چطور ورودی گوگل سایت را افزایش دهیم؟


چطور ورودی گوگل سایت را افزایش دهیم؟

هر یک از ما به عنوان مدیر سایت تصمیم داریم که سایت خود را ارتقا داده و از رقبای خود جلو بزنیم و رتبه ی خود را در گوگل بالا ببریم تا بدین وسیله بتوانیم به هدف خود دست پیدا کنیم . رسیدن به این مورد کار چندان سختی نیست . ما در این مقاله به این موضوع که چگونه ورودی سایت خود را افزایش دهیم می پردازیم . تا بتوانیم به شکل واقعی در صفحه اول گوگل باشیم .

چطور ورودی گوگل سایت را افزایش دهیم؟

برای آنکه بتوانیم ورودی گوگل را برای سایت خود افزایش دهیم و رتبه سایت را در گوگل بالا ببریم باید به طور همزمان چندین کار را انجام دهید برخی از این کارها به صورت رایگان و برخی دیگر غیر رایگان هستند که هر دو این بخش ها را باید انجام داد تا نتیجه ی بهتری را به دست آورد .

به طور کلی فاکتور های سئو یک صفحه و یا نمایش سایت در صفحه ی اول گوگل به شرح زیر است :

 1.  آدرس وب سایت
 2.  تگ عنوان
 3. داشتن متا تگ توضیحات مناسب
 4. استفاده از تگ H1
 5. استفاده از کلمات کلیدی
 6. تگ Alt
 7.  لینک سازی داخلی
 8. لینک سازی خارجی
 9. سرعت سایت
 10. نقشه سایت

در ادامه آموزش قدم به قدم پیش رفته تا کار را برای شما کاربران عزیز راحت تر کنیم…

ثبت سایت در کنسول گوگل

ثبت سایت در کنسول گوگل 

 

ابتدا وب سایت خودتان را در https://search.google.com/search-console ثبت کنید . سپس باید چند روز صبر کرد تا اطلاعات سایت شما در کنسول گوگل ثبت شود شما حتما باید سایت خود را در گوگل ثبت کنید تا بتوانید اطلاعات ورودی سایت خود را از گوگل دریافت کرده و در بهینه سازی سایت خود تلاش کنید پس تا زمانی که سایت خود را در گوکل ثبت نکرده اید به طور واقعی وارد دنیای وب و کسب و کار آنلاین نشده اید . حال به منوی performance در کنسول گوگل مراجعه کنید .

 • ستون position   :  این ستون در واقع رتبه سایت شما در نتایج گوگل نشان می دهد
 • ستون Impressions : شما در این ستون می توانید تعداد نمایش سایت خود را در نتایج گوگل را مشاهده فرمایید
 • ستون CTR : درصد کلیک یک عبارت را در سایت خود در این ستون می توانید مشاهده کنید توجه داشته باشید هر چقدر این درصد بالاتر باشد یعنی صفحه و لینک شما برای کاربران بهتر و دوست داشتنی تر بوده است ولی اگر در صفحه کلیک کم باشد نشان میدهد که مخاطب دلیلی برای کلیک کردن روی این لینک نداشته است و یا از این صفحه رضایت ندارد و این مورد اصلا نشانه ی خوبی نیست .
 • ستون Click : همانطور که از نام ستون مشخص است تعداد دفعات کلیک در یک بازه زمانی مشخص را می توانید در این سایت مشاهده کنید .

حالا بر روی ستون Impressions کلیک کنید تا نتایج به ترتیب برای شما نمایش داده شود .

برای آشنایی بیشتر با سرچ کنسول و برای دسترسی کامل به آموزش می توانید اینجا کلیک کنید .

ثبت نقشه سایت در سرچ کنسول

شما با ثبت نقشه سایت خود در گوگل در واقع آدرس نوشته ها و محتواهای سایت خود را به ربات های دیگر می دهید با استفاده از نقشه سایت شما ربات های گوگل می توانم مسیر های سایت را شناسایی و بررسی کرده و با سایت شما بیشتر آشنا شوند .

انتخاب موقعیت جغرافیایی سایت و زبان آن

انتخاب موقعیت جغرافیایی سایت شما برای گوگل بسیار حائز اهمیت است پس شما باید به گوگل بفهمانید که سایت قرار است در نتایج گوگل در کدام کشور بیشتر نمایش داده شود پس وارد سرچ کنسول شده و از منوی Search Traffic روی International Targeting کلیک کنید. در اینجا کشور و زبان سایت خود را مشخص کنید . توجه داشته باشید اگر دامنه شما IR  می باشد نیازی به انتخاب کشور نیست ولی اگر دامنه دات کام یا دامنه های دیگری را در اختیار دارید این بخش را حتما تکمیل کنید.

بررسی رتبه سایت

خب حالا باید موقعیت سایت خود را مشخص کنیم و بدانیم سایتمان در عبارت های مهم در چه جایگاهی است بعد از بررسی هر یک از عبارت‌های مهم جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل مشخص کنید و بدانید که هر یک از صفحات شما در چه صفحه ای از نتایج گوگل نمایش داده می شود .

