رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس با افزونه ۴۰۴to303


رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس با افزونه ۴۰۴to303

رفع خطا های ۴۰۴ قطعا یکی از درسر ها سایت میباشد و در بعضی مواقع دلایلی باعث میشوند که خطاهای ۴۰۴ بسیار زیادی در سایت ما بوجود بیایند ، مثلا هک شدن سایت یکی از معروفترین دلایل ایجاد خطای ۴۰۴ میباشد زمانی که سایت شما هک میشود تمامی لینک های شما ، برچسب ها و متا ها و… از بین میروند و کاربر زمانی که یک کلمه را سرچ میکند و زمانی که وارد سایت شما میشود به خطای ۴۰۴ برخورد میکند ، البته عوامل زیادی در ایجاد خطاهای ۴۰۴ دخالت دارند. یکی دیگر از علل ایجاد خطاهای ۴۰۴ انتقال سایت میباشد و عواملی مانند این ها … با عث میشوند که خطا های ۴۰۴ سایت شما در یک زمان کوتاه افزایش پیدا کنند. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشد با معرفی یک افزونه در رابطه با مدیریت و رفع خطاهای ۴۰۴ در وردپرس.

 رفع خطاهای ۴۰۴ در وردپرس با افزونه ۴۰۴to303

افزونه ۴۰۴to303 نام افزونه ای میباشد که امروز قصد معرفی آن را در مبنای وردپرس داریم با استفاده از این افزونه میتوانید صفحات ۴۰۴ را پیدا کنید و به رفع آن ها بپردازید.

در بخش تنظیمات این افزونه میتوانید به سایر بخش ها از جمله ۳۰۱ و.. دسترسی داشته باشید ، افزونه ۴۰۴to303 افزونه ای است که میتوانید با آن رتبه و رنک سایت خود را ارتقا و بهبود ببخشید چرا که خطاهای ۴۰۴ عاملی قدرتمند و تاثیر گذار بر سئو منفی سایت شما میباشد ، زمانی که شما این خطا ها را بر طرف کنید کم کم متوجه ارتقاء سطح کیفی سایت میشوید ، با افزونه ۴۰۴to303  به رفع خطا های سایت وردپرس خود بپردازید و از مدیریت خطاهای ۴۰۴ سایت بهره ببرید.

 

رفع خطای 404 وردپرس

از قابلیت هایی دیگر افزون ۴۰۴to303 میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف خطای ۴۰۴
  • عدم وجود صفحات ۴۰۴ در سایت
  • ریدایرکت شدن صفحات به آدرس و صفحه دلخواه شما
  • فعال کردن ایمیل اطلاع رسانی در خطاهای ۴۰۴
  • استفاده از ریدایرکت های (۳۰۱,۳۰۲,۳۰۷)
  • و …

امیدوارم از افزونه ۴۰۴to303 بهره کامل برای رفع خطاهای ۴۰۴ سایت وردپرسی خود را ببرید و امیدوارم که مطاب برای شما مفید بوده باشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس