افزونه Sales Triggers راهکارهای فروش در ووکامرس


پلاگین Sales Triggers | راهکارهای فروش در ووکامرس با افزونه Sales Triggers ، افزونه تریگر های فروش محصولات در فروشگاه های اینترنتی

Sales Triggers یا افزونه راهکار های فروش در ووکامرس میزان نرخ تبدیل شما را در فروشگاه های اینترنتی افزایش می دهد و به راحتی کاربران را به خریداران تبدیل می کند و سایت فروشگاهی خود را به یک فروشگاه بزرگ با تعداد کاربران بالا تبدیل نمود. فروشگاه های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که به دنبال یافتن راهی برای افزایش کاربران خود هستند تعدادی از آنها موفق شده و کاربران بسیاری را به سمت خود می کشانند ولی همچنان نرخ تبدیل پایینی دارند و کاربران اقدام به خرید از فروشگاه آنها نمی کنند. پس مشکل اصلی در بسیاری از فروشگاه ها تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار است.

شناخت افزونه Sales Triggers

افزونه Sales Triggers راهکارهای فروش در ووکامرس

افزونه Sales Triggers یک افزونه‌ حرفه‌ای برای افزایش فروش و اعتماد‌سازی در بین کاربران و خریداران می باشد این افزونه برای این موضوع ساخته و طراحی شده است. این افزونه راهکارهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که با استفاده از آن ها بتوانند میزان نرخ تبدیل خود را بالا ببرند افزونه Sales Triggers همانطور که از نامش مشخص است از تریگر استفاده می‌کند و با ۷ تریگر ( تریگر در واقع موقعیتی است که معامله گر تمامی گام ها را برداشته و به دنبال فرصتی است تا بتواند گام انتهایی و فرصت طلایی را به دست آورد و بتواند به هدف خود برسد. ) توسعه داده شده به راحتی نرخ تبدیل را در سایت ها افزایش می دهد.

برای استفاده از افزونه تنها باید آن را نصب و فعال سازی کنید و سپس با فعال کردن تریگر ها میزان فروش خود را بالا ببرید بدون آن که حتی یک خط کد بنویسید. نحوه کارکرد افزونه بدین صورت است که شما پیام های خاص و تخصصی را در صفحه محصولات جای می دهید و تریگرها با ایجاد شوق و اشتیاق و کسب اعتماد کاربران و درنتیجه تشویق آنها به خرید، موجب افزایش فروش در فروشگاه خواهد شد.

راهکارهای فروش در ووکامرس با تریگر های ارائه شده در افزونه 

تریگر شمارشگر معکوس، شمارش فروش

شما اگر در فروشگاه خود تخفیف داشته باشید با این تریگر می توانید شمارش معکوس برای حراج خود قرار داده و مدت زمان باقی مانده تا اتمام حراجی را به کاربران نشان می دهد.

تریگر موجودی محصولات در انبار

به طور معمول کاربران برای خرید دست دست کرده و آن را به زمان دیگری موکول می کنند پس موجود بودن یک محصول در انبار، تعداد موجودی و یا اتمام محصول می تواند یک زنگ خطر برای کاربران باشد و آنها را به خرید ترغیب نماید. پس با این تریگر به کاربران خود نشان می دهید تعداد محصول محدود بوده و باید خرید خود را زودتر انجام دهند. شما می توانید یک تعدادی را مشخص کرده و زمانی که تعداد محصولی در انبار به تعداد مد نظر شما و پایین تر رسید پیامی مبنی بر تعداد باقی مانده محصول نمایش داده شود

تریگر صرفه جویی در هزینه ها

با این تریگر شما می توانید میزان تخفیف و کاهش هزینه را به صورت عددی و یا درصدی به کاربر نشان دهید و به او بگویید با خرید کردن در این زمان می توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. کاربر با این عمل احساس رضایت مندی خواهد کرد.

تریگر تاییدیه اجتماعی فروش

یکی از عواملی که کاربر می تواند به آن اعتماد کند میزان خرید یک محصول توسط کاربران دیگر است چرا که مردم علاقه بسیاری به محصولاتی با فروش بالا دارند چرا که با دیدن فروش بالای یک محصول اعتماد به آن بیشتر خواهد شد. پس با چنین تریگری نام کوچک خریداری که به تازگی اقدام به خرید کرده اند را در معرض دید دیگران قرار داده و نظر آنها را جلب می کند. می‌توان نام کوچک و مکان خریداری شده را با این تریگر نشان داد و یا تعداد کسانی که محصول را خریداری کرده اند را به نمایش گذاشت.

تریگر گارانتی محصولات

با استفاده از این تریگر میتوانید به تمام سوالاتی که در ذهن کاربر وجود دارد پاسخ دهید و اعتماد آن ها را جلب کنید. سوالاتی مانند چه زمانی محصول ارسال می شود؟ آیا می‌توان محصول را پس داد؟ و… جواب تمام سوالات را در این تریگر قرار داده و در اختیار کاربر بگذارید.

تریگر نقد و بررسی هوشمند

کاربران علاقه بسیاری به نقد و بررسی محصولات دارند و یکی از عوامل از دست دادن خریدار می‌توان عدم وجود نقد و بررسی یک محصول باشد.
با این تریگر اعتماد کاربران را جلب کرده و آنها را به خرید وادارید.

تریگر برچسب بیشترین فروش

این مورد برای کاربرانی که برای اولین بار وارد یک فروشگاه می شوند بسیار با اهمیت است چرا که بیشترین فروش یک محصول می تواند یک امر مهم برای خرید کاربران باشد. این تریگر با حالت برچسبی و جذاب خود کاربر را ترغیب به خرید می کند.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول