بهینه سازی تصاویر وردپرس با افزونه Imagify Image Optimizer


بهینه سازی تصاویر وردپرس با افزونه Imagify Image Optimizer

بهینه سازی تصویر وردپرس همواره یکی از روش هایی است که میتواند به سرعت سایت کمک کند و منظور از بهینه سازی تصاویر پایین آوردن حجم تصاویر میباشد. شاید در مرحله اول طراحی سایت و راه اندازی آن سایت حجم کمی داشته باشد و سرعت بارگذاری آن بسیار بالا باشد اما با پیشرفت روز افزون سایت و بارگزاری انواع داده ها از جمله تصاویر سایت سنگین میشود وسرعت بارگذاری آن پایین می آید.

از جمله تکنیک های سئو نگهداشتن کاربر در سایت میباشد و برای این کار باید اقداماتی انجام دهید ، اقداماتی از قبیل بالا بردن سرعت سایت که هم از نظر موتور های جستجو تاثیر گذار است و هم برای کاربران ملاک مهمی است. برای این کار ما به شما پیشنهاد میدهیم که به بهینه سازی  تصاویر  وردپرس بپردازید. ممکن است یک عکس تاثیر آنچنان در سایت شما نداشته باشد اما قطعا هزار عکس تاثیر بسزایی در سرعت سایت شما خواهد داشت.

امروز قصد داریم به معرفی افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس بپردازیم تا با استفاده از این افزونه بتوانید تصاویر سایت خود را بهینه کنید و به سرعت سایت و همچنین سئوی سایت خود کمک کنید. افزونه Imagify Image Optimizer این امکان را میدهد تا بهینه سازی تصاویر وردپرس را امکان پذیر سازیم.

بهینه سازی تصاویر وردپرس با افزونه Imagify Image Optimizer

برای بهینه سازی تصاویر وردپرس شما به افزونه ای  چون Imagify Image Optimizer احتیاج دارید. افزونه Imagify Image Optimizer یک افزونه بسیار ساده با قابلیت بسیار بالا میباشد که میتواند شما را در بهینه سازی تصاویر سایت خود به موفقیت برساند.

برای استفاده از افزونه اون رو نصب کنید (نصب افزونه وردپرس) و سپس در سایت آن عضو شوید(برای هدایت شدن به سایت کلیک کنید)  که به صورت رایگان میتوانید این کار را انجام دهید. پس از وارد شدن به سایت ایمیل تایید رو ارسال کنید تا لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال بشه ، لینک فعاسازی رو از ایمیل خودتون بردارید و پس از فعال کردن حساب کاربری خودتون یک کد API در اختیار شما میزاره ، کد رو برداید و در پیشخوان وردپرس در قسمت تنظیمات افزونه وارد کنید.

پس از انجام تمامی مراحل بالا افزونه برای شما فعال خواهد شد از قسمت رسانه/Bulk Optimization روی گزینه Imagif’em all کلیک کنید تا تمام تصاویر وردپرس شما به صورت اتوماتیک و خودکار بهینه شود.

امیدوارم این افزونه وردپرس برای شما مفید بوده باشد. با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس