بررسی عوامل رشد و توسعه وب سایت وردپرسی


بررسی عوامل رشد و توسعه وب سایت وردپرسی

داشتن وب سایت هنوز هم برای بسیاری از ما کاری بی اهمیت و پوچ به حساب می آید ولی باید بگویم چنانچه که می خواهید از رقبای خود عقب نمانید باید سایت در اختیار داشته باشید .

بررسی عوامل رشد و توسعه وب سایت وردپرسی

اگر سایت ها به درستی طراحی شوند و اطلاعات کافی در آنها گذاشته شود قطعا می توانند بسیار سود آفرین باشند ما در اینجا تلاش می کنیم تا عوامل مهم در توسعه سایت را در اختیار شما قرار دهیم .

۱- ایجاد برنامه دقیق

بسیاری از مدیران سایت فکر می کنند که تعداد پست ها برای سایت بسیار لازم هستند ولی باید بگویم که سازگاری برنامه ها در موفقیت سایت ها اثر بیشتری دارند . قرار دادن تعداد پست ها بدون هیچ برنامه خاصی کار بیهوده ایست چرا که باید برای قرار دادن پست ها از برنامه ی خاصی تبعیت کرد مثلا برای قرار دادن پست در هفته برنامه ریزی کنید . پس برای نتیجه بهتر برنامه دقیق برای گذاشتن پست ها داشته باشید .

۲- برای وب سایت خود هدف داشته باشید

زمانی که وب سایت خود را در دست دارید از گذاشتن مطالب کپی به شدت خودداری کنید در ابتدای کار شما باید هدف خود را از داشتن سایت مشخص کنید و با توجه به هدف خود پست ها و مطالب خوب و سازگار با هدف و در جهت رسیدن به هدف خود در سایت قرار دهید و از هر فرصت به درستی استفاده کنید.

۳- نوشتن درمورد موضوعات ویژه

وقتی موضوعی را برای نوشتن انتخاب می کنید تصاویر و بک گراند آن را نیز انتخاب کنید و به نوشتن مطالبی بپردازید که برای خوانندگان مفید باشد سعی کنید فراتر از رقبای خود بنویسید و به دنبال مطالب ویژه و خاص و به روز دنیا باشید حتی سعی کنید آنها را خود تولید کنید .

۴- نوشتن در مورد تجربیات خود

نوشتن مطالب دارای قانون خاصی نیست سایت این اجازه را به شما میدهد که تجربیات خود را در متون در اختیار بقیه قرار دهید در نوشتن مقالات بر اساس تجربیات خود به این فکر کنید که دارید با خوانندگان خود صحبت می کنید پس هر آنچه را که می دانید بنویسید و در اختیار کاربران قرار دهید .

۵- بررسی و مرور پست های ایجاد شده

عناوین خوب و جذابی را برای متون خود در نظر بگیرید و در نظر داشته باشید که کاربران شما مانند معلمان سخت گیر متون شما را مورد بازرسی قرار می دهند پس سعی کنید زمانی را به خواندن متون خود اختصاص دهید بعد از خواندن مجدد مطالب متوجه می شوید چه اشتباهات سهوی را در متن وجود دارد که باید آنها را رفع نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس