چگونه به جای تصویر شاخص در وردپرس از فیلم استفاده کنیم ؟


چگونه به جای تصویر شاخص در وردپرس از فیلم استفاده کنیم ؟

شاید شما سایتی داشته باشید که به طور مثال مضمون آن فیلم است و شما برای پست تایپ های خود تمایل دارید از فیلم به جای تصویر شاخص استفاده کنید ، حتما شما هم میدانید که تصویر بند انگشتی برای نوشته ها استفاده میشود. مبنای وردپرس امروز قصد معرفی افزونه ای برای استفاده از فیلم به جای تصویر شاخص در وردپرس را دارد ، با ما همراه باشید.

افزونه Featured Video Plus

با نصب افزونه Featured Video Plus  (آموزش نصب افزونه) به راحتی میتوانید به جای تصویر شاخص در وردپرس از فیلم  شاخص استفاده کنید البته این افزونه امکانی دارد که اگر فیلم شاخص برای کاربر نمایش داده نشدتصویر شاخص مطلب نمایش داده میشود. زمانی که شما افزونه را نصب میکنید با مراجعه به قسمت تنظیمات این افزونه صفحه ای برای شما نمایش داده میشود:

display mode

این بخش از تنظیمات برای شما مشخص میکنید که در چه زمانی ویدیو به جای تصویر شاخص مورد استفاده قرار گیرد و با انتخاب گزینه ی اول در این بخش افزونه ، فیلم خودکار به جای تصویر شاخص قرار میگیرد. اگر میخواهید زمانی که کاربر روی تصویر شاخص کلیک میکند فیلم شاخص برای آن نمایش داده شود با فعال کردن سایر گزینه ها این امکان برای شما ایجاد میشود.

display conditions

اگر بخواهیم فیلم شاخص برای یک صفحه یا بخش قرار گیرد با مراجعه به این قسمت از تنظیمات میتوانیم مشخص کنیم که فیلم شاخص برای (برگه توضیحات ، نوشته ها ، پست ثابت ، صفحه اصلی سایت و… ) قرار گیرد.

 

video sizing

اگر در این بخش گزینه ی responsive را فعال کنیم به شرطی که هیچ گزینه ای به غیر از این گزینه را فعال نکرده باشیم صفحه حالت respons یا واکنش گرا میشود و با تغییر اندازه صفحه ویدیو هم با آن تغییر اندازه میدهد.

 

video align

آسان ترین حالت برای استفاده از افزونه استفاده از کد میانبر [featured-video-plus] میباشد. اگر شما از این روش استفاده میکنید ، میتوانید در این بخش از تنظیمات افزونه مشخص کنید که محل نمایش فیلم شاخص در چه موقعیتی باشد. گزینه های این بخش شامل (چپ ، وسط ، راست) میباشد.

 

default arguments

در این بخش میتوانید محدودیت برای ویدیو تعیین کنید و همچنن با فعال کردن گزینه ی autoplay ویدیو خودکار پخش میشود.

 

باتشکر از همراهی شما-شادباشید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس