آموزش گرفتن بک لینک رایگان


آموزش گرفتن بک لینک رایگان

حتما شما هم در زمینه سئو در حال فعالیت هستید و همواره در پی اطلاعات و داده های جدیدی هستید تا بتوانید به خوبی در این زمینه کار کنید و رتبه سایت خود را ارتقاء بخشید. شما بخوبی از تاثیر بک لینک ها بر روی سئوی سایت خود با خبرید ولی متاسفانه برخی از افراد تصور می کنند که خرید بک لینک به تعداد زیاد برای سایت آنها سودمند است و با این کار می توانند زودتر به خواسته خود برسند ولی باید بگوییم که تصور آنها کاملا اشتباه است چرا که چنین بک لینک هایی تا یک مدت تاثیر گذار خواهند بود و بعد از مدتی تاثیر خود را از دست خواهند داد و شما در اینجا تنها هزینه ای را پرداخت کرده اید و نتیجه دائمی را به دست نیاورده اید پس این مورد کمکی به شما نمی کند. راهی که شما باید در اینجا از آن استفاده کنید بک لینک های رایگان می باشد.

 

بک لینک رایگان


ما در این مقاله می خواهیم راه ها و روش های مهم برای دست یافتن به بک لینک های رایگان را در اختیار شما قرار دهیم تا بعد از شما از سایت های مطرح فارسی بک لینک رایگان و دائمی دریافت کنید  همچنین برای گرفتن بک لینک رایگان میتوانید ریپورتاژ  آگهی ثبت کنید و سایت وردپرسی خودرا در مبنای وردپرس هم ثبت کنید(ثبت سایت وردپرسی در مبنای وردپرس).

۱_ آپارات

یکی از ساده ترین و آسان ترین راه ها دریافت بک لینک رایگان و دائمی سایت اشتراک گذاری فیلم به نام آپارات است و باید به جرأت بگوییم که این سایت یکی از مهم ترین و معروف ترین سایت ها در مورد است و شما به راحتی می توانید از آن بک لینک های رایگان بگیرید برای این کار تنها کافی است که یک فیلم آموزشی را در زمینه فعالیت سایت خود در آپارات قرار دهید تا بتواند بازدید بیشتری را جمع آوری کند بعد از آپلود ویدئو شما می توانید متنی را مبنی بر توضیحات ویدئو خود در کنار فیلم قرار دهید و اینجاست که شما باید در توضیحات خود لینک سایت خود را قرار داده و برای سایت خود لینک های دائمی و مفید را ثبت نمایید.

۲_ کلوب

این سایت در مدت زمان بسیار اندک توانسته در بین کاربران خود جایگاه ویژه ای را به دست آورد کلوب و آپارات هر دو توسط شرکت صبا ایده ساخته و مدیریت می شوند سایت کلوب یک شبکه اجتماعی فارسی زبان موفق است برای قرار دادن لینک سایت خود در کلوب کافی است در این سایت ثبت نام کرده و بعد اقدام به ارسال مقالات و محتوا های سایت خود نمایید و در متن قید شده آدرس و لینک سایت خود را بگذارید.

۳_ فیس نما

بسیاری از کاربران می خواهند بدون محدودیت به فیسبوک دسترسی داشته باشند. ولی برای فیسبوک این کار کمی سخت است ولی فیس نما با ظاهر و کارایی شبیه فیسبوک در خدمت شماست تا در آن عضو شده و اقدام به دریافت بک لینک رایگان برای سایت خود کنید برای انجام این کار در سایت عضو شوید و سپس اقدام به اشتراک گذاری محتوای خود و در انتهای آن نام و آدرس سایت خود نمایید.

سخن پایانی

بک لینک ها تاثیر بسزایی در سئو و بهینه سازی سایت دارد و در واقع یک المان مهم برای این کار محسوب می شود که باید به آن توجه ویژه نمود خرید بک لینک کار اشتباهی است.
ولی دریافت بک لینک از این سه سایت با قرار دادن محتوا طبق قوانین آن سایت شما را به دریافت همیشگی بک لینک بدون آنکه هزینه ای را بپردازید هدایت و راهنمایی می کند. پس بهترین راه دریافت بک لینک از این سه سایت است و بعد مدتی می توان نتیجه آن را به خوبی بر روی سایت خود مشاهده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس