تیتر ها در محتوای سایت


تیتر ها در محتوای سایت

همانطور که در مطالب قبلی بر روی محتوا و تاثیر آن بر سئو تاکید بسیاری داشتیم در این مقاله هم به همین صورت است. یکی از مواردی که باعث می شود محتوایی که شما در سایتتان قرار می دهید از بازدید بالایی برخوردار باشد یک نواخت نبودن محتوا می باشد که عوامل زیادی از قبیل عکس ها، نحوه نوشتن محتوا و غیره بر آن تاثیر می گذارد یکی دیگر از این عوامل تیتر های محتوا می باشد که در ادامه به صورت اختصاصی این مورد را بررسی خواهیم کرد.

ساختار متن و تیتر ها در محتوا

همانطور که گفتیم که از مهم ترین عواملی که بر روی جذب کاربران به سوی محتوا بسیار تاثیر گذار می باشد عنوان ها و زیر عنوان های مطالب است که آن ها را به عنوان تیتر می شناسیم.

تیتر ها در محتوا یکی از عواملی هستند که به کاربر اطلاعات محدودی در رابطه با مطالب می دهند و باعث می شوند هر چند کم کاربران درگیر مطالب شوند. یکی از راه هایی که شما می توانید باعث شوید که کاربران درگیر محتوای سایت شما شوند به کار بردن تیتر و در ادامه در اختیار گذاشتن مطالبی در ارتباط با تیتر ها در محتوا است.

تاثیر تیتر ها بر سئو

برای کسب امتیاز خوب از سوی گوگل به کار بردن کلمه کلیدی محتوا در تیتر ها به تنهایی کافی نمی باشد بلکه شما علاوه بر این کار باید مطالب مرتبط با تیتر نوشته خود در محتوا قرار دهید تا موتور های جست و جو امیتازی را برای سئو شما قائل شوند. مهم ترین عاملی که حتی ارزش بالاتری از موتور های جست و جو در معرفی و سئو سایت شما وجود دارد کاربران هستند که شما می توانید با نجات دادن آن ها از سر درگمی و به کاربردن تیتر در مطالب سایتتان موتور های جست و جو را تحریک کرده تا به سایت شما توجه کنند و امتیازی را که باید به آن بدهند.

چطور از تیتر ها در نوشته خود استفاده کنیم؟

افرادی که در زمینه توسعه وب فعالیت می کنند از تیتر ها تعریف خاصی دارند و هر تیتر را مختص به یک جای از نوشته می دانند که در ادامه به با مثالی هر کدام از تیتر ها را برای شما شرح خواهیم داد.

  • H1: استفاده از کفش کوه در هنگام کوهنوردی
  • H2: چرا باید در هنگام کوهنوردی از کفش کوه استفاده کرد؟
  • H3: مقاومت کفش کوهنوردی
  • H3: محافظت از پا با کمک کفش کوهنوردی
  • H2: کفش کوهنوردی را باید از کجا تهیه کرد؟
  • H3: خرید کفش کوهنوردی از فروشگاه‌های معتبر
  • H3: خرید اینترنتی کفش کوهنوردی
  • H2: نتیجه گیری یا جمع بندی

با توجه به مثال بالا اهمیت هر تیتر را در نوشته درمیابید. تیتر h1 مربوط به عنوان نوشته است و تیتر های h2 و h3 و … به ترتیب به عنوان زیر عنوان های نوشته به کار می روند.

افزونه yoast seo و تیتر ها در آن

شما با استفاده از افزونه yoast seo می توانید به جایگاه درست هر تیتر پی برده و از آن برای ساخت تیتر های جذاب استفاده کنید به این صورت که این افزونه اگر شما تیتر های مناسبی را انتخاب نکرده باشید به شما تذکر می دهد و یا در هر مورد دیگری مانند قرار نگرفتن تیتر ها در جایگاه درستشان یا موجود نبودن تیتر مناسب پس می توانید از این افزونه برای استفاده درست از تیتر های یاری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس