قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا


قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا

امروز قالب وردپرس فارسی و رایگان hostel در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم تا رضایت هر چه بیشتر شما را به دست آوریم.فالب hostel یک قالب همه منظوره می باشد که در قوانین و چارچوب وبلاگ نویسی و بسیار زیبا در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این قالب بیشتر برای کسب و کارهای اینترنتی کاربرد دارد البته در قبل گفته شد که این قالب یک فالب همه منظوره زیباست که میتوانید به راحتی از آن در هر موضوع استفاده کنید. این قالب به راحتی قابل نصب بوده و میتوانید آن رلا  از لینک دانلودی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

قالب وردپرس hostel

قالب hostel در صفحه اصلی خود دارای امکان به نمایش قرار دادن هر تعداد نوشته ای که هستید می باشد. در بالای این قالب یک اسلاد وجود دارد که شما به کمک آن می توانید عکس هایی با توجه به موضوع سایت خود در آن قرار دهید تا سایت شما به یک سایت کاربر پسند و زیبا مبدل شود.این کار ها گر چه خیلی پیش پا افتاده هستند اما به به روز بودن و آمار بازدید شما خیلی کمک می کند. شما میتوانید به راحتی یک بار امتحان کنید و اگر نتیجه نگرفتید آن را از بین ببرید. نصب ابین قالب خیلی آسان است و تنها با صرف پنج دقیقه میتوانید ار آن استفاده کنید.در پایان هم باید عرض کنم که این قالب با سفارشی سازی یا همان شخصی سازی وردپرس سازگاری دارد که خیلی به کارتان می آید. در ادامه به ویژگی های آن می پردازیم.

ویژگی های کلی این قالب وردپرس

  • این قالب همه منظوره می باشد که شما مستوانید از آن در هر زمینه ای استفاده کنید. به عنوان مثال برای یک برای یک شرکت
  • یکی دیگر از ویژگی های این قالب نصب آسان آن است که شما به راحتی می توانید آن را دانلود و سپس نصب کنید و از این قالب و ویژگی های آن بهره مند شوید.
  • قالب Hostel دارای فونت بسیار زیبا و کاربر پسند بی یکان می باشد که به سایت شما یک چهره ی زیبا را هدیه می دهد.
  • یکی از ویژگی های مهم و بسیار کاربردی آن ریسپانسیو بودن این قالب است که قابلیت سازگاری با انواع گوشی های تلفن همراه و تبلت را به سایت می دهد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان -شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس