افزونه مدیریت هوشمند افزونه ها – Deactivate Plugins Per Page


افزونه مدیریت پلاگین در صفحات | افزونه غیر فعال کردن پلاگین در صفحات | پلاگین DPPP  افزایش سرعت سایت با مدیریت فعال بودن افزونه‌ها در هر صفحه Deactivate Plugins Per Page

 

افزونه Deactivate Plugins Per Page

می تواند در هر صفحه جداگانه تعدادی پلاگین را که برای ان صفحه نیاز نیست غیرفعال کند! مثلا برای محصولاتتان افزونه صفحه ساز را نیاز ندارید پس سرعت محصولاتتان را چندین برابر خواهید کرد!

برای مثال شما در طراحی صفحه تماس با ما از پلاگین گراویتی فرم استفاده کرده اید اما نمیخواهید استایل ها و فایل های js یا جاوا اسکریپت این پلاگین در سایر صفحات لود شود چرا که باعث کندی سایت خواهد شد به راحتی با افزونه Deactivate Plugins Per Page میتوانید صفحات خود را بهینه کنید و از لود شدن استایل های اضافی در صفحات سایت خود جلوگیری کنید و همین کار باعث افزایش سرعت سایت شما خواهد شد. تنها سایت ارائه دهنده نسخه اصلی افزونه Deactivate Plugins Per Page مبنای وردپرس می باشد که باعث کارکرد صحیح پلاگین خواهد بود.

افزونه Deactivate Plugins Per Page

افزونه Deactivate Plugins Per Page

افزونه مدیریت هوشمند افزونه های وردپرس را میشناسید؟

افزونه Deactivate Plugins Per Page یکی از فوق العاده ترین های دنیای وردپرس است که توسط تیم ابزار وردپرس کشف و ارائه شده است! با این افزونه می توانید وبسایتی در حد یک پرتال بزرگ جهانی بسازید.

مسلماً شما به افزونه های زیادی برای مدیریت سایت خود نیاز خواهید داشت و با این افزونه می توانید هر پلاگین را برای جایگاه خاص خودش قرار دهید و با این کار از کاهش سرعت صفحات دیگر سایتتان جلوگیری کنید.

چرا وقتی از افزونه‌ی اسلایدر یا فرم تماس در صفحه‌هایی خاص استفاده می‌کنید، باید فایل‌های استایل آن همه‌جا باشد؟ افزونه DPPP که هر افزونه فقط در صفحه‌ای که شما می‌خواهید فعال باشد و این معجزه‌ی DPPP است که به صورت استاندارد و حرفه‌ای سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش می‌دهد.

نگران نباشید این کار خیلی ساده است

برخلاف افزونه‌های مشابه که شما باید به هر صفحه رفته و بارگذاری فایل‌ها را در آن بررسی کنید ( که بسیار پیچیده، زمان‌بر و مشکل است) در DPPP شما یک پنل مدیریت ساده دارید. آنجا با چند کلیک ساده مشخص می‌کنید که افزونه باید کجا کار کند و کجا کار نکند، همین! بدون نگرانی از تداخل، خطا و درگیری با فایل‌ها  و اسکریپت‌ها.

افزونه مدیریت پلاگین های وردپرس

افزونه مدیریت پلاگین های وردپرس

افزونه مدیریت پلاگین در صفحات چقدر روی سرعت سایت تاثیرگذار است؟

این بستگی به افزونه‌هایی دارد که شما روی سایتتان استفاده می‌کنید. اگر تعداد افزونه‌های سایت شما زیاد است و در بخش‌هایی از سایت خود از افزونه‌های خاصی استفاده می‌کنید. DPPP برای شما معجزه می‌کند. در ضمن DPPP  فقط برای افزایش سرعت نیست و کارایی (پرفورمنس) سایت شما را با کاهش فایل‌های اضافی و جلوگیری از تداخل‌‌های احتمالی افزایش می‌دهد. راستی این افزونه توسط برنامه‌نویسان حرفه‌ای وردپرس تست و تایید شده است. DPPP را همین حالا روی سایتتان نصب کنید و از کاربری آسان و قدرت بالای آن لذت ببرید.

سرعت سایت را افزایش دهید

این افزونه برای سرعت بخشیدن سایت شما مفید است زیرا بسیاری از افزونه ها حتی اگر از آنها در یک صفحه استفاده کنید.، JavaScript و CSS خود را درهمه صفحات سایت بارگیری می کنند.و این کار باعث پایین آمدن سرعت سایت شما می شود.

افزونه Deactivate Plugins Per Page چیست؟

افزونه مدیریت هوشمند افزونه ها برای مدیریت فایل های جاوا اسکریپت یا استایل سایر پلاگین هاست که باعث کندی سایت می شوند.

آیا میتوانیم با همین افزونه جلوی بارگذاری فایل های js را بگیریم؟

بله کاملا میتوانید هر کدام از فایل هایی که اضافی هستند را غیرفعال کنید با اینجال هیچ مشکلی برای سایت شما پیش نخواهد آمد.

آیا استفاده از افزونه Deactivate Plugins Per Page باعث خرابی در سایت من خواهد شد؟

خیر شما میتوانید به راحتی انتخاب کنید که در چه صفحه ای کدام فایل ها لود شوند یا خیر.

افزونه Deactivate Plugins Per Page دقیقا چه کار میکند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول