افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس Advanced Shipping


افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس یا افزونه Advanced Shipping از جمله افزونه های وردپرس است که وظیفه سفارش سازی و صدور فاکتور را در فروشگاه های آنلاین به عهده دارد. در واقع اگر فروشگاه شما محصولاتی را به فروش می رساند که باید از یک روش دیگر برای ارسال کالا استفاده کند و مایل نیست و یا نمی شود از پست و روش های ارسال مرسوم استفاده کند، باید راه دیگری را انتخاب کند.

افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس

این افزونه کاربردی در فروشگاه ساز ووکامرس مورد استفاده قرار می گیرد پس شما باید حتما دارای یک فروشگاه اینترنتی باشید و ووکامرس را بر روی سایت خود داشته باشید تا با استفاده از افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس بتوانید شرایط ویژه ای را برای ارسال محصولات با فاکتور های حرفه ای ایجاد کنید تمام شرایط از نظر شما تعیین و قابل تغییر می باشد.

افزونه حمل و نقل ووکامرس به شما این امکان را می دهد تا بی نهایت روش ارسال تعریف کنید و برای هر یک از روش ها نیز یک فاکتور مخصوص و سفارشی ایجاد و ارسال نمایید پس شما با در نظر گرفتن تمام ویژگی ها و خصوصیات کالای خود باید میزان هزینه را برای سیستم تعریف کنید تا هزینه پست کالا به صورت فاکتور تعیین و ارائه شود.

این افزونه روش های ارسالی شما را کاملا شخصی سازی می کند و به همراه ارسال کالا یک فاکتور سفارشی ارائه می دهد که همین فاکتور می تواند رضایت مشتریان شما را دو چندان کند.
محصول و کالا با توجه به مکان، زمان، بسته انتخابی، وزن کالا، سایز کالا و … دارای قیمت های مخصوصی جهت ارسال است. پس محاسبه ی هزینه ارسال باید توسط یک سیستم خودکار در سایت صورت بگیرد و سپس فاکتور را برای مشتری ارسال کند این سیستم قدرتمند و سفارشی افزونه Advanced Shipping می باشد.

افزونه WooCommerce Advanced Shipping جدول نرخ حمل و نقل را در سایت شما براساس شرایطی نظیر ابعاد، وزن، حجم، کشور، استان، زمان و … ایجاد و محاسبه می کند. پس با توجه به مشخصات محصول هزینه های ارسال محاسبه خواهد شد. همچنین امکان پرداخت هزینه در محل را برای شما فراهم می کند و جایگزین بسیار خوب و مناسبی برای افزونه نرخ پست ووکامرس است.

به طور مثال شما می خواهید در شهر خود روش ارسال با پیک موتوری را اعمال کنید. در این هنگام شرطی را قرار میدهید که مشخص کند ارسال درون شهری است و بعد هزینه مربوط به پیک موتوری را تعیین می کنید. البته ویژگی های دیگری را نیز میتوانید در پیک موتوری در نظر بگیرید از جمله کارمزد، محصول بالاتر از یک مورد، حجم و وزن محصول، مالیات و …

ویژگی های افزونه WooCommerce Advanced Shipping

 • پنل مدیریتی حرفه ای و قدرتمند
 • کاملا کاربردی با امکان استفاده به ساده ترین شکل
 • فارسی سازی شده و راست چین
 • امکان ایجاد روش های مختلف حمل و نقل
 • تعریف فاکتور های گوناگون با توجه به شرایط مختلف
 • عدم نیاز به کد نویسی
 • دارای ویژگی منطق شرطی
 • امکان ایجاد بی نهایت روش حمل و نهایت
 • ایجاد روش های حمل و نقل چندگانه
 • حمل و نقل براساس موقعیت و وضعیت شما
 • تعریف روش های حمل و نقل برای ارسال محصول
 • پشتیبانی از آخرین نسخه ووکامرس و وردپرس
 • امکان اعمال مالیات و عوارض برای ارسال محصول
 • قابلیت رایگان کردن ارسال محصول برای خرید بالای x تومان
 • تعیین هزینه های مختلف برای روش های بسته بندی مختلف
 • ایجاد روش های حمل و نقل کاملا پیشرفته
 • امکان درج قیمت پایه برای محصول

آموزش کار با افزونه Advanced Shipping

در ابتدا افزونه Advanced Shipping را خریداری و بر روی سایت خود که ووکامرس فعال است نصب و فعالسازی کنید. بعد از فعالسازی افزونه وارد بخش ووکامرس و زیر منوی پیکربندی را باز کنید. بر روی تب حمل و نقل کلیک کنید سپس گزینه حمل و نقل پیشرفته به این بخش اضافه شده است بر روی آن کلیک کنید.

تنها کافی است در اینجا افزونه را فعال کنید. بعد از فعال کردن حمل و نقل پیشرفته ووکامرس می توانید گزینه ی حمل و نقل اضافه کنید.

افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس

بر روی دکمه افزودن نرخ حمل و نقل کلیک کنید. در صفحه ای که برای شما باز می شود حمل و نقل مورد نظر خود را وارد و تنظیم کنید. همانطور که در تصویر می بینید همه گزینه ها فارسی سازی شده و قابل فهم هستند.

حمل و نقل پیشرفته ووکامرس

عنوان حمل و نقل خود را وارد می کنید. به طور مثال پیک موتوری. سپس شرایطی را که برای پیک موتوری در نظر دارید را تنظیم میکنید. به طور مثال اگر شهر مساوی با تهران بود میزان هزینه این مقدار است و شامل مالیات نمی شود و … تنظیمات حمل و نقل را انجام می دهید و بر روی انتشار کلیک کنید.

افزونه Advanced Shipping

برای دیدن تنظیمات انجام شده بر روی حمل و نقل باید محصول خود را خریداری کنید. تا در سبد خرید این قسمت را مشاهده کنید ما برای تست چندین شرط مانند تصویر زیر قرار داده ایم. در تصویر زیر حمل و نقل به تهران رایگان است. ولی اگر شهر دیگر را در “تغییر آدرس ” وارد کنید گزینه حمل و نقل رایگان مخفی می شود و گزینه های انتخابی بعدی محاسبه می شود.

افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس Advanced Shipping

افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس Advanced Shipping

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس
خرید این محصول