ایده های عالی کسب و کار اینترنتی در ایران

بازدید : 37
نویسنده : خانم نوروزی
ایده های عالی کسب و کار اینترنتی در ایران
5 امتیاز از 1 رای
زمان مطالعه : 10 دقیقه
انتشار : ۲۷ فروردین , ۱۳۹۸
بروزرسانی : ۲۷ فروردین , ۱۳۹۸
ایده های عالی کسب و کار اینترنتی در ایران

ایده ها و افکاری که در هر کسب و کار وجود دارد ، از عوامل مهم و ضروری در ارتقا و موفقیت کسب و کار ها می باشد که می تواند یک کسب کار را به هدف نهایی برساند و یا حتی کسب و کار را زمین زده و از بین ببرد . پس با این حساب شناخت ایده های کارساز به شدت در کسب و کار ما حیاتی است . با گذر زمان و رشد فناوری و تکنولوژی هر روز کسب و کارهای فیزیکی جای خود را به کسب و کار های اینترنتی می دهند و افراد بسیاری به این سمت می آیند با این حساب باید فرصت ها را غنیمت شمرد .

ایده های عالی برای کسب درآمد از اینترنت

کسب و کار های اینترنتی که امروزه به شدت مورد کاربرد و استقبال قرار گرفته نیز ، نیازمند یک ایده ی خوب و پولساز است چرا که همه ی ما با راه اندازی کسب و کار می خواهیم به اهداف خود و کسب درآمد برسیم چرا که با استفاده از یک ایده خام و نامناسب حتما با شکست مواجه خواهیم شد . پیشنهاد می کنیم اگر ایده خوبی ندارید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکنید .

ایده های ناب برای کسب درآمد

برای ایده پردازی باید توجه داشته باشید که چگونه می توان موضوعات مختلف را با اینترنت ترکیب کرد و یک مورد خاص و ناب را ایجاد نمود . شما هر چیزی را می توانید با اینترنت مخلوط کنید و بعد به دنبال مسائل دیگر بروید .

مهم ترین فاکتور موفقیت در کسب و کار اینترنتی

ایده های مناسب یکی از فاکتور های موفقیت در کسب و کار های اینترنتی می باشند که اگر درست انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرند شما را خیلی زود پولدار خواهند کرد . توجه داشته باشید تا ایده ی مناسب خود را پیدا نکرده اید به هیچ عنوان دست به راه اندازی کسب و کار خود نزنید .

انتخاب و یافتن ایده های مناسب بسیار سخت و گیج کننده است . ما در این مقاله به شما کمک میکنیم که این ایده ها را شناخته و مورد بررسی قرار دهید و سپس باتوجه به آنها کسب و کار خود را راه اندازی کنید . راه و روش صحیح راه اندازی کسب و کار اینترنتی را باید آموخت و تصمیم درست را گرفت و سپس دست به کار شد چرا که زمان و فرصت ها اگر از دست بروند شما را برای مدت طولانی از اهداف دور خواهند کرد .

نحوه ی یافتن ایده برای راه اندازی کسب و کار

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما به چند موضوع حیاتی و لازم ، نیاز دارید و یکی از این موارد ایده مورد نظر است که برای یافتن آن باید نکاتی را در نظر داشت :

یافتن موارد پولساز : با ایجاد کسب و کار می خواهیم به کسب درآمد و پول برسیم پس باید یکی از موارد ( ایده ، محتوا ، محصول ، خدمات و … ) را انتخاب نمود .

جسجو برای یافتن ایده های خوب

شناسایی توانایی ها : هر یک از ما توانایی های متفاوتی را دارا هستیم پس این توانایی را باید در ذات خود شناسایی کرد برای کسب و کار نیز توانایی امر مهمی است که باید قبل از دست به کار شدن آن را شناسایی کرد . مهم ترین موضوع توانایی فردی هر یک از ماست که باید بدانیم در زمینه ای که میخواهیم ایده پردازی کنیم و کسب و کار را ایجاد نماییم تخصص کافی داریم یا خیر ؟

انتخاب حوزه ی مد نظر خود : قبل از ایده پردازی ، حوزه ی خود را مشخص کنید . به طور مثال می خواهید کسب و کار خود را در زمینه ی آموزشی ، فروشگاهی و … ایجاد کنید . با بررسی توانایی ها و استعداد خود و رقبایی که برای کسب و کار مد نظر شما وجود دارند می توانید عوامل موفقیت و شکست خود را بسنجید و در حوزه ی مد نظر فعالیت کنید .

ایده های پولساز و جذاب برای کسب و کارهای اینترنتی

ایده های سیاری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در دنیا وجود دارند که برخی از آنها قدیمی و منسوخ شده اند و برخی گر دارای ریسک بزرگی است و بسیار از افراد هنوز نتوانسته اند چنین ایده هایی را عملی کنند .

سرمایه گذاری برای آینده :

آینده نگری یکی از نگاه هایی است که هر یک از ما باید برای داشتن و یا ساختن آینده ی خود از همین امروز به این امر توجه داشته باشیم . همه ی ما اگر مطمئن باشیم تا آینده ای نه چندان دور می توانیم به سرمایه قابل توجهی دست پیدا کنیم حتما از امروز با اطمینان و اعتماد راه پیش رو را به راحتی پذیرفته و طی خواهیم کرد . کسب و کار اینترنتی هم دقیقا همین است و شما با یک هزینه ی اندک برای آینده ی خود سرمایه گذاری می کنید .

سرمایه گذاری برای آینده

در واقع راه اندازی کسب و کار اینترنتی همان سرمایه گذاری بدون ریسک برای آینده ای روشن و با هدف است ، فراموش نکنید این مورد زمانی محقق خواهد شد که ایده ی مناسبی را انتخاب کرده باشید .

شبکه های اجتماعی و تاثیرات شگفت انگیز آن در موفقیت

شبکه های اجتماعی افراد بسیاری را به سمت خود کشانده اند پس جایگاه بسیار مناسبی برای هر کسب و کاری است. بسیای از شرکت ها و برندها تمرکز ویژه ای بر روی شبکه های اجتماعی دارند چرا که می دانند بازار هدف خوبی را یافته اند و از این طریق می خواهند برند سازی خود را انجام دهند و مخاطبان و مشتریان خود را افزایش دهند . تلگرام و اینستاگرام دو شبکه های اجتماعی معروف و پر کاربرد در کشور ما ایران است که می توان از آنها به عنوان یک ابزار رایگان و در عین حال حرفه ای برای بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود استفاده نمود .

تاثیر استفاده از شبکه های اجتماعی

محتوای صفحات شبکه های اجتماعی

محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی دارای اهمیت بسیاری هستند که بسیاری از شرکت ها نمی توانند محتوا های مناسب و تاثیر گذاری را در اختیار کاربران خود قرار دهند و یا اصلا زمان کافی برای انجام چنین کاری را ندارند پس این شرکت ها حتما  دنبال افرادی هستند تا محتوای مناسب آنها را ایجاد کنند . یکی از ایده های مناسب برای کسب و کار اینترنتی می تواند همین مورد باشد چرا که می توان وبسایتی را ایجاد نمود و از طریق افزایش دنبال کنندگان، برگذاری کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، برگذاری مسابقات و تولید کردن محتوا ، کار خود را شروع نمود . در واقع شما تولید کننده محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی کسب و کارهای دیگران را بر عهده بگیرید و پول و هزینه ی خود را دریافت نمایید . توجه داشته باشید تیم حرفه ای برای هر کسب و کاری ضروی است پس در ابتدا تیم خود را جمع آوری کرده و کار خود را شروع کنید .

در زمان باز طراحی وب سایت مبنای وردپرس رتبه الکسای وب سایت ۵۸۰۰ بود و بعد از راه اندازی صفحه اجتماعی اینستا گرام تنها در مدت زمان دو هفته رتبه الکسای وب سایت به زیر ۴ هزار ایران رشد کرده بود همین نکته گویای اهمیت استفاده از شبکه های اجتماعی است.

مشاور رسانه های اجتماعی می تواند یکی از ایده هایی باشد که مورد بررسی قرار گیرد و به آن فکر کرد .شما اگر در زمینه ی شبکه های مجازی اطلاعات و تخصص دارید ، به راحتی می توانید در این ایده موفق باشید چرا که شرکت های بزرگ با وجود مسئولیت ها و کار های بسیار ، قادر به انجام و یا رسیدگی به شبکه های اجتماعی نیستند . پس شما به عنوان یک مشاور در این زمینه می توانید به انها کمک شایانی کنید چرا که خیلی راحت بهترین روش‌ها را اتخاذ و برنامه‌ریزی ها را در اختیار آنها قرار می دهید و انها نیز خیلی سریع و با صرف حداقل زمان ممکن به هدف خود خواهند رسید . با این وجود هر یک از این شرکت ها از شما استقبال خواهند کرد .

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

بسیاری از کسب و کار های آنلاین از این ایده استفاده می کنند و خیلی راحت با تولید محتوای با کیفیت در هر حوزه ای می توان به درآمد دست یافت . تنها باید موضوع خود را انتخاب کرد و شروع به تولید محتوای مناسب کرد البته پیشنهاد میکنم به دنبال موضوعات ناب و محدود تری باشید . نیاز و مشکلات مردم را بشناسید و سپس دست به وبلاگ نویسی و تولید محتوا کنید ، این تولید محتوا را تا زمانی که به ترافیک قابل توجه دست پیدا کردید ادامه دهید و پس از آن از روش های دیگر نیز می توان کسب درآمد کرد .

محصولات دانلودی و بازاریابی آنلاین

راه اندازی فروشگاه های آنلاین

محصولات دانلودی امروزه در سطح اینترنت بسیار زیاد هستند و توانسته اند جایگزین محصولات پستی شوند . پس با کمی فکر می توان این مورد را نیز به عنوان یک ایده ی کارساز در نظر گرفت . اگر در اینترنت و سایت های مختلف گشت و گذاری کرده باشید حتما با سایت های همکاری در فروش محصولات برخورد کرده اید که در آنها افرادی به عنوان بازاریاب مشغول فروش محصولات مختلف هستند و با این کار درصدی از فروش را برای خود در نظر می گیرند . با این تفاسیر با راه اندازی یک سایت و قرار دادن محصولات دیجیتالی – دانلودی و همچنین با کمک بازاریابان می توانید محصولات را فروخته و کسب درآمد کنید و درصدی را که با صاحب محصولات و بازاریابان خود مشخص نموده اید را دریافت و یا بپردازید و رفته رفته کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا دهید .

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی با EDD در وردپرس

حفظ و تامین امنیت سایت های مختلف

تامین امنیت وب سایت هاامنیت و یا ضعف امنیتی یکی از عمده ترین مشکلاتی است که وب سایت های ایرانی با آن مواجه هستند پس شما اگر دانش لازم در این زمینه را داشته باشید می توانید از چنین ایده ای کسب و کار خود را آغاز کنید . یک سایت را راه اندازی کنید و در آن کار هایی ( مشاوره دادن، آموزش دادن، رفع مشکلات امنیتی سایت یا ایمن سازی وب سایت ها ) که موجب تامین و حفظ و بالا رفتن امنیت سایت های مختلف می شود را آموزش داده و یا خود شما مسئولیت امنیت سایت ها را بر عهده بگیرید . توجه داشته باشید انجام چنین کاری ساده نیست و شما حتما باید یک فرد متخصص باشید .

 

 


نکته مهم این است که افراد زیادی به عنوان یک متخصص و حرفه ای در این زمینه کار نمی کنند و حتی سایت هایی که پایه و اساس آنها انجام چنین کاری باشد وجود ندارد ، پس می توان از این مورد به عنوان یک ایده ی حسابی استفاده نمود .

به دست آوردن ایده های مناسب و ناب کار چندان سختی نیست تنها باید به خود اعتماد کرد و از همین لحظه تصمیم گرفت و شروع کرد . با توجه به مسائل و مواردی که سعی شد در این مقاله به صورت کامل گفته شود هر یک می توانیم خیلی ساده و سریع کسب و کار اینترنتی خود را شروع کرده و با صرف زمان اندکی به آن چه که می خواهید دست یابید . ایده هایی که در این مقاله در اختیار شما قرار داده شد تعداد اندکی از لیست ایده های اینترنتی است و تنها می خواستیم شما را با این دنیا و ایجاد کسب و کار آشنا سازیم . شما نیز ایده های خود را با ما در میان بگذارید .

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید


دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
  • قالب آموزش آنلاین هنرستان وردپرسقالب آموزش آنلاین هنرستان بهترین قالب آموزشی وردپرس که هم ایرانیه هم حرفه ای و هم ارزان میتونی به راحتی وب سایت آموزش آنلاین خودت رو با وردپرس طراحی کنی کافیه دمو و تصاویر این قالب حرفه ای آموزش آنلاین وردپرس رو تماشا کنی. قالب آموزش آنلاین هنرستان وردپرس قالب فروش دوره هنرستان یک راه […]
  • قالب خبری وردپرس فرست نیوز | First News WordPress Themeقالب خبری وردپرس First News یکی از پوسته های مناسب وب سایت های خبری است که با سلیقه ایرانی طراحی شده است بعلاوه توجه خاصی به متد های روز برای راحتی کاربران از استفاده قالب وب سایت شده است به طوری که با استفاده از پوسته خبری وردپرس فرست نیوز میتوانید به راحتی تمامی اجزای […]

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین مطالب وردپرس

ویرایش پیشخوان وردپرس با ساخت افزونه سفارشی داشبورد من

ویرایش پیشخوان وردپرس با ساخت افزونه سفارشی داشبورد من

شاید شما هم از دسته افرادی هستید که پروزه های سفارشی با وردپرس انجام می

مطالعه بیشتر
پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن

پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن

پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن | شناسایی و یافتن کدهای

مطالعه بیشتر
معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸

معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸

معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸ ، پوسته های وردپرسی ، بهترین قالب های رایگان

مطالعه بیشتر
آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی با EDD در وردپرس

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی با EDD در وردپرس

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با edd در وردپرس ، ایزی دیجیتال دانلود ، فزونه

مطالعه بیشتر
آموزش سرچ کنسول | بخش دوم | Search Console

آموزش سرچ کنسول | بخش دوم | Search Console

آموزش سرچ کنسول ، تنظیمات و نکات پیشرفته و حرفه ای در گوگل وبمستر ،

مطالعه بیشتر
قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا

قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا

امروز قالب وردپرس فارسی و رایگان hostel در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم

مطالعه بیشتر
تابع the_title() عنوان پست در حال نمایش در وردپرس | the_title() | Function

تابع the_title() عنوان پست در حال نمایش در وردپرس | the_title() | Function

برای نمایش عنوان پست در حال نمایش می بایست از تابع the_title() استفاده کرد ،

مطالعه بیشتر
صفحه فرود یا Landing Page چیست؟

صفحه فرود یا Landing Page چیست؟

صفحه فرود یا Landing Page چیست؟ ، اهداف لندینگ پیج ، نکات مهم در بهینه

مطالعه بیشتر

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

Scroll Up
کانال آپارات ما اینستاگرام مبنای وردپرس