افزونه Click to Call دکمه تماس تلفنی در وردپرس


افزونه دکمه تماس تلفنی در وردپرس Click to Call | افزونه کلیک برای تماس | پلاگین Click to Call |دکمه تماس در سایت های وردپرس

همه ما در سایت های خود باید به دنبال راه هایی برای سهولت حال کاربران خود و رسیدن آنها به هدف ونتایج خوب و مثبت از سایت ما باشد. امروز افزونه را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن، کاربران و مشتریان سایت بتوانند تنها با یک کلیک با شما تماس بگیرند و سوالات و مشکلات و حتی موارد مثبت و منفی سایت را با شما و یا اپراتور ها و پشتیبان سایت در میان بگذارند. با ما همراه باشید یکی از افزونه های جذاب وردپرس همین افزونه است.

افزونه دکمه تماس تلفنی در وردپرس

با استفاده از این افزونه کاربران در سایت می توانند بدون آنکه سایت شما را ترک کنند با شما تماس بگیرند تنها با زدن یک دکمه تماس تلفنی انجام می شود در صفحه ی خود می توانید شما ره تلفن را در یک باکس نمایش دهید و حتی متن کوتاهی به همراهی یک عکس پروفایل را نیز برای جلب توجه کاربران خود در نظر بگیرید. افزونه Click to Call به این صورت است که کاربر بدون آن که شماره ای را بگیرد می تواند با اپراتور های مختلف تماس گرفته و مشکل خود را با آنها در میان بگذارد.

افزونه تماس تلفنی در وردپرس

صفحات مختلف با شماره تماس های مختلف با افزونه Click to Call

حتی شما با استفاده از این افزونه می توانید در صفحات مختلف شماره های مختلفی را نیز قرار دهید به طور مثال هر بخش از سایت خود را به یک پشتیبان تلفنی اختصاص دهید و شماره همان پشتیبان را نیز در صفحه مخصوص خود قرار دهید. زمانی که شما برای هر بخش از سایت خود یک اپراتور تعیین کنید زمانی که کاربر با یک کلیک با اپراتور همان بخش تماس می گیرد با همان یک تماس به نتیجه ی خوبی خواهد رسید. چرا که اپراتور های هر بخش، حتما در همان بخش دارای دانش و اطلاعات کافی هستند و می توانند کاربر را متقاعد و مشکل را برطرف سازند و همین کار موجب رضایت کاربران خواهد شد.

افزونه تماس تلفنی در وردپرس

دمو های آماده و جذاب پلاگین کلیک برای تماس

دمو های جذاب و زیبایی در این افزونه دیده می شود که می توان برای ضرفه جویی در زمان و تنها با زدن یک دکمه هر کدام از دمو ها را به صورت دلخواه فعال کرد.

سفارش سازی ظاهر دکمه تماس تلفنی در وردپرس

سفارش سازی این افزونه و تغییر در استایل و ظاهر آن یکی دیگر از ویژگی هایی است که این افزونه دارا می باشد پس شما خیلی راحت می توانید برای هر صفحه از سایت خود یک نوع طرح و استایل یا ظاهر دکمه تماس ایجاد کرده و در همان صفحه قرار دهید. حتی شما در افزونه دکمه تماس تلفنی می توانید نحوه ی نمایش دکمه را نیز تعیین کنید به طور مثال نحوه نمایش دکمه تماس در صفحه ی محصولات سایت به یک شکل خاص و با طرح و رنگبندی مخصوص همان صفحه باشد.

افزونه Call Button

راه های افزودن دکمه تماس تلفنی در صفحات سایت

زمانی که شما این افزونه را در سایت خود فعال سازی می کنید و می خواهید از آن در صفحات و جایگاه های مختلف از سایت استفاده کنید می توانید از ۴ روش برای قرار دادن دکمه تماس تلفنی بهره مند شوید.

 1. شورت کد یا کد کوتاه : اصولا همه ابزارک ها یک شورت کد برای استفاده از افزونه یا ابزارک مورد نظر به شما می دهد که می توانید آن را کپی کرده و در بخش مورد نظر خود قرار دهید.
  افزونه Click to Call
 2. ویرایشگر گوتنبرگ : در همان زمانی که صفحات خود را با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ ایجاد می کنید می توانید جایگاه این ابزار را نیز تعیین کرده و آن را در همان مرحله طراحی صفحه در جایگاه مد نظر خود قرار دهید.Click to Call افزونه
 3. ابزارک وردپرس : از بخش ابزارک ها نیز می توانید مسیر قرار دهی دکمه را مشخص کنید.افزونه تماس تلفنی وردپرس
 4. ویژوال کامپوزر : از المان های موجود در افزونه ویژوال کامپوزر میتوانید استفاده کنید و دکمه تماس تلفنی را در جای دلخواه خود قرار دهید.افزونه تماس تلفنی وردپرس

تاثیرات استفاده از پلاگین Call Button

زمانی که شما تصمیم به استفاده از این افزونه در سایت خود می گیرید حتما به این فکر کرده اید تا با کاربران خود بیشتر ارتباط برقرار کنید و از نظرات و مشکلات آنها در سایت خود آگاه شوید پس به این خاطر کاربران خود را تشویق می کنید تا با شما تماس بگیرند با این کار با یک حساب سر انگشتی می توانید مشکلات موجود در سایت خود را شناسایی و در جهت رفع آنها بکوشید.

ویژگی ها و امکانات افزونه Click to Call

 • سازگاری با تمام نسخه های وردپرس
 • دارای ویرایشگر ساده و کاربر پسند
 • سفارش سازی دکمه ها بدون کد نویسی
 • سازگار با انواع قالب های وردپرس
 • و …
[elfsight_click_to_call id=”1″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول