامل دارد. از نوشته و برگه پیش فرض وردپرس گرفته تا محصولات ووکامرس و EDD در سوشیال اتو پوستر پشتیبانی می شوند. پشتیبانی از انواع پست تایپ های سفارشی نیز در افزونه SAP پیش بینی شده است. همچنین این پلاگین با بهترین افزونه های وردپرس نیز همانگی کامل دارد.

سایر ویژگی های افزونه:

 • کوتاه کننده لینک
 • لاگ فعالیت ها
 • پشتیبانی از اموجی
 • ارسال زمان بندی شده
 • آمار و گزارش های ارسال
 • URL یکتا برای محتوای ارسالی
 • ارسال مجدد خودکار پست ها
 • سفارشی سازی قالب محتوای ارسالی
 • امکان ارسال یک پست بیش از یکبار و به صورت دستی
 • امکان استثنا ارسال به دسته بندی خاص برای هر شبکه
 • کنترل کامل بر رسانه و محتوای اشتراک گذاشته شده
 • امکان انتخاب ارسال بر حسب دسته بندی برای هر شبکه
 • ارائه نمودارهای گرافیککی برای ارسال هر شبکه با فیلتر های مخصوص
 • شما میتوانید زمان دقیقی که پست خودکار باید راسال شود را تنظیم نمایید
 • و …

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول