افزونه DIGITS – دیجیتس پلاگین ثبت نام و ورود با موبایل


افزونه دیجیتس یا پلاگین DIGITS در واقع بهترین راه کار برای ورود و یا ثبت نام در ووکامرس و وردپرس با استفاده از شماره موبایل می باشد.

در این محصول ده افزودنی پلاگین دیجیتس نیز موجود می باشد

همه ما به دنبال پیدا کردن راه های مختلف برای جلب توجه کاربران و کسب رضایت آنها هستیم پس باید بکوشیم تا می توانیم شرایط را برای کاربران خود ساده و آسان کنیم به گونه ای که در سایت ما راحت بوده و خیلی سریع به اهداف خود برسند. یکی از راه هایی که میتوان در سایت برای کاربران قرار داد و در واقع یک مشکل را برای آنها ساده کرد استفاده از یک افزونه با نام Digits  است . این افزونه یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه ها که میتوان از آن به عنوان یک افزونه پیامکی یاد کرد. ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد افزونه دیجیتس (DIGITS) و نحوه ی اتصال آن به پنل اس ام اس صحبت کنیم با ما همراه باشید تا شما را به طور کلی با این افزونه آشنا سازیم.

افزونه DIGITS ثبت نام و ورود با شماره موبایل وردپرس

امروزه مردم دیگر علاقه ای به وارد کردن ایمیل خود در فرم های ثبت نام ندارد و اصولا فیلد ایمیل در هر فرمی در وب سایت ها یک امر اجباری و ضروری است. پس هر کاربری برای ثبت نام و عضویت در سایت باید این فیلد را پر کند در چنین شرایطی یک افزونه می تواند نقش جدی را ایفا کند. افزونه دیجیتس (DIGIT) یک افزونه کاربردی برای ارسال کد فعال سازی و پیامک اعتبار سنجی در هر سایت وردپرسی و فروشگاه ساز ووکامرس است ک می تواند مشکل اجباری بودن ایمیل را رفع کند بررسی ایمیل دیگر ضرورتی ندارد. فقط پیامک کافی‌ است.

افزونه دیجیتس

افزونه دیجیتس (DIGIT)

اگر کمی دقت کرده باشید و نگاهی به اطراف خود کنید، خواهید دید خیلی از سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز برای احراز هویت و برای امنیت بیشتر از ثبت نام با شماره موبایل استفاده می کنند و این روش مدرن را جایگزین ثبت نام با ایمیل کرده اند و با همین روش نرخ عضویت خود را نیز بالا برده اند.

این افزونه که به افزونه ی پیامکی در وردپرس معروف است بدین صورت می باشد که کاربران شما بعد از ورود به سایت و ثبت نام و افزودن شماره موبایل خود، یک پیامک، مبنی بر تاییدیه ثبت نام دریافت خواهند کرد. Digits فارسی یک افزونه ی وردپرسی فوق العاده برای کاربران که در سایت عضو هستند و یا جزو مشتریان فروشگاه شما به حساب می آیند، امکاناتی را در اختیار می گذارد که با کمک آن می توان امکان ورود و یا عضویت را از طریق کد تأیید به موبایل فراهم کرد.

افزونه پیامکی وردپرس دیجیتس

این افزونه در فرم های ثبت نام به جای ایمیل، قابلیت ورود با شماره تلفن را قرار می دهد همچنین رمز عبور و یا رمز یک بار مصرف را برای مشتری در هنگام ورود به سایت و یا در هنگام ثبت نام ارسال می‌کند پس با این کار امنیت و روند ورود کاربران و یا ثبت نام آنها افزایش یافته و دیگر نیازی به وارد کردن ایمیل توسط کاربر نیست.

ثبت نام در ووکامرس با موبایل

با استفاده از این افزونه مشتریان شما در فروشگاه و ووکامرس قادر هستند فرآیند ثبت نام در سایت را از طریق ارسال کد تاییدیه به موبایل مشتریان خود انجام دهند با این کار علاوه بر کاربردی بودن صفحه ثبت نام می‌توان از صحت شماره موبایل مشتری نیز اطمینان حاصل کرد و همچنین با استفاده از کد های یک بار مصرف و به صورت موقتی، امنیت سایت را بالا برده و از ورود هکر ها به سایت جلوگیری می کنیم.

کاربر خود را به زحمت نیاندازید و برای او و زمان او ارزش قائل شوید. اجازه دهید با شماره موبایل خیلی ساده و سریع تر در سایت شما ثبت نام کرده و عضو شود. با استفاده از کد عبور یک بار مصرف که از طریق پیامک به شمارۀ تلفن همراه شما ارسال می‌شود، وارد حساب خود شوید بدون آنکه لازم باشد رمز عبور خود را به خاطر بسپارید.

افزونه عضویت در وردپرس دیجیتسهماهنگی پلاگین دیجیتس با کاربران قدیمی

کاربران قدیمی که در سایت شما عضو شده اند، می‌توانند به همان صورت قبلی و قدیمی برای ورود به سایت شما استفاده کنند سپس از طریق ایمیل و رمز عبور وارد حساب خود شده و اطلاعات کاربری خود را ویرایش کرده و شماره موبایل خود را وارد کنند. در هنگام ذخیره کد فعال سازی برای آنها ارسال خواهد شد تا از این ببعد مانند کاربران جدید بتوانند وارد سایت شوند.

افزودن بی نهایت فیلد در افزونه عضویت وردپرس

یکی دیگر از قابلیت‌ های بی نظیر افزونه دیجیتس امکان افزودن نامحدود فیلد به صورت  متن، شماره، حالت کشویی، رادیوباکس، چک باکس و… می باشد. با این فیلد ها می توانید فرم های خود را پیشرفته تر کرده تا در هنگام ثبت نام کاربر، اطلاعات بیشتری را از کاربران خود دریافت کنید. به عنوان مثال می توانی در فرم های خود از کاربر بخواهید تا کد ملی و یا شماره پروانه کسب خود را وارد کند چرا که شما به راحتی می توانید فیلد های بسیاری را به دلخواه به فرم خود اضافه کنید.

افزونه DIGITS

امکانات و ویژگی های مهم افزونه دیجیتس

 1. سازگاری کامل با ووکامرس
 2. سازگاری کامل با Easy Digital Downloads
 3. سازگاری کامل با WC Vendor
 4. سازگاری کامل با افزونه دکان
 5. سازگار با تمام افزونه ها وردپرس و ووکامرس
 6. سازگار با تمام قالب های وردپرس و ووکامرس

قابلیت های کلیدی افزونه Digits

 • کاملا فارسی و راست چین
 • کاملا ریسپانسیو شده و واکنشگرا
 • امکان غیر اجباری کردن فیلد ایمیل
 • وارد کردن شماره موبایل مشتری
 • امکان ایجاد فیلد های دلخواه
 • عدم نیاز به تایید ایمیل توسط کاربر
 • تایید حساب کاربری تنها به وسیله ی پیامک
 • افزودن کاربران از طریق بخش مدیریت
 • امکان مسیر دهی کاربران به آدرس دلخواه پس از ورود و یا عضویت
 • امکان ایجاد محدودیت برای کشور های مختلف
 • امکان مشخص کردن کشور های پیش فرض
 • قابلیت ریدارکت کردن آدرس های ثبت نام، ورود و خروج
 • امکان سفارش سازی استایل
 • و…

سایر ویژگی های افزونه ثبت نام با موبایل Digit

 • امکان تنظیم دوباره ی رمز عبور با رمز عبور یک بار مصرف
 • قابلیت ثبت‌ نام و ورود به‌ حساب از‌ پیش تعیین‌ شده
 • امکان ثبت‌ نام با رمز عبور، ورود به‌ حساب با کد عبور یک بار مصرف یا رمزعبور
 • امکان افزودن ایمیل به حساب پس از ورود از طریق موبایل توسط خود کاربر و به دلخواه
 • امکان افزودن شماره موبایل بعد از وارد شدن به حساب از طریق ایمیل

