چگونه هنگام انتشار پست به نویسنده اطلاع دهیم ؟


چگونه هنگام انتشار پست به نویسنده اطلاع دهیم ؟

در زمان هایی که وب سایت شما چند نویسندگی می باشد به طوری که روزانه آنها مطالب زیادی را در روی وب سایت بارگذاری می کنند ولی دسترسی به انتشار مطالب ندارند برای اینکه باید سردبیر و یا مدیر وب سایت پست ها را بررسی کند و سپس انتشار دهد. زمانی کهکه مطلب نویسنده ای درون وب سایت منتشر می شود بهتر است که نویسنده را از مطلب منتشر شده مطلع کنید . برای اینکار ایمیلی ارسال کنید که ضمن تشکر از زحمات وی ایشان را از مطلب منتشر شده مطلع کنید . تا هم یک درصد ترافیک بازگشتی به وب سایت داشته باشید .

ارسال ایمیل اطلاع رسانی برای انتشار مطالب نویسنده

برای اینکار ابتدا افزونه Edit Flow را نصب و فعال کنید ” آموزش نصب افزونه وردپرس ” . پس از نصب منویی برای شما ایجاد می شود دقت داشته باشید که پلاگین نصب شده شامل تنظیمات خاصی نمی باشد و پس از اینکه مطلب نویسنده را انتشار دادید یک ایمیل از طرف وب سایت برای ایشان ارسال خواهد شد ، با اینکه ایمیل ارسال می شود ولی برای ادمین وب سایت و یا مدیر و یا سرپرست ایمیلی ارسال نخواهد کرد در صورتی که نیاز دارید تا این ایمیل به مدیر وب سایت نیز ارسال شود و به ایشان هم اطلاع داده شود که پست یک نویسنده منتشر شده است به قسمت Edit Flow » Notifications  بروید و در این بخش گزینه Always notify blog admin را انتخاب و فعال کنید.

editflow-notifications-mabnawp

ارسال ایمیل به نویسنده در زمان انتشار مطلب بدون افزونه

با استفاده از این روش نیازی به افزونه نیست و تنها کافیست تا قطعه کدی را که برای شما آماده کرده ایم درون فایل توابع و یا functions.php قرار دهید .

function notifyauthor($post_id) {

$post = get_post($post_id);
$author = get_userdata($post->post_author);
$subject = "Post Published: ".$post->post_title."";

$message = "
   Hi ".$author->display_name.",
   
   Your post, \"".$post->post_title."\" has just been published.
   
   View post: ".get_permalink( $post_id )."
   
   Thanks"
   ;
   
  wp_mail($author->user_email, $subject, $message);
}
add_action('publish_post', 'notifyauthor');

همانطور که در کد های بالا مشاهده می کنید Post Publishe عنوان ایمیل ارسالی می باشد شما میتوانید با عنوانی مانند ( مطلب شما منتشر شده است ) جایگزین کنید .

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس