دانلود افزونه مدیریت فایل وردپرس نسخه حرفه ای


دانلود افزونه مدیریت فایل وردپرس نسخه حرفه ای

مدیریت فایل ها در وردپرس یک قابلیت بسیار کارآمد می باشد چرا که شما را قادر میسازد تا به محتویات داخل پوشه آپلود ها دسترسی داشته باشید در صورتی که بخواهید به فایل های قالب و افزونه ها دسترسی داشته باشید باید به قسمت مدیریت هاست خود وارد شوید ما در این آموزش افزونه ای را به شما معرفی خواهیم کرد که به کمک آن بتوانید به سادگی به مدیریت تمام فایل ها در وردپرس بپردازید.

مدیریت فایل ها در وردپرس file manager

افزونه file manager همان پلاگین مد نظر ماست که در مخزن وردپرس حدود ۳۰۰۰۰ بار نصب و فعالسازی شده است با این افزونه به تمام فایل های موجود در هاست بدون نیاز به ftp client دسترسی خواهید داشت.

در ابتدا این افزونه را نصب و فعال کنید سپس بر روی آیتمی که با عنوان Wp file manager اضافه شده است کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات وارد شوید در این صفحه به فایل ها و پوشه های خود دسترسی خواهید داشت و آنها را مدیریت کنید.
با این افزونه شما قادر خواهید بود مانند یک ftp client فایل ها را ویرایش، حذف و به طور کامل مدیریت فرمایید.
دارای دو نسخه رایگان و پریموم است که در نسخه پریموم قابلیت ویرایش فایل ها را به کاربران دیگر نیز می توانید بسپارید و همچنین محدودیت و دسترسی افراد را تنظیم کنید تا کاربران نتوانند به فایل های مهم دسترسی داشته باشند همچنین باید بگوییم این افزونه امکان ویرایش کدها را نیز فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس