افزونه Bloom بلوم – ایجاد فرم‌های عضویت در خبرنامه


افزونه Bloom یکی از افزونه های کاربردی و حرفه ای وردپرس برای ایجاد فرم های عضویت در خبرنامه می باشد که به شما در رشد لیست ایمیل و بازاریابی ایمیلی کمک بسیاری می کند. این پلاگین به خبرنامه ایمیلی شما متصل می شود و هر کاربری که با استفاده از فرم بلوم در سایت ثبت نام کند به لیست ایمیل های شما اضافه خواهد شد و موجب می شود شما به اطلاعات تعداد کاربران بیشتری دسترسی داشته باشید.

این افزونه به عنوان یکی از حرفه ای ترین افزونه ها در این زمینه شناخته شده است چرا که دارای قابلیت های بسیاری بوده و از پنل تنظیمات پیشرفته ای برخوردار است که تمام امکانات و ویژگی ها را می توان از پنل تنظیمات در اختیار داشت و بنا بر نیاز و سلیقه ی خود فرم ها را طراحی و پیاده سازی نمود. انواع فرم ها را به شکل های مختلف ( پاپ آپ، فرم های حرفه ای و عادی ) طراحی کنید و آنها را در بخش های مختلف سایت به نمایش بگذارید.

ایجاد فرم های عضویت در خبرنامه با افزونه Bloom

از طرف دیگر پلاگین Bloom با انواع افزونه های بازاریابی یا خبرنامه ها سازگار است و می تواند با آنها کار کند. دارای طرح ها و استایل های خاص و آماده ای است که به کمک آنها می توان هر نوع سفارش سازی را بر روی فرم ها انجام داد و هر یک را برای استفاده در نظر گرفت.

Bloom-افزونه

نمایش به صورت پاپ آپ خودکار

انتخاب پاپ آپ یک پنجره بازشو در صفحه شما ایجاد می کند که حاوی یک فرم و اطلاعات درون آن می باشد که با استفاده از محرک های مختلف Bloom می توان آن را به نمایش گذاشت.

افزونه bloom

نمایش به صورت پرواز خودکار

شما می توانید پنجره هایی کمی کوچکتر و ظریف تر را نیز ایجاد کنید که از گوشه پایین صفحه به سمت بالا حرکت کند. دقیقا مانند پاپ آپ. حرکت این پنجره را می توانید  بر اساس تعامل کاربر و با استفاده از محرک های Bloom تعیین کنید.

افزونه bloom

نمایش فرم در بین محتوا و به صورت درون خطی

می توانید فرم ایجاد شده خود را انتخاب کرده و آن را در بین محتوای خود به نمایش بگذارید تنها باید شورت کد فرم را دریافت کرده و آن را در محل مورد نظر قرار دهید. فرم انتخاب شده به صورت خودکار یک کد کوتاه ایجاد می کند که می توان آن را داخل پست ها و صفحات خود قرار داد.

افزونه بلوم Bloom

نمایش فرم در انتهای محتوا

این رایج ترین نوع نمایش یک فرم در افزونه است که باید فرم خود را ایجاد و انتخاب کرده تا به طور خودکار به قسمت پایین پست ها یا صفحات شما اضافه شود. هنگامی که یک بازدید کننده و کاربر وارد صفحه می شود آن فرم را می تواند مشاهده کند.

ایجاد فرم‌های عضویت در خبرنامه

قفل محتوا یا محتوا قفل شده است

این یکی از گزینه های بسیار خوب افزونه است که می توان با استفاده از آن تعداد لیست ایمیل خود را بالاتر برد در واقع محتوا برای کاربر تا زمانی که در فرم ثبت نام نکرده است قفل خواهد بود و بعد از ثبت نام به محتوا دسترسی پیدا خواهد کرد. این نوع فرم ها نیز شورت کد هایی را ایجاد می کنند که می توان آنها را در هر صفحه و پستی قرار داد.

افزونه بلوم Bloom

نمایش فرم به صورت ویجت یا ابزارک ها

با استفاده از این قابلیت نیز می توان فرم های خود را در بخش های ابزارک قرار داد.

امکانات و قابلیت های افزونه Bloom

 • کاملا فارسی
 • کاملا واکنشگرا
 • پشتیبانی از کش
 • امکان نمایش پاپ آپ
 • دارای پنل آمار گیر پیشرفته
 • کاملا واکنش گرا یا ریسپانسیو
 • دارای ۶ نوع موقعیت نمایش مختلف
 • سازگار با تمامی قالب های وردپرس
 • بیش از ۱۰۰ طرح و فرم از پیش ساخته شده
 • سازگار با انواع افزونه های خبرنامه و فرم ساز از جمله MailChimp
 • و …

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول