خرید بهترین سرویس کاهش پینگ کدام است؟ بین اگزیت لگ و wtfast کدام را انتخاب کنیم؟


خرید بهترین سرویس کاهش پینگ کدام است؟ بین اگزیت لگ و wtfast کدام را انتخاب کنیم؟

خرید بهترین سرویس کاهش پینگ کدام است؟ اگزیت لگ و wtfast هر کدام بهترین سرویس های کاهش پینگ می باشند که میتوانید از آنها برای کاهش پینگ استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ اگزیت لگ

ExitLag مهمترین نرم افزاری است که برای گیمرها ساخته شده است و استفاده از آن به راحتی بازی های پینگ را کاهش می دهد. اگزیت لگ در واقع اتصال شما را بهینه کرده و پایدارتر می کند. همچنین پینگ شما را پایین می آورد و ExitLag علاوه بر بهینه سازی اتصال شما ، عملکرد بازی شما را با افزایش نرخ فریم در ثانیه با ابزارهای FPS oost افزایش می دهد و بهترین منبع را به عنوان یک مزیت به شما می دهد. بنابراین ، برای گذراندن لحظات شادتر و بهتر در بازی ، پیشنهاد می کنیم از حساب کاهش پینگ اگزیت لگ استفاده کنید.

خرید بهترین سرویس کاهش پینگ در ایران از والاها سیاره گیمرها

اگزیت لگ یک فناوری اختصاصی است که با ترسیم فوری مسیرهای مختلف و ارسال بسته ها از طریق مسیر بهینه ، مسیریابی داده ها را بهینه می کند. اگر یک مسیر ناپایدار شود ، جایگزین مسیرهای دیگر می شود تا دچار مشکل نشوید. ExitLag یک اتصال پایدار را از طریق یک سیستم بهینه سازی بلادرنگ که بر روی یک شبکه سرور جهانی در سراسر قاره ها حساب می شود ، تضمین می کند. این نرم افزار با استفاده از یکی از پیچیده ترین و دقیق ترین الگوریتم های صنعت برای محاسبه کارآمدترین مسیر داده انجام شده است.

سرویس کاهش پینگ Wtfast

حساب wtfast یک شبکه مخصوص بازی برای GPN است که کاملاً با VPN متفاوت است. wtfast فقط روی بازی های آنلاین تأثیر می گذارد و سرعت بازی ها را افزایش می دهد. این حساب IP شما را تغییر نمی دهد یا بر سایر برنامه ها تأثیر نمی گذارد. بنابراین ، wtfast آدرس IP یا تنظیمات شبکه شما را به هیچ وجه مخفی یا تغییر نمی دهد.

توصیه می شود از آن در ایران و در بازی های آنلاین استفاده کنید زیرا با توجه به تحریم ها و سرعت اینترنت ، کاهش پینگ wtfast کار بزرگی خواهد بود. با wtfast ، شما همچنین می توانید به شبکه اجتماعی بازی بازان دسترسی داشته باشید. این شبکه هوشمند تجربه بازی آنلاین با تاخیر کمتر و پینگ پایین را در اختیار گیمرها قرار می دهد.

خرید سرویس کاهش پینگ

خرید سرویس کاهش پینگ را میتوانید از والاها سیاره گیمرها انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس