آموزش وردپرس استفاده از تصاویر خارجی به عنوان تصویر شاخص


آموزش وردپرس استفاده از تصاویر خارجی به عنوان تصویر شاخص

تصاویر شاخص تصویر هایی هستند که در وردپرس آپلود شده و قرار است در پست ها، اسلایدر ها و شبکه های اجتماعی و بسیاری از قسمت های دیگر مورد استفاده قرار گیرند و همین تصاویر یکی از مهم ترین اعضای بدنه وردپرس می باشد. شما می دانید که برای آنکه تصویر را داشته باشید باید حتما آن را در سایت خود آپلود کرده و سپس از آن استفاده کنید ولی در نظر بگیرید اگر بخواهید از تصویری استفاده کنید که در مکانی دور از دسترس باشد آیا میتوان از آنها استفاده کرد و یا چگونه از آن در سایت خود بهره بگیرید.
ما در این مقاله امکان استفاده از تصاویر خارجی به عنوان تصویر شاخص را برای شما آموزش خواهیم داد.
افزونه featured image from url این امکان را به راحتی در اختیار شما قرار میدهد تنها بعد از نصب و فعالسازی این افزونه آدرس url تصویر را بدهید و بعد از آن تصویر را در مطلب خود استفاده کنید.
برای شروع این افزونه را نصب و فعالسازی کنید بعد از فعال شدن این افزونه در قسمت ویرایشگر پست ها و نوشته ها قسمتی با عنوان external featured image اضافه شده است که با وارد کردن url تصویر می توانید آن تصویر را داشته باشید.

featured-image-from-url
اگر می خواهید تصویری از اینستاگرام را در سایت خود قرار دهید به قسمت text tab بروید و آدرس url تصویر را وارد کنید و بعد از آن می توانید پیش نمایش تصویر را مشاهده فرمایید.
توجه داشته باشید این افزونه با تمام url ها در هر سایتی سازگار است.
امکانات دیگری که این افزونه برای شما دارد ۱_ افزودن بیش از ۴ تصویر به اسلاید شو ۲_ جایگزین ویدئو بجای تصویر شاخص ۳_ قابلیت افزودن استایل css و افکت های hover نکته قابل توجه این است که این قابلیت ها در نسخه پریموم افزونه موجود و فعال می باشند

۱ پاسخ به آموزش وردپرس استفاده از تصاویر خارجی به عنوان تصویر شاخص

  1. صادقی گفت:

    عالی بود خدا قوت. چنین چیزی رو توی سایتهای مطرح وردپرسی پیدا نکرده بودم. همش چیزای قدیمی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس