چگونگی یافتن و تایید کاربران معلق وردپرس


چگونگی یافتن و تایید کاربران معلق وردپرس

برخی از کاربران ایمیل تاییدیه را دریافت نمی کنند و نمی توانند حساب کاربری خود را فعال کنند. اگر می خواهید کاربرانی را که ثبت نام کرده اند را بیابید؟ با ادامه این مقاله همراه ما باشید.
وردپرس دارای سیستم مدیریت کاربران قدرتمندی است که قابلیت افزودن کاربر و نویسنده را به راحتی برای سایت ها فراهم کرده است. هنگامی که کاربر در سایت ثبت نام می کند ایمیلی مبنی بر تایید برای او ارسال می شود سپس حساب کاربری او فعال و می تواند رمز عبور تعریف کند و لاگین شود. ولی مشکلی که هست این می باشد که همیشه ایمیل تاییدیه ارسال نمی شود و شاید به پوشه اسپم پست الکترونیک کاربر ارسال می شود در این صورت کاربر نمی تواند حساب خود را فعال کند و معلق می ماند.

یافتن کاربران معلق

برای چنین کاری ابتدا باید افزونه Unconfirmed را نصب و سپس افزونه unconfirmed را فعال سازید بعد از آن می توانید کاربران معلق را مشاهده کنید همچنین می توانید ۱_ به صورت دستی کاربران را فعال کنید ۲_ ایمیل تاییدیه برای آنها ارسال کنید ۳_ کلا حساب کاربری را ارسال و یا حذف کنید.

pending-users
یافتن کاربران معلق در وردپرس

افزونه wp forms امکان ایجاد فرم ثبت نام را فراهم می سازد و شما از طریق این فرم می توانید کاربرانی که ثبت نام کرده اند را ببینید و به صورت دستی آنها را تایید کنید. از منوی settings user registration آپشن فعالسازی کاربران را فعال کنید. در این صورت بعد از ثبت نام ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال خواهد شد.

ursettings
از منوی user سپس all users وارد تب unapproved شوید تا کاربران معلق را ببینید اختیار قبول کردن و حذف کردن آنها به عهده شماست.

unconfirmedusers

رفع مشکل ارسال ایمیل

یکی از دلایل این مشکل می تواند تنظیمات ایمیل ضعیف سایت شما باشد و یا شاید کاربر آدرس خود را اشتباه وارد کرده است و یا ایمیل به اسپم کاربر منتقل شده. به همین خاطر باید تمام علت ها را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس