قالب فروشگاهی وردپرس Eightstore Lite فارسی


قالب فروشگاهی وردپرس Eightstore Lite فارسی

سلام و درود خدمت کاربران و همراهان همیشگی مبنای وردپرس اینبار با معرفی قالب فروشگاهی Eightstore lite وردپرس در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید .

Eightstore lite نام پوسته بسیار زیبای فروشگاهی می باشد که سادگی خاصی برای تنظیمات و سفارشی سازی صفحات مختلف از جمله صفحه اصلی و دیگر صفحات مانند صفحه آرشیو و فروشگاه دارد علاوه بر این ویژگی و سادگی منحصر به فرد قابلیت استفاده از ابزارک ها را در صفحه اصلی دارد که با استفاده از این امکان می توانید به راحتی صفحه ای زیبا طراحی کنید .

برای داشتن قالب مانند دمو کافیست بعد از نصب به قسمت سفارشی سازی بروید و تنظیمات دلخواه را انجام دهید سپس در مرحله دوم به بخش ابزارک ها بروید و آنها را بچینید هر ابزارک دارای ویجت خاص مربوط به خودش می باشد که با استفاده از آن ظاهری زیبا به وب سایت خود ببخشید البته قبل از این قسمت به برگه ها رفته و یک صفحه تحت عنوان صفحه اصلی یا خانه بسازید و قالب پیشفرض آن را home قرار دهید و به تنظیمات خواندن رفته و برگه ایجاد شده را به عنوان صفحه نخست قرار دهید با این کار صفحه ای که ساخته اید به عنوان صفحه اصلی وب سایتتان انتخاب می شود. کار تمام است فقط شما محصولات را اضافه کنید و یا از قبل از طی این مراحل چندین محصول را به عنوان تست اضافه کنید.

پوسته فروشگاهی وردپرس Eightstore Lite

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس