چگونه یک قالب وردپرس را بررسی کنیم


چگونه یک قالب وردپرس را بررسی کنیم

در زمان شروع ساخت یک ویسایت با وردپرس مطمئنا در هر قالب وردپرس ایراداتی وجود دارد که میتوان آنها را برطرف نمود اما چگونه یک قالب وردپرس را بررسی کنیم ؟ تست قالب وردپرس با افزونه ای که امرز در مبنای وردپرس معرفی میکنیم یک کار بسیار ساده میباشد. افزونه theme check نام افزونه ای است که با آن میتوانید قالب های وردپرس را تست و بررسی کنید و برای اینکه بفهمید هر قالب وردپرس چه ایراداتی دارد و به رفع مشکلات قالب های وردپرس بپردازید میتوانید از این افزونه استفاده کنید. مثلا در گاهی اوقات خطا ها در قالب های وردپرس باعث کاهش سرعت بارگذاری میشوند ، به طور مثال علت کاهش سرعت سایت در برخی از مواقع تعداد زیاد درخواست هایی است که به سمت سرور ارسال میشوند یا میتواند کدهای جاواسکریپتی باشد .که با کم کردن درخواست ها به سمت سرور در قالب یا پاک کردن کد های اسکریپتی که هیچ لزومی ندارند میتوانید سرعت سایت را افزایش دهید.

 

تست قالب های وردپرس

برای تست قالب های وردپرس و رفع خطا  و باگ های آنها ما به شما افزونه theme check را پیشنهاد میدهیم. رفع باگ های قالب وردپرس به سایت کمک میکند که کاربر پسند تر شود و ساتی نیازمند کاربر پسند بودن است .

افزونه theme check را نصب کنید (آموزش نصب افزونه) و متوجه خطاها و باگ های قالب وردپرس خود شوید ، خطاها و باگ های قالب وردپرس در پنل مدیریت این افزونه به نمایش در میان که به راحتی میتوانید مشکل آنها را تشخیص داده و برطرف نمایید.

 

با تشکر از همراهی شما-شادباشید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس