خرید گیفت کارت استیم


خرید گیفت کارت استیم

خرید گیفت کارت استیم معتبر به این صورت است که شما در هنگام خرید باید سایت هایی که قصد خرید گیفت کارت استیم از آن را دارید به خوبی بررسی کنید.

گیفت کارت استیم چیست؟

گیفت کارت استیم یک کد دیجیتالی است که با استفاده از آن میتوانید استیم والت خود را شارژ کنید و بازی های مورد نظر یا آیتم های بازی ها را خریداری کنید. برای مثال شما میتوانید به راحتی بعد از شارژ استیم والت خود انواع بازی ها را خریداری کنید و یا اسلحه یا اسکین جذابی که دوست دارید را خریداری کنید و از بازی کردن در پلتفرم استیم لذت ببرید.

خرید گیفت کارت استیم معتبر چگونه است؟

خرید گیفت کارت استیم معتبر چگونه است؟

انواع گیفت کارت استیم

گیفت کارت های استیم براساس ریجن یا کشور و مقدار شارژ دسته بندی میشوند برای مثال گیفت کارت استیم آرژانتین، گیفت کارت استیم روسیه و … که شما براساس کشوری که هنگام ساخت اکانت استفاده کرده اید باید گیفت کارت استیم خود را خریداری کنید.

برای خرید گیفت کارت استیم اینجا کلیک کنید.

تنوع گیفت کارت های استیم

تنوع در گیفت کارت استیم بسیار زیاد است و به دو دسته مقدار و ریجن تقسیم می شود. گیفت کارت های استیم در ابتدا در ریجن های مختلف تولید می شوند سپس هر یک از ریجن ها تعدادی مقدار را به خود اختصاص می دهند تا امکان خرید برای هر کاربری فراهم باشد. تنوع موجود در ریجن گیفت کارت استیم به این خاطر است که هر فرد باید هنگام شارژ استیم والت خود از گیفت کارتی با همان ریجن استفاده کند. در غیر این صورت اساسا گیفت کارت خریداری شده با ریجنی متفاوت از ریجن اکانت هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. یعنی اگر شما برای اکانت خود از ریجن آمریکا استفاده می کنید باید در هنگام خرید گیفت کارت نیز ریجن آمریکا را خریداری کنید، مقدار این گیفت کارت مهم نیست و به انتخاب شما بستگی دارد.

تنوع در مقدار اعتبار هر ریجن نیز دسترسی همگانی به گیفت کارت ها را فراهم می کند. چرا که هر فرد با توجه به بودجه خود می تواند خرید خود را انجام دهد. برای مثال گیفت کارت استیم ۱۰۰ پزو آرژانتین به معنی این است که برای کشور یا ریجن آرژانتین به مقدار ۱۰۰ پزو شارژ دریافت خواهید کرد. با استفاده از آن میتوانید بازی ها و یا آیتم های درون پرداختی بازی ها را تا سقف ۱۰۰ پزو خریداری کنید.

انواع گیفت کارت استیم براساس ریجن

در هنگام ساخت اکانت خود در استیم تعدادی ریجن و کشور در اختیار شما قرار دارد . پس شما میتوانید با هر ریجن یا کشوری که دوست دارید، اکانت خود را بسازید. البته قبل از ساخت اکانت و انتخاب ریجن، حتما در مورد ریجن مورد نظر خود تحقیقات لازم را انجام دهید، چرا که بعد از اتمام ساخت اکانت شما برای همیشه باید گیفت کارتی با ریجن اکانت خود خریداری کنید. طبیعتا بر اساس کشوری که شما با آن اکانت ساختید باید گیفت کارت مربوط به آن کشور را بخرید. برای مثال شما میتوانید کارت استیم والت را در ریجن های مختلف آمریکا، آرژانتین، ترکیه، روسیه و سایر کشور ها خریداری کنید. خوشبختانه آرتان گیفت دارای گیفت کارت های Steam با مقدارهای مختلف و همچنین ریجن های مختلف و محبوب می باشد.

خرید گیفت کارت استیم

برای خرید گیفت کارت استیم پیشنهاد میشود حتما از سایت آرتان گیفت خرید خود را انجام دهید، مجموعه آرتان گیفت با قدرت و تجربه بالا میتوانند پاسخگوی نیاز شما باشند و در زمان خرید گیفت کارت استیم به صورت آنی آن را تحویل خواهید گرفت.

زمان تحویل در آرتان گیفت

در آرتان گیفت تمامی گیفت کارت ها به صورت آنی یعنی پس از پرداخت قیمت گیفت کارت تحویل میشوند و به راحتی شما میتوانید استفاده کنید.

تاریخ انقضا گیفت کارت های استیم

هیچ تاریخ انقضایی ندارند و به راحتی میتوانید در هر زمان که خواستید از آنها استفاده کنید.

پشتیبانی آرتان گیفت

پشتیبانی 24 ساعته آرتان گیفت مرجع فروش گیفت کارت های استیم باعث شده است تا به یکی از برند های مورد اطمینان در حوزه فروش گیفت کارت بدل شود و در زمانی که شما گیفت کارتی خریداری کردید و مشکلی وجود داشت کافیست به پشتیبانی پیام دهید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس