افزونه نمایش مطالب مرتبط بین محتوای مطالب وردپرس

بازدید : 58
نویسنده : مرتضی براتی
به این مطلب امتیاز بده
مطالعه در 1 دقیقه
انتشار : مهر ۱۵, ۱۳۹۶
بروزرسانی : تیر ۱۶, ۱۳۹۸
افزونه نمایش مطالب مرتبط بین محتوای مطالب وردپرس

نمایش مطالب مرتبط در بین مطالب وبسایت یک تکنیک کاربردی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شاید برای شما سوال باشد که چرا برخی از سایت ها این کار را انجام میدهند؟

آموزش قرار دادن مطالب مرتبط در بین نوشته ها در وردپرس

مطالب سایت از نظر اهمیت بایکدیگر متفاوتند برخی از مطالب هستند که نسبت به مطالب دیگر ورودی های بیشتر از سمت گوگل میگیرند یا برخی مطالب هم هستند که برای مدیران سایت از اهمیت بیشتری برخور دارند ، از تکنیک های بسیار خوب برای کشاندن کاربران سایت به سمت این مطالب پر اهمیت نمایش آنها در بین مطالب میباشد. امروز قصد داریم از افزونه ای استفاده کنیم که میتواند نمایش مطالب مرتبط بین مطالب وردپرس را برای ما امری امکان پذیر سازد. همراهی همیشگی مبنای وردپرس باشید با نمایش مطالب مرتبط در بین مطالب وردپرس.

افزونه Inline Related Posts

کار کردن با افزونه Inline Related Posts بسیار ساده میباشد و میتوانید از آن جهت افزودن پست های مرتبط در بین مطالب یک پست در سایت وردپرسی خود استفاده کنید. پس از اینکه افزونه Inline Related Posts  را نصب کردید (نصب افزونه در وردپرس) سپس در پیشخوان سایت به بخش تنظیمات > Inline Related Posts بروید ، گزینه Active   را بزنید تا افزونه برای سایت شما فعال شود.

با استفاده از این افزونه میتوانید رنگ نوشته ها را تغییر دهید و همچنین دو تم به صورت رایگان برای شما وجود دارد که میتوانید آنها را به مطالب مرتبط دلخواه خود اختصاص دهید، با استفاده از این تنظیمات میتوانید توجه کاربر را به سمت مطالب مرتبط بکشانید البته به این نکته باید توجه کنید که شما فقط باید عنوان مطلب را در بین مطالب خود قرار دهید پس باید جمله خود را در این تنظیمات وارد کنید. برای اینکه در بین مطلب هیچ مطلب دیگری قرار نگیرد گزینه post without related post که در ویراشگر وردپرس خود اضافه شده است را بزنید.
امیدوارم که این آموزش وردپرس برای شما مفید بوده باشد

باتشکر از همراهی شما-شاد باشید

دانلود

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
قالب فروشگاهی دیجی کالا

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

Scroll Up
کانال آپارات ما اینستاگرام مبنای وردپرس