اگر سایت شما در صفحه ۱ تا ۳ نتایج گوگل می باشد بهتر است از طریق بکوریتی (مرکز خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران می باشد) و یا با روش تنظیم تاریخ انتشار بک لینک ها ، سایت خود را از صفحه ی ۳ به صفحه ی ۱ نتایج گوگل منتقل  کنید .

اگر سایتتان در نتایج گوگل در صفحه ۴ تا ۸ بوده است همزمان از طریق رپورتاژ آگهی و بک لینک اقدام کنید پس ۴۰ درصد از بودجه خود را به رپورتاژ و ۶۰ درصد را به بک لینک اختصاص دهید . ولی اگر سایت شما در صفحه ۹ به بعد قرار دارد  ۷۰ درصد بودجه را به رپورتاژ آگهی و ۳۰ درصد را به بک لینک اختصاص دهید .

افزایش رتبه سایت

اگر سایت شما در نتایج گوگل وجود نداشت به چند نکته باید توجه کنید

 • عمر سایت شما حداقل از یک ماه گذشته باشد
 • باید مطالب سایت خود را خود نوشته و سایت دیگر کپی نکنید
 • محتوا ها و نوشته های با کیفیتی را برای کاربران خود در سایت قرار دهید و از عکس های با کیفیت استفاده کنید و بدانید شما کاربران باهوشی را در اختیار دارید پس به دنبال بهترین ها برای آنها باشید .

بهینه سازی ریچ اسنیپت ها

ریچ اسنیپت ها در واقع کدهای نشانه گذاری شده کوچکی برای صفحات شما هستند که به عنوان یک متن در زیر عنوان لینک در موتورهای جستجو نمایش داده می شوند زمانی که گوگل محتوای سایت شما را به خوبی درک کند و موضوع ساعت شما را بفهمد یک ریچ اسنیپت برای سایت شما ایجاد می کند همین ریچ اسنیپت ها به درک بهتر موضوع صفحه به کاربران کمک بسیاری خواهند کرد .

 افزایش CTR 

یکی از مهمترین فاکتورهایی که کاربران را در نتایج جستجو به سمت سایت شما می کشاند عنوان سایت یا صفحه ی سایت شما است پس اگر میخواهید نرخ کلیک در سایت شما بالا برود باید از یک عنوان جذاب برای مقالات خود استفاده کنید چرا که با بالا رفتن نرخ کلیک ، گوگل سایت شما را نیز پس از مدتی در نتایج بالاتری نشان می دهد . بعد از انتخاب عنوان جذاب و مناسب نوبت به متادیسکریپشن یا همان توضیحات زیر عنوان می رسد که در افزایش ctr بسیار کارساز و مفید است . توضیحات خود را جذاب و مناسب و حتما از کلمات کلیدی استفاده شود .

روش های افزایش ورودی گوگل

یک روش سریع و آنی برای رسیدن به رتبه دلخواه در گوگل افزایش نرخ کلیک یا Ctr است که متخصصین مبنا با بهترین تاکتیک میتوانند اینکار را برای شما انجام دهند . اگر میخواهید همین امروز ورودی گوگل خود را چند برابر کنید با ما تماس بگیرید. 

 

افزایش ورودی گوگل طبیعی و واقعی

روش افزایش ورودی گوگل طبیعی یکی از راحت ترین و بهترین روش ها می باشد که خود گوگل به صورت اعتباری به سایت داده و همین امر موجب می شود با استفاده از سیستم امتیاز دهی گوگل رتبه شما به سمت بالا حرکت کرده و بیشتر شود و در صفحه اول و لینک های بالا قرار گیرد و همین باعث افزایش ورودی شما خواهد شد.

افزایش ورودی گوگل غیر واقعی

این روش به این صورت است که سیستم های کاربر محوری با تعداد اعضای بالایی وجود دارند که به منظور کسب درآمد وارد سایت شده اند و از طریق آگهی هایی که در سیستم گذاشته می شود وارد سایت ها شده و هزینه ای که به آن سایت پرداخت شده است بین اعضا تقسیم شده و آن را دریافت می کنند .شما نیز  وارد آن سیستم ها شده و خود را به عنوان یک تبلیغ کننده معرفی کرده و آگهی وب سایتتان را ثبت می کنید در این زمان افرادی که عضو آن سایت می باشند در صفحات گوگل سایت شما را پیدا خواهند کرد و مبلغ را دریافت می کنند .این روش فقط باعث یک بازدید غیر واقعی است که در الگوریتم ها موجب spam شدن سایت می شود و کارایی دیگری مانند افزایش فروش شما و یا کلیک های بنر بیشتری نخواهد شد .

افزایش وروی گوگل تقلبی و فیک

این روش یکی از بهترین راهکار ها برای بالا بردن spam سایت خود تا بالای ۹۰% می باشد. به طوری که مانند افزایش ورودی گوگل غیر طبیعی است ولی باید سیستم الکسا بازدید فیک را در s earch trafficثبت کند که این کار به راحتی با اجرا کردن یک لینک ورودی گوگل به شکل سیگنال از طریق فراخوانی های پشت پرده یا پاپ آپ ها انجام می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 16 =


قالب وردپرس و افزونه وردپرس حرفه ای