افزونه digits

افزودنی های افزونه دیجیتس

بعد از خرید افزونه دیجیتس از مبنای وردپرس شما ده افزودنی دیگر از مبنای وردپرس دریافت می کنید که در زیر لیستشان آمده است

 • Additional Gateways
 • Digadvlogic
 • Digbuilder
 • Digcountrygateways
 • Digfilter
 • Digmergphne
 • Digoldaccntmr
 • Digoneclickls
 • Digpagelock
 • Digrestapi

خط خدماتی افزونه عضویت پیامکی در وردپرس

خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند و از آنجایی که تمام خطوط در پنل اس ام اس هم خطوط تبلیغاتی هستند و اگر شما در سایت خود از این افزونه استفاده کنید و خط تبلیغاتی را برای ارسال پیامک فعال کنید. Sms برای کاربرانی ک تبلیغات خود را بسته اند، نخواهد رفت پس به طور یقین بسیاری از کاربران خود را از دست خواهید داد چرا که به طور حتم آنها فکر می‌کنند مشکل از سایت شما می باشد و با نا رضایتی سایت شما را ترک می کنند.

خط خدماتی چیست؟

چنین خطوطی مانند سایر خط های تبلیغاتی است تنها با این تفاوت که شما باید تعهد دهید که از طریق این خط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی کنید دقیقا مانند پیامک هایی که از سمت بانک ها دریافت می کنید با این که تبلیغات خط خود را مسدود کرده اید ولی پیامک های بانک را دریافت می کنید.

شاید در اینجا فکر کنید، که کار تمام است و یک خط خدماتی را خریداری می کنید ولی باید بگویم شما برای خرید خط خدماتی باید بین ۵ تا ۵۰ میلیون تومان سفته به اپراتور برای ضمانت و پایبند ماندن به تعهد خود، بدهید. همچنین برای دریافت خط خدماتی حداقل باید یک ماهی را صبر کنید چرا که زمان‌بر خواهد بود.

افزونه DIGITS ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس

افزونه DIGITS ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس

اتصال وردپرس به پلاگین ورود با شماره موبایل

 1. ابتدا از اینجا سامانه پیامکی خود را خریداری کنید
 2. بعد از تهیه افزونه ورود با شماره موبایل در وردپرس یا افزونه دیجیت وارد بخش تنظیمات افزونه شوید
 3. از قسمت سامانه پیامکی سامانه مبنای وردپرس را انتخاب کنید
 4. نام کاربری و رمز عبور خود را که در مرحله اول وارد کرده اید در قسمت مربوطه وارد کنید
 5. در قسمت خط ارسال کننده پیامک شماره پیامکی خود را وارد کنید و یا آن را بر روی ۳۰۰۰۵۰۵ قرار دهید
 6. send as sample : را بر روی بلی قرار دهید.
 7. در قسمت SHOP NAME اسم برند و سایت خود را وارد کنید.

سازگاری افزونه دیجیتس با افزونه های دیگر وردپرس

 1. پشتیبانی کامل بادی پرس (bodypress)
 2. پشتیبانی از بی بی پرس (BBpress)
 3. پشتیبانی از گرویتی فرم(gravityforms)
 4. پشتیبانی از ویژوال کامپوزر

تفاوت گرویتی فرم با افزونه پیامک دیجیت وردپرس

همانطور که می دانید با استفاده از گرویتی فرم نیز می توان فرم های زیبا با قابلیت های بسیاری را ایجاد کرد. حتی می توان با استفاده از افزونه گرویتی فرم نیز امکان ارسال پیامک های اعتبار سنجی را در اختیار کاربران قرار داد. تنها تفاوت جدی افزونه گرویتی فرم با افزونه پیامک وردپرس دیجیتس این است که در افزونه گرویتی فرم امکان غیر فعال سازی فیلد ایمیل وجود ندارد و کاربر باید در هنگام ثبت نام و عضویت حتما این فیلد را نیز پر کند در صورتی که در افزونه دیجیت می توان فیلد ایمیل را غیر فعال کرد.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول