افزونه توصیه می کنم I Recommend This


افزونه توصیه می کنم I Recommend This

افزونه I Recommend This پلاگینی است برای توضیه مطالعه بیشتر در هنگام خوانده شدن مطلب توسط بازدید کننده به این صورت که در هنگام مطالعه مطلبی از وب سایت شما یک مطلب مرتبط با موضوع مطالعه شده برای کاربر لینک می شود و یک کادر توصیه برای ایشان ظاهر شده و از وی درخواست میکند تا فلان مطلب را نیز مطالعه کند .

افزونه توصیه می کنم یک افزونه برای ایجاد امکان توصیه برگه یا نوشته توسط کاربران یه یکدیگر میباشد که کاربران از طریق آن میتوانند برگه ها یا نوشته ها را از طریق آن به هم توصیه کنند. در نسخه جدید این افزونه یک امکان بسیار عالی به آن اضافه شده است همراه ماباشید تا با امکان جدید افزونه توصیه میکنم آشنا شوید.

اهمیت توصیه و یا مطالب مرتبط در سئو

موضوع مهم در سئو وردپرس و دریافت بازخورد مناسب ظاهر و رابط کاربری و تجربه کاربری در وب سایت می باشد چرا که اگر شما ورودی قابل توجه ای از موتور های جستجو داشته باشید ولی یک تجربه کاربری مناسب و یک رابط کاربری مناسب نداشته باشید عملا ورودی های شما فایده ای نداشته و یا بازخوردی مناسب دریافت نخواهید کرد پس برای بهتر شدن این امر باید دقت عمل فراوانی داشته باشید یکی از مواردی که باعث رشد در تجربه کاربری و رابط کاربری می شود استفاده از مطالب مرتبط با موضوع مورد مطالعه می باشد زیرا کاربران اکثرا از طریق یک مطلب وارد وب سایت شما می شوند و باید بهترین استفاده ار از این ورودی ها داشته باشید به طوری که مطالب مرتبط در دسترس و یک توصیه حرفه ای برای ادامه ماندگاری کاربر در وب سایت و علاوه بر آن هدایت به هدف و استراتژی وب سایت یک گام موثر و حرفه ای برای افزایش رتبه در وب سایت خواهد شد .

افزونه I Recommend This

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم این افزونه امکان توصیه کردن برگه ها و نوشته ها را برای کاربران و ارسال به یکدیگر فراهم میکند اما در ارسال توصیه های کاربران به یکدیگر امکان عوض کردن متن من توصیه میکنم هم توسط کاربران وجود دارد. اما ویژگی و قابلیت جدیدی که به افزونه I Recommend This اضافه شده است این است که کاربران میتواند مطالب را لایک کنند و این ویژگی جدید بسیار خوب عمل میکند و بهترین کابرد را برای لایک مطالب دارد.

این افزونه میتواند تعداد توصیه ها را نیز نشان دهد ، I Recommend This یک افزونه ساده میباشد و در عین سادگی کاربرد های بسیار جالبی را برای سایت ما بوجود میاورد.

امیدوارم این افزونه وردپرس به کار شما بیاید ، با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس