چگونه تعداد کاربران سایت را افزایش دهیم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
۹۶/۰۵/۰۷ 9 بازدید
چگونه تعداد کاربران سایت را افزایش دهیم

مبنای وردپرس امروز قصد دارد برای شما چندین راهکار برای افزایش کاربران سایت ارائه دهد ، باما همراه باشید.

۱-مطلب گذاری با محتوای خوب

مطلب گذاری مفید اولین راه برای موفقیت سایت شماست و مهندسان وب شعاری دارند تحت عنوان محتوا پادشاه است البته باید به این نکته دقت کرد مطلب گذاری ضمن اینکه باید مفید ، با محتوای بسیار ساده و اینکه مفهوم مطلب را به کاربر برساند ، باید اصولی در آن رئایت شود تا وقتی که توسط موتور های جستجو بررسی شد یک نمره ی سئوی مثبت به سایت شما داده شود مانند:

  1. bold کردن کلمه های کلیدی
  2. رئایت تیتر گذاری مطلب : باید دقت کنیم که اندازه ی تیتر در صفحه ما باید از بالای صفحه به سمت پایین صفحه از بزرگ به کوچک باشد.
  3. لینک گذاری داخل مطلب

۲-شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در این چند ساله یکی از عوامل بسیار موثر در افزایش کاربرن است. اینکه در این چند ساله مردم دنیا مخصوصا مردم ایران از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند یک امتیاز بزرگ برای ما محسوب میشود البته باید دقت داشته باشید که بیشتر روی کدام شبکه های اجتماعی مانوور دهید. پس از اینکه بررسی کردید که کدام شبکه های اجتماعی کاربران بیشتری دارد پست های سایت خود را در آن بچرخانید. البته باید بتوانید افراد ودسته هایی از کاربران پیدا کنید که مربوط با کاربرد سایت شما باشند.

۳-تجزیه تهلیل محتوا

بعد از این که شبکه های اجتماعی مناسب را پیدا کردید باید بدانید که هر پست را در چه زمانی انتشار دهید و همچنین باید نظر کاربران خود را بدانید. این که پس از انتشار یک پست کاربران به شما اهمیت بدهند یا خیر عاملی است که شما متوجه بشوید پست شما برای آنها مفید بوده است یا خیر ، یا اگر کانال دارید ممکن است کاربران شما ریزش کند این دلیلی است مبنی براینکه کانال شما نتوانسته برای کاربرانتان مفید بوده باشد.

 ۴-ایجاد لینک سالم

دقت داشته باشید وقتی یک لینک را همراه با مطلب در شبکه های اجتماعی انتشار میدهید سعی کنید این لینک ها سالم باشد ، زمانی که کاربر روی این لینک ها کلیک میکند به not found برخورد میکند و همین عاملی بر تخریب رشد تعداد کاربران میشود.

لطفا برای این مطلب کامنت بزارید و شما هم به تکامل این مقاله کمک کنید.
باتشکر از همراهی شما-شاد باشید

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از